Honorata Skarbek zdementowała plotki na temat stanu swoich włosów i pochwaliła się dość zaskakującą praktyką, którą od dawna stosuje!

O włosach Honey było ostatnio bardzo głośno w mediach. Wiele gazet sugerowało, że piosenkarka łysieje przez regularne doczepianie włosów! Honorata postanowiła osobiście zdementować te plotki, nagrywając wideo blog! 

POLECAMY- TEGO W “OJCU MATEUSZU” SIĘ NIE SPODZIEWALIŚCIE! BĘDZIE AFERA?

Przede wszystkim zaznaczyła, że kondycja jej włosów jest bardzo dobra. Są zdrowe i szybko rosną, tylko trochę ciemnieją. A sztuczne pasma doczepia z zupełnie innego powodu. Po mamie i babci odziedziczyła bardzo cienkie włosy, więc żeby uzyskać pożądaną gęstość, musi stosować doczepki. Bardzo zależy jej na takim wyglądzie, szczególnie w pracy.

Włosy doczepia metodą kanapkową, która ma jak najmniej zniszczyć jej prawdziwe pasma. Skąd jednak pochodzą dodatkowe kosmyki? Skarbek zdradza, że używa jedynie włosów ukraińskich dziewic! Pochodzą od nastolatek, które nie poddawały ich farbowaniu czy innym zabiegom, są więc niezniszczone. Honorata jest z nich bardzo zadowolona.

Ja mam włosy dziewicze. Ścinane z głów młodych, nieskażonych niczym dziewic z Ukrainy.

A Wy pokusilibyście się o włosy ukraińskich dziewic? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- JUŻ JUTRO MICHAŁ SZPAK W PORANNYM PROGRAMIE TELEWIZYJNYM! CO ZAPLANOWAŁ DLA TELEWIDZÓW?

Fot. Instagram


Nie ma więcej wpisów