Choć Agnieszka Sienkiewicz ostatnio jest bardzo zajęta, znajdzie czas, by zjeść kolację z kimś, kto okaże dobre serce potrzebującym dzieciom.

Gwiazda pracuje na planach seriali „M jak miłość” i „Przyjaciółki”, a także mnóstwo czasu spędza na sali treningowej, ćwicząc do „Tańca z gwiazdami”, ale nigdy nie zapomina o dzieciach skrzywdzonych przez los. Aktorka postanowiła wziąć udział w nowym projekcie  „W cztery oczy z  Gwiazdą”. Chodzi o to, że każdy może wysłać sms na określony numer i wygrać kolację z Agnieszką w wybranej przez nią restauracji. Będą też nagrody pocieszenia dla dziesięciu wybranych osób. Cały dochód aktorka przeznaczy na Fundację Dzieciom Zdążyć z pomocą.

Co zrobić żeby mieć szansę poznać Agnieszkę Sienkiewicz?

Wystarczy wysłać SMS o treści SPOTKANIE na numer 72480 (koszt 2,46 zł brutto). Następnie odpowiedzieć na zadanie finałowe, które polegać będzie na wymyśleniu hasła dla akcji charytatywnej. Odpowiedz należy również wysłać na numer 72480 (koszt 2,46 zł brutto) poprzedzając słowem SPOTKANIE. Przykładowy wzór SMS-a: SPOTKANIE. SERCE SERCU

Regulamin dostępny na stronie www.wczteryoczyzgwiazda.pl/regulamin/

 EN_01132124_0055


Nie ma więcej wpisów