HEY prezentuje klip do “Błysku”.

Dziś na rano na fanpage’u grupy HEY pojawiła się smutna wiadomość dla wszystkich fanów i tych, którzy w najbliższy weekend wybierali się na koncerty. Z powodu choroby Kasi Nosowskiej, wszystkie weekendowe wystąpienia zostały przeniesione na styczeń. Na Facebooku pojawił się krótki list od wokalistki, w którym przeprasza za odwołanie koncertów z jednoczesną prośbą o spotkanie w przyszłym miesiącu.

“Pannice i Panowie! Piszę do Was ze świata kołder i termoforów, gdzie toczę bitwę o powrót do zdrowia:( Tak się cieszyłam , że trasa przebiegała bez komplikacji i właśnie teraz, gdy mieliśmy “witać się z gąską” i hucznie zamykać listę koncertów- dopadła mnie zmora…Mogłabym stanąć w kącie niczym piec i spokojnie ogrzewać duży metraż, mogłabym straszyć kaszlem na wejściu do piekła, lecz śpiewać nie mogę:(( Bardzo Was przepraszam i tworząc kolejne abstrakcyjne origami z chustek higienicznych- żarliwie proszę- spotkajmy się w Styczniu.. Trzymajcie się mocno, podczas gdy ja kłaniam się najniżej!”

Koncerty odbędą się w nowych terminach, mianowicie: 5 stycznia w Krakowie, 6 stycznia w Katowicach i 7 stycznia w łódzkiej Wytwórni. 

W ramach pocieszenia, zespół zaprezentował dziś najnowszy teledysk promujący album “Błysk”. Kosmiczny teledysk do tytułowego “Błysku” został zrealizowany przez Dariusza Rzontkowskiego z HUTY 19 im. Joachima Fersengelda, który odpowiada za scenariusz oraz reżyserię. 

W teledysku pojawia się Katarzyna Nosowska oraz gość specjalny – Marcin Dorociński. Przypominamy, że aktor wystąpił już w poprzednim teledysku HEY’a do utworu “2015”, gdzie pojawił się u boku Agaty Kuleszy

“Niespodzianka ??? Na pocieszenie, w wolny od koncertów weekend, mamy dla Was coś specjalnego – nowy teledysk i towarzyszącą mu grę. Oglądajcie. Grajcie. Ratujcie Ziemię. Gościnnie wystąpił Marcin Dorociński.
Obraz powstał we współpracy ze scenarzystą i reżyserem – Dariuszem Rzontkowskim z HUTY 19 im. Joachima Fersengelda. Produkcja: Vitelloni Films
Postprodukcja: Studio Produkcyjne Orka
Interaktywna część teledysku powstała w Hucie 19 im. Joachima Fersengelda”

Jak się Wam podoba “Błysk”? Musimy przyznać, że jesteśmy pozytywnie zaskoczeni!


Nie ma więcej wpisów