Śledź nas

moda

Bestsellery Empiku: pudrowa Doda, odważna Węgiel, zachwycająca Olejnik, skandaliczna Spolsky i naturalna Drzewiecka [FOTO]

Opublikowano

w dniu

Gwiazdy olśniły na gali Bestsellery Empiku 2024, prezentując eleganckie stylizacje i najnowsze trendy. Zobacz, jakie kreacje zrobiły największe wrażenie i sprawdź, kto błyszczał na czerwonym dywanie!

Gala Bestsellery Empiku 2024 przyciągnęła prawdziwy tłum gwiazd – na czerwonym dywanie pojawili się najpopularniejsi wokaliści, aktorzy, celebryci, influencerzy oraz pisarze. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, podczas którego uhonorowano twórców, których książki, filmy i albumy podbiły serca odbiorców.

Wśród nagrodzonych znaleźli się zarówno debiutanci, jak i artyści od lat cieszący się niesłabnącą popularnością. Wieczór uświetniły nie tylko występy muzyczne, ale także zachwycające stylizacje gwiazd, które przyciągnęły uwagę fotoreporterów. Zobacz, kto pojawił się na gali i jak prezentowały się największe osobistości świata kultury!

POLECAMY: Bestsellery Empiku 2024: Sanah rządzi, Kwaśniewska zaskakuje, a Mróz i Podsiadło nie schodzą ze szczytu – poznaj listę laureatów

Olśniewające stylizacje gwiazd – zobacz galerię zdjęć!

Doda postawiła na kreację w subtelnym odcieniu pudrowego różu, która doskonale podkreślała jej zgrabną sylwetkę. Suknia miała odważne, głębokie wycięcie w dolnej części, które dodawało jej seksapilu i odrobinę ekstrawagancji, podkreślając figurę artystki w sposób niezwykle elegancki. Doda zdecydowała się na futro w tym samym różowym odcieniu, które początkowo otulało ją na czerwonym dywanie, tworząc efektowne wrażenie luksusu i stylu.

Jednak na ściance artystka zrzuciła futro, ukazując pełnię swojej kreacji. Jej włosy były delikatnie ułożone w falujące, miękkie loki, które dodawały całości lekkości i romantyzmu. Cała stylizacja emanowała elegancją i kobiecością, jednocześnie zachowując odrobinę zmysłowości.

Doda (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

Gabi Drzewiecka, prowadząca transmisję na żywo z gali Bestsellery Empiku 2024, zachwyciła elegancką, a zarazem nowoczesną stylizacją. Postawiła na jasnoniebieski, jeansowy komplet, składający się z błyszczącego, gorsetowego topu bez ramiączek oraz szerokich spodni ozdobionych delikatnymi zdobieniami. Całość dopełniły liczne srebrne akcenty, w tym masywny naszyjnik, który dodał stylizacji blasku.

Gabi, znana nie tylko jako dziennikarka muzyczna, ale również jako reporterka „Dzień Dobry TVN”, po raz kolejny udowodniła, że świetnie odnajduje się w roli prowadzącej wielkie wydarzenia. Jej kreacja była doskonałym połączeniem elegancji i luzu, a stylizacyjne detale idealnie podkreśliły jej charakterystyczny styl.

Gabi Drzewiecka (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

Monika Olejnik, ikona polskiego dziennikarstwa i prowadząca kultową „Kropkę nad i”, jak zawsze przyciągnęła uwagę swoją odważną stylizacją. Na gali Bestsellery Empiku 2024 pojawiła się w wyrazistej kurtce w panterkowy wzór, którą zestawiła z czarnym topem z głębokim dekoltem i jeansową spódnicą. Jej stylizację dopełniły złote, wiszące kolczyki oraz subtelne naszyjniki, które dodały całości rockowego, a zarazem eleganckiego charakteru.

Dziennikarka słynie nie tylko z bezkompromisowego stylu prowadzenia rozmów, ale także z oryginalnych modowych wyborów – i tym razem nie zawiodła, prezentując się w stylizacji pełnej charakteru i pewności siebie.

Monika Olejnik (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

Roksana Węgiel zaprezentowała się w niezwykle odważnej i efektownej kreacji, która przyciągnęła uwagę na ściance. Miała na sobie elegancką, czarną suknię z błyszczącego materiału, która idealnie podkreślała jej sylwetkę. Suknia miała wysoki dekolt typu halter, ale jednocześnie odsłaniała spore fragmenty ciała po bokach, co nadawało stylizacji zmysłowego charakteru.

Dzięki dopasowanemu krojowi i cekinom kreacja lśniła w świetle reflektorów, dodając jej jeszcze więcej blasku. Roksana uzupełniła look minimalistyczną biżuterią i delikatnym makijażem, co sprawiło, że całość wyglądała stylowo i nowocześnie. Z pewnością była jedną z najbardziej wyróżniających się gwiazd na wydarzeniu.

Roksana Węgiel (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

Joanna Opozda zachwyciła na ściance w eleganckiej, a zarazem subtelnej kreacji. Aktorka wybrała krótką, beżową sukienkę na cienkich ramiączkach, ozdobioną błyszczącymi, złotymi zdobieniami, które dodawały całości luksusowego charakteru. Lekki, transparentny materiał nadał stylizacji delikatności i zwiewności.

Jej look dopełniały złote dodatki – biżuteria, bransoletki oraz mała torebka na złotym łańcuszku. Klasyczny makijaż z podkreślonym okiem i delikatnie różowymi ustami świetnie komponował się z jej fryzurą – luźno ułożonymi falami. Całość prezentowała się niezwykle kobieco, elegancko i stylowo.

Joanna Opozda (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

Mery Spolsky zdecydowanie wyróżniła się swoją odważną stylizacją, łączącą oryginalne wzory i nietypowe dodatki. Wokalistka postawiła na biały, krótki top w zestawieniu z czarno-białymi spodniami o mocnym, graficznym wzorze przypominającym zebrę.

Największą uwagę zwracał jednak błękitny, satynowy krawat ozdobiony gwiazdkami oraz wizerunkiem Jezusa, co nadało stylizacji kontrowersyjnego charakteru. Do tego Mery dobrała jasną, skórzaną kurtkę z kolorowymi akcentami i wyraziste, błyszczące kolczyki. Całość podkreślała jej pewność siebie i artystyczny styl, który nie boi się przełamywania konwencji.

Mery Spolsky (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

POLECAMY: “Mam Talent!” wraca w nowej odsłonie: wielkie zmiany i jeszcze większe emocje – zobacz zwiastun

Nowoczesna elegancja! Połączenie komfortu, sportowego stylu, klasyki i ekstrawagancji

Damian Michałowski, prezenter „Dzień dobry TVN”, zaprezentował się w eleganckiej, ale jednocześnie swobodnej stylizacji. Miał na sobie beżową kurtkę zamszową, która nadawała całości casualowego, ale szykownego charakteru. Do niej dobrał jasnoszary golf, który dodawał elegancji i doskonale komponował się z resztą stroju. Całość uzupełniały szerokie, szare spodnie, wpisujące się w modny, swobodny styl, a także ciemny pasek, który subtelnie dopełniał stylizację. Dodatkowym akcentem był delikatny naszyjnik z zawieszką, nadający stylizacji osobistego charakteru. Michałowski wyglądał nowocześnie i stylowo, łącząc elegancję z luzem.

Damian Michałowski (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

Artur Rojek zaprezentował się w stylizacji łączącej elegancję z rockowym charakterem. Miał na sobie czarną, skórzaną kurtkę, która nadawała całości wyrazistego i nieco buntowniczego stylu. Pod nią założył jeansową koszulę zestawioną z granatowym krawatem, co dodawało eleganckiego akcentu. Całość uzupełniały luźne, khaki spodnie, wprowadzające element swobody. Jego look dopełniały charakterystyczne, grube okulary o okrągłych oprawkach oraz zielona czapka typu beanie, nadająca stylizacji artystycznego, nonszalanckiego charakteru. Rojek wyglądał oryginalnie, łącząc klasykę z nowoczesnym, swobodnym stylem.

Artur Rojek (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

Mateusz Glen, znany jako „Ta jedna ciotka”, zachwycił wyjątkową i ekstrawagancką stylizacją, pełną blasku i efektownych detali. Jego kreacja składała się z długiej, połyskującej sukni ozdobionej cekinami w odcieniach srebra, złota i burgundu, tworzących efekt mozaiki. Suknia miała szerokie, zdobione rękawy oraz wysoki kołnierz, co dodawało jej elegancji i teatralnego charakteru. Całość dopełniały efektowne, długie kolczyki, błyszcząca torebka oraz biżuteria na dłoniach. Glen postawił jak zawsze na klasyczną fryzurę w stylu retro – blond fale nawiązujące do estetyki starego Hollywood. Jego look był pełen przepychu, odważny i doskonale wpisujący się w jego charakterystyczny, artystyczny wizerunek.

Mateusz Glen (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

Jan Dąbrowski, popularny influencer, youtuber i prowadzący program “The Voice of Poland”, postawił na ponadczasową klasykę, która podkreślała jego elegancki styl i pewność siebie. Zdecydował się na czarne spodnie, które doskonale współgrały z ciemną, granatową marynarką, nadając mu niezwykle szykownego, ale i nowoczesnego wyglądu. Jako akcent wybrał bordowy golf, który idealnie kontrastował z resztą stroju. Do całości dodał srebrny zegarek na srebrnej bransolecie, który stanowił eleganckie dopełnienie jego stylizacji. Jan, jak zawsze, emanował charyzmą, zarażając wszystkich wokół swoim szerokim, szczerym uśmiechem.

Jan Dąbrowski (fot. Jacek Kurnikowski/AKPA)

POLECAMY: Doda o KOMPLEKSACH. Rozbierze się do naga dla szczytnego celu?

Kto jeszcze pojawił się na gali?

Podczas Gali Bestsellery Empiku na ściance pojawiło się kilkadziesiąt gwiazd. Wśród nich znalazły się m.in. aktorka Vanessa Aleksander, zwyciężczyni jesiennej edycji “Tańca z Gwiazdami”, Pola Błasik, Dorota Stalińska, która jest prawdziwą legendą polskiego kina, oraz Antonina Litwiniak, młoda aktorka, która szturmem zdobywa serca widzów i zyskuje coraz większą popularność.

Na ściance pojawił się także Jakub Jankiewicz, którego wszyscy pamiętają jako małego Kostka z “Listów do M.” Dziś to już zupełnie inny mężczyzna, którego metamorfoza nie pozostaje niezauważona. Wśród gości był również Łukasz Garlicki, którego postać Sebastiana Olszańskiego z kultowego serialu “Brzydula” zyskała dużą sympatię widzów TVN.

Na Gali Bestsellery Empiku nie zabrakło także gwiazd internetu. Wśród nich byli m.in. duet TikTokowy Patryk Szczepanik i Weronika Jaguś, którzy swoją popularnością przyciągają setki tysięcy fanów, oraz youtuber Marcin Myszka. Swoją obecność zaznaczył również Miłosz Skierski, młody wokalista, który zdobył serca widzów “The Voice Kids”, a teraz aktywnie rozwija swoją karierę muzyczną, wydając kolejne single i prężnie działając na TikToku.

Na gali pojawił się także Kękę, raper, który został uhonorowany statuetką, oraz Katarzyna Puzyńska, pisarka, której książki cieszą się ogromną popularnością. Swoją obecność zaznaczył również L.U.C., właściwie to Łukasz Rostkowski, polski producent muzyczny, raper i wokalista, który niejednokrotnie udowodnił swoją wszechstronność i kreatywność w muzycznym świecie. Na gali pojawili się także dziennikarze Adrian Mielnik z TVN24 oraz Kinga Burzyńska, ekspertka filmowa i reporterka z “Dzień dobry TVN”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda zrobiłaby Steczkowskiej show na Eurowizję? Potrzeba 80 tysięcy euro

A Wam, która stylizacja podoba się najbardziej? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Kinga Burzyńska
Vanessa Aleksander
Pola Błasik
Dorota Stalińska
Antonina Litwiniak
Adrian Mielnik
Jakub Jankiewicz
Katarzyna Puzyńska
KęKę
L.U.C
Łukasz Garlicki
Marcin Myszka
Miłosz Skierski
Patryk Szczepanik, Weronika Jaguś
Adam Woronowicz, Vanessa Aleksander

fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka, Paweł Wrzecion

SJ

moda

Opole 2026: Doda przyciągnęła wszystkie spojrzenia. Trudno się dziwić?

Opublikowano

w dniu

przez

Od początku tegorocznego Festiwalu w Opolu to właśnie ona pozostaje jedną z najgłośniejszych bohaterek wydarzenia. Najpierw zachwyciła podczas wielkiego otwarcia, a teraz ponownie przyciągnęła wszystkie spojrzenia. Jej najnowsza stylizacja już wywołuje ogromne emocje wśród widzów. Dowiedz się więcej i zobacz zdjęcia!

Tegoroczny, 63. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpoczął się od wyjątkowo mocnego akcentu. Organizatorzy zadbali o widowiskowe otwarcie imprezy, a jedną z najważniejszych postaci pierwszego dnia, czyli w czwartek bez wątpienia była Doda. Wokalistka pojawiła się na scenie jako jedna z głównych gwiazd wieczoru i od pierwszych sekund skupiła na sobie uwagę publiczności.

Artystka została wybrana do wykonania utworu „Czas nas uczy pogody”, który od lat uznawany jest za jeden z najważniejszych przebojów polskiej muzyki. Sam wybór piosenki wzbudził ogromne zainteresowanie, jednak równie dużo mówiło się o spektakularnej stylizacji przygotowanej specjalnie na tę okazję.

Doda postawiła wtedy na imponującą gorsetową kreację utrzymaną w odcieniach bieli, écru oraz delikatnego błękitu. Stylizacja przypominała połączenie teatralnego kostiumu z dziełem sztuki i doskonale wpisywała się w podniosły charakter inauguracji festiwalu.

Największą uwagę przykuwał bogato zdobiony gorset pokryty koronkami, przestrzennymi aplikacjami i misternie wykonanymi ornamentami. Całość sprawiała wrażenie projektu rodem z pokazów haute couture i natychmiast stała się jednym z najczęściej komentowanych elementów pierwszego dnia imprezy.

Równie efektownie prezentowała się dolna część kreacji. Liczne warstwy lekkich materiałów, koronek i transparentnych tkanin tworzyły niemal eteryczny efekt. Długie fragmenty sukni ciągnęły się za wokalistką, nadając jej wejściu wyjątkowo widowiskowy charakter.

POLECAMY: Sebastian Fabijański stanął po stronie Skolima? Padły wymowne słowa

Doda zachwyciła kreacją po raz drugi [FOTO]

Wielu widzów było przekonanych, że po tak spektakularnym otwarciu trudno będzie przebić pierwszą stylizację. Tymczasem Doda, w sobotni wieczór po raz kolejny pojawiła się na opolskiej scenie i znów sprawiła, że zaczęto mówić nie tylko o muzyce, ale również o modzie.

W sobotę artystka wystąpiła podczas koncertu „Autobiografia”, poświęconego twórczości Bogdana Olewicza. Był to jeden z najbardziej wyczekiwanych punktów trzeciego dnia festiwalu, a publiczność od początku liczyła na kolejny efektowny występ wokalistki.

Tym razem Doda postawiła na odważną koronkową stylizację, która natychmiast zwróciła uwagę widzów. Kreacja niemal w całości została wykonana z koronki, podkreślając sylwetkę artystki i nadając jej scenicznej prezencji wyjątkowej lekkości oraz zmysłowości.

Subtelne zdobienia, dopracowane detale i teatralny charakter stroju sprawiły, że występ wokalistki wyróżniał się na tle pozostałych prezentacji. W mediach społecznościowych niemal od razu pojawiły się komentarze internautów zachwyconych zarówno wyglądem gwiazdy, jak i całą oprawą wizualną jej występu.

“Pięknie wyglądasz; Królowa jest tylko jedna; Nagroda za stylizację Ci się należy; Zjawisko kreacja” – pisali widzowie festiwalu w social mediach TVP.

Podczas koncertu „Autobiografia” Doda wykonała utwór „Na na”, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności zgromadzonej w amfiteatrze. Dodatkowym smaczkiem występu była efektowna solówka gitarowa, którą zagrał Jacek Królik. To właśnie połączenie muzyki, emocji i dopracowanej oprawy wizualnej sprawiło, że występ artystki został uznany za jeden z najmocniejszych momentów wieczoru.

Choć Festiwal w Opolu wciąż trwa i przed widzami jeszcze wiele koncertów, jedno wydaje się pewne – Doda po raz kolejny udowodniła, że doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę publiczności. Jej dwie zupełnie różne, ale równie widowiskowe kreacje już teraz należą do najbardziej komentowanych stylizacji tegorocznej edycji wydarzenia, a internauci nie mają wątpliwości, że wokalistka znów znalazła się w centrum festiwalowych emocji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła, co wydarzyło się z Dodą w Opolu

Podobał Wam się występ Dody? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Doda (fot. Paweł Wrzecion/AKPA) – kreacja z 1 dnia festiwalu w Opolu
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. AKPA)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

moda

Opole 2026: Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła widzów. Wszyscy mówią o jednym

Opublikowano

w dniu

przez

Po znakomitym debiucie w roli gospodyni Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Agnieszka Woźniak-Starak ponownie znalazła się w centrum uwagi. Tym razem nie tylko za sprawą profesjonalizmu i swobody na scenie, ale również stylizacji, która natychmiast przyciągnęła spojrzenia fotoreporterów i widzów. Internauci nie mają wątpliwości, że prezenterka stała się jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu. Dowiedz się więcej i zobacz galerię zdjęć!

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa wyjątkowo intensywny czas zawodowy. Po latach pracy w TVN prezenterka wróciła do Telewizji Polskiej, a jej powrót szybko okazał się jednym z najgłośniejszych transferów medialnych ostatnich miesięcy. Widzowie ponownie mogą oglądać ją na antenie TVP, gdzie współprowadzi program „Pytanie na śniadanie” razem z Łukaszem Kadziewiczem.

Dla wielu fanów telewizji był to symboliczny powrót do miejsca, z którym przez lata była związana zawodowo. Choć Agnieszka Woźniak-Starak doskonale odnajduje się w porannym paśmie, tegoroczny Festiwal w Opolu okazał się dla niej zupełnie nowym wyzwaniem. Po raz pierwszy powierzono jej bowiem rolę jednej z głównych prowadzących koncerty podczas najważniejszego muzycznego wydarzenia w kraju.

Już pierwszego dnia festiwalu prezenterka zebrała mnóstwo pochlebnych opinii. Na scenie pojawiła się w efektownej różowej kreacji, która doskonale podkreślała jej elegancję i charakterystyczny styl. W mediach społecznościowych nie brakowało komentarzy zachwyconych widzów, którzy podkreślali, że takiej klasy i profesjonalizmu od dawna brakowało na antenie Telewizji Polskiej.

Internauci zwracali uwagę nie tylko na wygląd gospodyni, ale również na jej naturalność, poczucie humoru i doskonały kontakt z publicznością. Wielu komentujących pisało wprost, że Agnieszka Woźniak-Starak czuje się na scenie jak ryba w wodzie i sprawia wrażenie osoby stworzonej do prowadzenia wielkich wydarzeń na żywo.

POLECAMY: Skolim znów na językach. Pajączkowska ujawnia kontrowersyjną historię

Agnieszka Woźniak-Starak podbija serca widzów TVP?

Drugiego dnia festiwalu gwiazda ponownie zachwyciła stylizacją. Tym razem postawiła na zdecydowanie bardziej nowoczesny i odważny look. Prezenterka pojawiła się na czerwonym dywanie w efektownej sukni z czarnym gorsetowym topem bez ramiączek, który pięknie podkreślał sylwetkę.

Największe wrażenie robiła jednak transparentna dolna część kreacji. Delikatna tkanina została ozdobiona setkami błyszczących kryształków i połyskujących aplikacji. Całość prezentowała się niezwykle elegancko, a jednocześnie nowocześnie i bardzo światowo.

Stylizację uzupełniała subtelna biżuteria oraz klasyczne sandałki na obcasie. Agnieszka Woźniak-Starak postawiła również na naturalny makijaż i proste, rozpuszczone włosy, dzięki czemu całość zachowała lekkość i ponadczasowy charakter. Wielu obserwatorów uznało tę kreację za jedną z najciekawszych stylizacji całego festiwalu.

Warto przypomnieć, że tegoroczne Opole jest dla prezenterki szczególnie ważne. To pierwsza tak duża impreza muzyczna prowadzona przez nią po powrocie do TVP. Nic więc dziwnego, że każdy jej występ jest bacznie obserwowany zarówno przez widzów, jak i osoby związane z branżą medialną.

POLECAMY: Bagi z NOWĄ FUCHĄ w Polsacie? Takie plany ma Edward Miszczak

Drugi dzień festiwalu w Opolu. Kto występuje?

Tymczasem drugi dzień 63. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zapowiada się niezwykle emocjonująco. O godzinie 20:00 rozpoczął się koncert „Premiery”, podczas którego o zwycięstwo walczą m.in. Kamil Bednarek, Andrzej Krzywy, Patrycja Markowska, Michał Wiśniewski, Kuba Szmajkowski, Vix.N, Maciej Skuba, Darya, Fabijański, Krzysztof Iwaneczko, Sargis oraz Jan Piwowarczyk.

Jednym z najważniejszych punktów wieczoru będzie także wyjątkowy recital Justyny Steczkowskiej, która świętuje jubileusz 30-lecia kariery artystycznej. Występ diwy polskiej sceny należy do najbardziej wyczekiwanych momentów całego festiwalu i już teraz budzi ogromne emocje wśród fanów.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. O godzinie 22:15 rozpocznie się koncert „Hip-hop. Jedno podwórko 2”, podczas którego na scenie pojawią się m.in. Vienio, Kosi, donGURALesko, Fukaj, Zalia, Łona, Numer Raz, Ryfa Ri, Eldo, Grammatik, OG Kamka, Molesta Ewenement oraz Sarius.

Jedno jest pewne – jeśli pierwszy dzień festiwalu był zapowiedzią tego, co czeka widzów w kolejnych godzinach, Opole ponownie stanie się muzycznym centrum Polski. A Agnieszka Woźniak-Starak udowadnia, że nie tylko świetnie odnalazła się po powrocie do TVP, ale także błyskawicznie stała się jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dawid Kwiatkowski znów w Opolu. Po występie ruszyła lawina komentarzy

Podoba Wam się styl Agnieszki Woźniak-Starak? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Agnieszka Woźniak-Starak (fot. AKPA)
Agnieszka Woźniak-Starak (fot. AKPA)
Agnieszka Woźniak-Starak (fot. AKPA)
Agnieszka Woźniak-Starak (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Agnieszka Woźniak-Starak (fot. AKPA)
Agnieszka Woźniak-Starak (fot. AKPA)
Agnieszka Woźniak-Starak (fot. AKPA)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

moda

Opole 2026: zjawiskowa Woźniak-Starak, elegancki Kaminski, błyszcząca Drzewiecka

Opublikowano

w dniu

przez

Tegoroczny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu tradycyjnie przyciągnął nie tylko największe gwiazdy polskiej muzyki, ale również miłośników mody. Czerwony dywan i scena amfiteatru zamieniły się w prawdziwy pokaz spektakularnych stylizacji, które już od pierwszych minut wydarzenia wywołały lawinę komentarzy w sieci. Kto zachwycił najbardziej, a kto postawił na odważne modowe eksperymenty? Zobacz relację prosto z amfiteatru opolskiego!

Tegoroczny 63. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu po raz kolejny udowodnił, że jest nie tylko najważniejszym świętem polskiej muzyki, ale także jednym z największych wydarzeń modowych w kraju. Zanim na scenie wybrzmiały pierwsze dźwięki, wszystkie oczy skierowane były na gwiazdy pojawiające się na czerwonym dywanie. Artyści, prezenterzy i celebryci zadbali o to, by ich stylizacje zostały zapamiętane na długo.

Najwięcej emocji wzbudziła bez wątpienia Doda, która już od pierwszych minut festiwalu przyciągała uwagę fotoreporterów. Wokalistka pojawiła się w spektakularnej koronkowej kreacji przypominającej nowoczesną suknię ślubną. Rozbudowana konstrukcja, bogate zdobienia oraz długi tren sprawiły, że trudno było oderwać od niej wzrok. Internauci błyskawicznie zaczęli komentować jej stylizację, określając ją jedną z najbardziej widowiskowych kreacji wieczoru.

Sporo mówiło się również o Ralphie Kaminskim, który tym razem zadebiutował w roli prowadzącego festiwal. Artysta postawił na elegancki, dwurzędowy garnitur w odcieniu brązu, jednak największe zainteresowanie wzbudziło jego nietypowe obuwie. Charakterystyczne loafersy z wyraźnym rozdzieleniem palców błyskawicznie stały się tematem dyskusji w mediach społecznościowych i podzieliły internautów.

Elegancją zachwyciła także Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka pojawiła się w klasycznej, ale bardzo efektownej kreacji w intensywnym różowym kolorze. Suknia z wysokim rozcięciem podkreśliła jej sylwetkę i doskonale wpisała się w klimat jednej z najważniejszych muzycznych imprez roku. Wielu fanów uznało jej stylizację za jedną z najbardziej szykownych podczas pierwszego dnia festiwalu.

POLECAMY: Opole 2026: Doda skradła show? Widzowie zwrócili uwagę na jedno

Co jeszcze czeka widzów pierwszego dnia Opola?

Czwartkowy wieczór upłynie pod znakiem koncertu „Debiuty”, który rozpoczął się o godzinie 20:00. O zwycięstwo walczy dziesięciu młodych wykonawców: Martyna Baranowska, Jacko Brango, Sara Girgis, Michał Grobelny, Ola Kędra, Karolina Charko, Julia Wasielewska, zespół 21 Gram, Małgorzata Boć oraz Maja Oleśków.

Podczas obrad jury na scenie pojawi się również Ania Wyszkoni, która świętować będzie jubileusz 30-lecia pracy artystycznej. Nie zabraknie także występów największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przed opolską publicznością zaprezentują się między innymi Doda, Stasiek Kukulski, Daniel Godson, Natalia Szroeder, Anna Maria Jopek, Kamil Bednarek, Sławek Uniatowski, Natalia Przybysz, Antek i Kuba Sojka oraz Dawid Kwiatkowski.

Z kolei o godzinie 22:35 rozpocznie się koncert „SuperJedynki”, podczas którego na scenie wystąpią m.in. Ralph Kaminski, Natalia Kukulska, Afromental, Renata Przemyk, Dżem, Kombii, Luxtorpeda, Nocny Kochanek oraz Majka Jeżowska. Organizatorzy zapowiadają wieczór pełen największych przebojów, muzycznych emocji i wyjątkowych spotkań pokoleń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Barbara Bursztynowicz pogrążona w żałobie. Właśnie przekazała smutną wiadomość

Jak Wam się podoba tegoroczny festiwal? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Artur Orzech i Doda (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Doda (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)
Ralph Kaminski (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)
Marta Surnik (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Ralph Kaminski (fot. AKPA)
Sławomir Uniatowski (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Kamil Bednarek (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Gabi Drzewiecka (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)
Piotr Jędrzajak i Anna Iwanek (fot/AKPA)
Ralph Kaminski (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)
Agnieszka Woźniak-Starak (fot. AKPA)
Ralph Kaminski i Gabi Drzewiecka (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Grzegorz Dobek (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
21 Gram (fot. AKPA)
Julia Wasielewska (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Agnieszka Woźniak-Starak (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)
Jacko Brango (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Małgorzata Boć (fot. Piętka Mieszko/AKPA)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

moda

Opole 2026: Doda skradła show? Widzowie zwrócili uwagę na jedno

Opublikowano

w dniu

przez

63. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpoczął się z wielkim rozmachem, ale to właśnie jedna gwiazda już od pierwszych minut przyciągnęła wszystkie spojrzenia. Nie chodziło wyłącznie o muzykę, lecz także o spektakularną stylizację, obok której trudno było przejść obojętnie. Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Dowiedz się więcej!

Tegoroczny, 63. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpoczął się od mocnego akcentu. Organizatorzy zadbali o wyjątkowe otwarcie wydarzenia, a jedną z najważniejszych postaci pierwszego wieczoru okazała się Doda, która pojawiła się na scenie w niezwykle widowiskowej stylizacji i od razu skupiła na sobie uwagę publiczności zgromadzonej przed telewizorami.

Artystka została wybrana do wykonania utworu „Czas nas uczy pogody”, który od lat uznawany jest za jeden z najważniejszych hymnów polskiej muzyki rozrywkowej. Już sam wybór piosenki wzbudził emocje, ale równie dużo mówiło się o tym, jak prezentowała się wokalistka podczas swojego występu.

Doda postawiła na kreację, którą trudno porównać do klasycznej festiwalowej sukni. Gwiazda pojawiła się w imponującej, gorsetowej stylizacji utrzymanej w odcieniach bieli, écru i delikatnego błękitu. Konstrukcja sukni przypominała połączenie teatralnego kostiumu z artystyczną instalacją, co doskonale wpisało się w podniosły charakter otwarcia festiwalu.

Największą uwagę przykuwał bogato zdobiony gorset. Jego powierzchnię pokrywały koronkowe aplikacje, przestrzenne elementy oraz efektowne detale przypominające ręcznie formowane ornamenty. Całość sprawiała wrażenie niemal rzeźbiarskiego dzieła, które bardziej przypominało eksponat z pokazu mody haute couture niż sceniczną stylizację.

Nie mniej spektakularnie prezentowała się dolna część kreacji. Suknia składała się z wielu warstw lekkich tkanin, koronek i transparentnych materiałów, które tworzyły efekt płynącej, niemal eterycznej sylwetki. Długie fragmenty materiału ciągnęły się za wokalistką, nadając jej wejściu wyjątkowo widowiskowy charakter.

POLECAMY: Barbara Bursztynowicz pogrążona w żałobie. Właśnie przekazała smutną wiadomość

Doda zachwyciła fanów w Opolu [ZDJĘCIA]

Dopełnieniem całości była minimalistyczna fryzura. Doda zdecydowała się na gładko zaczesane włosy, które podkreślały rysy twarzy i pozwalały w pełni wyeksponować samą kreację. Wokalistka postawiła również na wyrazisty makijaż oczu, dzięki któremu jej sceniczny wizerunek nabrał jeszcze większej siły.

Sam występ również nie przeszedł bez echa. Wykonanie utworu „Czas nas uczy pogody” zostało przyjęte bardzo ciepło przez publiczność. Wielu widzów zwracało uwagę na emocjonalną interpretację piosenki oraz wyjątkową atmosferę, jaką udało się stworzyć już na początku jednego z najważniejszych muzycznych wydarzeń w kraju.

Nie jest tajemnicą, że Doda od lat należy do grona artystek, które doskonale rozumieją znaczenie scenicznego wizerunku. Każdy jej występ jest starannie dopracowany nie tylko pod względem muzycznym, ale również wizualnym. Tym razem ponownie udowodniła, że potrafi zamienić kilka minut na scenie w wydarzenie, o którym mówi się jeszcze długo po zakończeniu koncertu.

W mediach społecznościowych niemal natychmiast pojawiły się pierwsze komentarze dotyczące zarówno występu, jak i samej stylizacji. Jedni zachwycali się odwagą i oryginalnością gwiazdy, inni przyznawali, że była to jedna z najbardziej nietypowych kreacji, jakie pojawiły się na opolskiej scenie w ostatnich latach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maryla Rodowicz wbija szpilę gwiazdom? „Dla mnie to jest słabe”

Podobał Wam się występ Dody? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem!

Doda (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)
Doda (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)
Doda (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Doda (fot. AKPA)
Doda (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)
Doda (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)
Doda (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Doda (fot. Piętka Mieszko/AKPA)
Doda (fot. Paweł Wrzecion/AKPA)

Autor: Szymon Jedynak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością