Śledź nas

lifestyle

“Ludzie chcą mieć dzieci z miłości do butów” – kreatywna kampania

Opublikowano

w dniu

Czy rzeczywiście Polacy chcą mieć dzieci z powodu miłości do butów?! Bardzo możliwe. Świadczy o tym ogromne zainteresowanie niekonwencjonalną i zarazem kreatywną kampanią reklamową marki BARTEK. Podobno wiele osób pod wpływem reklam zdecydowało się na powiększenie rodziny, żeby mieć dla kogo kupować urocze buciki, które nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim dbają o zdrowie dziecka.

Od pewnego czasu spekuluje się, że BARTEK przyczynił się do wzrostu populacji. Wszystko za sprawą nietypowej kampanii reklamowej, na którą złożyły się cztery pełne poczucia humoru spoty oraz bilbordy z kontrowersyjnymi hasłami: „Wszyscy w ciąży przez Bartka”, „Tysiące kobiet w ciąży przez Bartka”, „Spojrzałam na Bartka, teraz jestem w ciąży”. Producent dziecięcego obuwia stawia na kontrowersyjną kreację.

Reklamy informowały o zagrożeniu ze strony tajemniczego Bartka, za sprawą którego każdy, bez względu na wiek i płeć, mógł zajść w ciążę.

Firma BARTEK miała dość „grzecznej komunikacji”. Postawiła więc na kontrowersyjny przekaz i niestandardowe działania komunikacyjne.
1 kwietnia 2014 roku ruszyła z kampanią teaserową, której głównym bohaterem, odpowiedzialnym za całe zamieszanie stał się niejaki Bartek – sprawca wielu ciąż…

Oprócz bilbordowych haseł, równolegle w internecie pojawił się pierwszy zabawny film viralowy z udziałem aktorów: Magdaleny Waligórskiej i Jana Bielskiego. Cały przekaz skupiał się na informacji o zagrożeniu ze strony tajemniczego Bartka, za sprawą którego, każdy (bez względu na wiek i płeć) mógł zajść w ciążę.

Magdalena Waligórska w przedziale pociągu pełnym ciężarnych kobiet … i mężczyzn!

 Z miłości do butów w ciążę zaszła gwiazda takich seriali jak „Ranczo”, czy „Na dobre i na złe” – Magdalena Waligórska – Wystarczy jedno spojrzenie na buty BARTEK, aby zapragnąć dziecka. O resztę zadbają już same butyśmieje się aktorka, która prywatnie mamą jeszcze nie jest. Trzeba przyznać, że z brzuszkiem jej do twarzy. Zobaczcie jak wypadła na ekranie:

Obok niej zagrał Jan Bielski, aktor („Miłość na bogato”), instruktor kulturystyki i model, który w filmie biega po pociągu w stroju „dzidziusia” z ciążowym brzuchem.

 Buciki budzące instynkt macierzyński i ojcowski

Następnie ukazała się pierwsza część trzyczęściowej reklamy pt. “Niespodzianka”. Kolejna reklama Bartka pokazywała, jak żona znajduje buciki tej marki zostawione przez męża, który marzy o dziecku i w ten sposób przekazuje jej tę wiadomość. Kobieta jest tak zachwycona bucikami, że… natychmiast zachodzi w zaawansowaną ciążę. – Firma Bartek pokazuje swoje buty jako narzędzie do przekazywania emocji i uczuć oraz sposób na nawiązywanie relacji. Już nie tylko kwiaty świadczą o miłości ale buciki dla dziecka również. Każda z trzech kolejnych części filmu będzie tego dowodem. Nie przez przypadek mówimy, że Bartek promieniuje miłością gdyż właśnie kupując te zdrowe dla stopy i postawy dziecka buty, możemy mówić o zakupie z miłości – wyjaśniła Suzan Giżyńska, pomysłodawczyni kampanii.

27 maja, w ramach nowej odsłony kampanii marki BARTEK, pojawił się kolejny odcinek “Niespodzianki”. Hasło tego spotu głosi: „BARTEK. Play with it!”. Ta część kampanii jest kontynuacją akcji reklamowej „Przez Bartka”. Towarzyszące jej hasło „BARTEK. Play with it!” stało się głównym hasłem marki i jest wykorzystywane w kolejnych spotach, drugiej odsłony kampanii. Bartek zachęca nim do zabawy z marką i do patrzenia na życie z dystansem. Świadomie kontynuujemy naszą kampanię „Przez Bartka”. Zmieniliśmy nieco sposób przekazu, ale to było od początku wpisane w strategię. Na starcie potrzebowaliśmy mocnego uderzenia, a takim okazały się różowe billboardy i pierwszy spot, którego akcja działa się w pociągu. Dzięki temu mamy dziś dużą publiczność i spore zainteresowanie naszą kampanią – wyjaśniał Paweł Bartnicki, Prezes firmy BARTEK.

W spocie numer dwa, pokazana jest dalsza część historii dwójki bohaterów – młodego małżeństwa spodziewającego się dziecka. W drugim viralu do domu wraca mąż i spostrzega, że podarowane przez niego – żonie dziecięce buciki, „zadziałały” – kobieta jest w ciąży. Jest tak szczęśliwy, że z radości zaczyna tańczyć. Reklama zamienia się w mały musical. Buty BARTEK tańczą wraz z nim, a on wie, że to właśnie im zawdzięcza ten cud.

W Dniu Dziecka pojawił się w sieci ostatni odcinek trzyczęściowej, reklamowej serii pt. “Niespodzianka”. Kampania jest kontynuacją akcji reklamowej „Przez Bartka”. Towarzyszące jej hasło „BARTEK. Play with it!” stało się głównym hasłem marki i drugiej odsłony kampanii. Firma BARTEK zachęca nim do zabawy z marką i do patrzenia na życie z przymrużeniem oka. – W drugiej odsłonie zmieniliśmy nieco sposób przekazu, co od początku zostało wpisane w naszą strategię. Na starcie potrzebowaliśmy mocnego uderzenia, a takim okazały się różowe billboardy i pierwszy spot z Magdą Waligórską i Janem Bielskim. Dzięki temu mamy dziś dużą publiczność i spore zainteresowanie naszą kampanią” – wyjaśnił Paweł Bartnicki, Prezes firmy BARTEK.

W trzecim spocie tej serii pokazana jest dalsza część historii dwójki bohaterów – młodego małżeństwa spodziewającego się dziecka. Para ma swój romantyczny wieczór wśród bucików BARTEK. Małżonkowie siedzą i wybierają buciki dla przyszłego dziecka, drocząc się czy będzie to chłopiec czy dziewczynka lub bliźniaki. Nie zapominają też o wspólnym tańcu.

BARTEK pobudza wyobraźnię!

Reklamowe filmy cieszyły i nadal cieszą się dużą popularnością. Stały się również inspiracją dla wielu internautów. Ci, zainspirowani kampanią, która budzi skojarzenia, zaczęli tworzyć dowcipy i zabawne memy. Oto kilka z nich:

mem 1 Grodzka i Bartek bartek mem 1

Z pewnością zabawnych sytuacji ostatnimi czasy nie uniknęli panowie noszący zaszczytne imię Bartek. Bohaterem jednego z memów stał się znany dziennikarz telewizyjny Bartek Węglarczyk, którego zestawiono z uczestniczkami jednej z edycji programu „Top Model”.

Bartek Węglarczyk i Top Model

Zamierzony efekt został osiągnięty!

Firma stawia na nowoczesną komunikację. Punktem wyjścia stał się produkt. Produkt, który odpowiada na potrzeby klientów. Modny i tak dobrze wykonany, że można się w nim zakochać. Na tej bazie zrodził się insight, że buty Bartek wzbudzają emocje, dzięki którym ludzie zaczynają myśleć o dziecku i chcą kupić mu buty tej marki. Na tym opierała się cała koncepcja kreatywna.

Ponad 31 tysięcy użytkowników Facebooka polubiło fanpage „Przez Bartka jestem w ciąży”.

Poprzez swoją kampanię BARTEK inicjuje zmiany, które mają uczynić firmę bardziej nowoczesną pod względem ideologii, a nie tylko sposobu produkcji. Marka zamierza pokazać swoje nowe oblicze – nie tylko jakość, ale także nowoczesność i otwartość. Dlatego w ciągu najbliższych trzech lat, BARTEK chce zmienić swój wizerunek w kierunku dynamicznej marki, atrakcyjnej dla młodego pokolenia. Producent zaczął już sprzedaż obuwia dla nastolatków, w przyszłości planuje też wprowadzenie oferty dla dorosłych. – Kampanie rozpoczęliśmy od promocji bucików dla najmłodszych, bo z takimi marka się kojarzy. Jednak już sama kreacja była niestandardowa i kontrowersyjna, dzięki czemu chcieliśmy dotrzeć do starszych dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych. Marka ma kojarzyć się z hasłem “Play with it”, czyli z zabawnym postrzeganiem świata. Nie chcemy być tradycyjni, ale chcemy czerpać inspiracje ze świata. Kampania “Przez Bartka” ma zapoczątkować nowe oblicze marki, która ma zachęcać do eksperymentowania z poczuciem humoru. To zapowiedź zmian marki BARTEK – mówi prezes firmy BARTEK.

 Opracowanie: Martyna Rokita

lifestyle

Twój chłopak jak zobaczy ten prezent padnie z wrażenia!

Opublikowano

w dniu

przez

Dzień Chłopaka coraz bliżej! Jesteś pewna, że Twój prezent zapadnie mu w pamięć na długo? Super, ale może jednak chciałabyś zamienić ,,długo” na ,,wieki”? O to właśnie chodzi w prezentach, aby chwytały za serce najbardziej, jak się tylko da. Tchnij w swój upominek cząstkę Was i – rzecz jasna – Waszego uczucia. W tym roku postaw na firmę, która nie zawiodła dziesiątek innych dziewczyn, które postanowiły zaufać jej doświadczeniu.

   Może twierdzisz inaczej, ale darowanie alkoholu wcale nie jest łatwym wybrnięciem z sytuacji, kiedy nie ma się pomysłu na prezent – grunt to wiedzieć, na jaki trunek postawić, identycznie jak w przypadku kwiatów. Niektórzy wolą róże, inni słoneczniki, a znajdą się i tacy, którym żal ciętych kwiatów, dlatego najbardziej cieszą się z roślinek doniczkowych. Tak samo jest w przypadku alkoholu. Musisz wiedzieć, co smakuje Twojemu chłopakowi. W tym jednak przypadku zamiast dołączonego liściku (tak jak to bywa przy kwiatach), warto pójść o krok dalej i z miejsca awansować na najbardziej kreatywną drugą połówkę, jaką kiedykolwiek miał. Słyszałaś kiedyś o personalizowanych etykietach przyklejonych starannie do przepięknych butelek alkoholu, na których może widnieć imię Twojego ukochanego, Wasze zdjęcie, ciekawa grafika lub określone słowa? Oryginalność takiego prezentu tkwi przede wszystkim w tym, że nie jest on szeroko dostępny, ale widzimy w tym pewien plus – Twój facet będzie mógł zabłysnąć przy znajomych wyjątkowym prezentem, który od Ciebie dostał i całkiem możliwe, że będzie jedynym posiadaczem podobnego cacka.

   Okej, więc skoro nie w sklepach spożywczych czy w marketach, to gdzie poprosić o personalizowaną butelkę dobrego alkoholu i skąd w ogóle wiedzieć, na który się skusić? Tu z pomocą przychodzi Internet, czyli bezdenna studnia e-sklepów. Pamiętaj jednak, żeby nie zatopić się w oceanie ofert. Postaw na solidną, sprawdzoną markę – na przykład na ALKOHOL NA PREZENT. Strona internetowa sklepu przyprawia o (pozytywny) zawrót głowy – może się okazać, że jeszcze pięć minut temu główkowałaś nad tym, co kupić swojej miłości, a teraz nie możesz się zdecydować – kolczasta butelka whisky czy może elegancka butelka rumu? Firma – na tej samej stronie www – prowadzi również mini bloga, na którym znajdziesz m. in. poradnik podpowiadający, po jaki alkohol sięgać w przypadku konkretnych okazji.

Przeglądając bogatą ofertę rumów, whisky, wódek, ginów, win, szampanów, koniaków, likierów (itd.), można się nieźle zainspirować! Później poszukiwaczom prezentów pozostaje najprzyjemniejsza część zadania – dobór etykiety! Tu możesz szaleć, szaleć i jeszcze raz szaleć, pokazując tym samym, jak bardzo zależy Ci na swoim chłopaku. Samo wybierania i tworzenie upominku w sferze internetowej jest bardzo emocjonujące, ale gorąco robi się dopiero wtedy, kiedy odbierasz prezent, a później wręczasz go samemu zainteresowanemu. Uwierz, że faceci reagują na personalizowane prezenty tak samo, jak kobiety. Może nie płaczą, ale w ich głowach i sercach pojawia się to samo wzruszenie i jedna, najpiękniejsza myśl: ,,Postarała się jak nikt nigdy. Chyba naprawdę jestem dla niej najważniejszy”.

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Przez żołądek do serca! Catering już od 800 zł za miesiąc!

Opublikowano

w dniu

przez

Śmieciowe jedzenie od dawna stało się passe, ale powiedzmy sobie szczerze – jak znaleźć czas na przygotowanie pysznych, pełnowartościowych fit posiłków na cały dzień, podczas gdy czas tak szybko leci? Tu z pomocą przybywają firmy cateringowe, których wciąż przybywa. Niestety, wielu z nas przekonało się, że nie wszystkie ,,smakują”. Przeczytajcie, jak się najeść i nie żałować wydanych pieniędzy.

Mimo coraz większej mody na prawidłowe odżywianie, fast foody wciąż pękają w szwach. Nic dziwnego, bo w przecież da się w nich (na chwilę) zagłuszyć głód i to za niewielką cenę. Na szczęście głos w tej sprawie zabiera coraz więcej dietetyków, którzy z uporem maniaka przypominają nam o zaletach zdrowego odżywiania, czyli zdecydowanie lepszym samopoczuciu, dobrej kondycji, zwiększonej witalności, ochrony przed nowotworami i innymi chorobami, pomocy w odchudzaniu i poprawionym metabolizmie. Jeśli nie macie czasu i ochoty na gotowanie, weźcie przykład z influencerów (takich jak na przykład Łukasz Karpiński) i skorzystajcie z firmy tworzonej przez samych specjalistów – a więc na Diety od kucharzy! Tutaj już możecie zamówić dietę od 33 zł za dzień!

   Diety od kucharzy to coraz lepiej prosperująca wśród celebrytów marka, znana przede wszystkim z wyśmienitych potraw szytych na miarę. Wykwalifikowani kucharze, którzy swoje wieloletnie doświadczenie zdobywali w najlepszych warszawskich restauracjach, w swojej ofercie pamiętają o weganach, wegetarianach, sportowcach, osobach jedzących potrawy o niskim indeksie glikemicznym oraz o wszystkich tych, którzy nie mają czasu na przygotowywanie zdrowego jedzenia, ale nie chcą rezygnować z wartościowego odżywiania na rzecz szybkich i niezdrowych posiłków. Talent kucharzy i wiedza dietetyków to symbioza, która pozwala tworzyć doskonałą kuchnię.

   Każdy, kto chce skorzystać z oferty przygotowanej przez tutejszych pasjonatów może zobaczyć przykładowe menu, wybrać dogodną dla siebie opcję żywieniową, dzienne zapotrzebowanie kaloryczne oraz czas trwania usługi (dostępne opcje to dzień, dwa dni, trzy dni, cztery dni, tydzień, dwa tygodnie, trzy tygodnie oraz cztery tygodnie). Gdy zaznaczymy już wszystko, wyświetli nam się cena, jaką poniesiemy za catering. Ponieważ my też lubimy jeść pyszne i zdrowe produkty podane w niebanalnej formie, mamy dla Was niespodziankę! Z kodem ,,Przeambitni10” otrzymacie 10% rabatu na catering w Diecie od kucharzy!

Kto skorzysta z diety pudełkowej, zawierającej megadawki witamin i minerałów, natychmiastowo wchłanianych przez organizm? Warszawiacy i ich bliscy sąsiedzi (szczegółową informację o dowozach znajdziecie na stronie internetowej Diety od kucharzy). Nie czekajcie, wykorzystajcie nasz rabat i przekonajcie się sami, że w Warszawie nie znajdziecie lepszej opcji cateringowej!

Na hasło: przeambitni10 macie -10% zniżki!

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Odpoczynek w gwiazdorskim stylu? Wybierz Blue Mountain resort!

Opublikowano

w dniu

przez

Jeśli gorączkowo szukasz miejsca, w którym wypoczniesz nie tylko ty, ale także osoby, z którymi się wybierasz, podpowiadamy: kierunek Szklarska Poręba! To właśnie w tym mieście stoi wyjątkowy resort,  w którym zechcesz zatrzymać się nie tylko na weekend, ale i na znacznie dłużej. Przy odrobinie szczęścia, możesz tu nawet spotkać gwiazdy polskiego show biznesu.

    Z szerokiego wachlarza atrakcji, które oferuje Blue Mountain Resort, skorzysta każdy, bo oferta tego miejsca jest niemal szyta na miarę. Odpocznie tu starsze małżeństwo, grupa studentów, rodzina z małymi dziećmi i ktoś, kto chce pobyć sam. Co znajdziemy w ofercie? Okazuje się, że naprawdę dużo dobrego!

    Ogromnym powodzeniem cieszy się tutaj całoroczny, profesjonalny stok narciarski,  zrobiony z igielitu wraz z wyciągiem taśmowym. Naukę jazdy może zacząć każdy maluch, który ukończył cztery lata. Oznacza to, że frajdę przeżyje nie tylko starsze rodzeństwo, ale również wszyscy najmłodsi. W tym przypadku Resort oferuje treningi pod czujnym okiem instruktorów, którzy przed wejściem na stok pomogą dzieciom dobrać odpowiedni sprzęt. Tych, którzy nie chcą zaprzyjaźnić się z nartami, tego wezwie boisko do piłki plażowej, a ci, którzy danego dnia z jakichkolwiek powodów nie będą chcieli oddawać się sportom na świeżym powietrzu, będą mogli udać się do Game Roomu, Play Roomu lub Multi Roomu. Pierwszy stworzony jest dla fanów gier – tych starszych i młodszych. Czeka na nich tutaj dart, cymbergaj, bilard, ale przede wszystkim flipery i automaty, które z asyście przekąsek i napojów dostępnych przy barze sprawią, że maniacy gier i dobrej zabawy przepadną tu bez echa. Druga strefa, czyli Play Room, to raj stworzony dla najmłodszych, którym na pewno spodoba się ,,małpi gaj’’ pełen zabawek, gier i akcesoriów do rysowania. Trzecim, również lubianym obiektem, jest Multi Room, którego gośćmi są zazwyczaj starsze dzieci, ale nie tylko. W tym miejscu pogracie w ping-ponga, oraz piłkarzyki. Obiekt posiada również swój prywatny plac zabaw, który bez wątpienia plasuje się wysoko na liście ulubionych dziecięcych miejsc.

    Po wszystkich tych wrażeniach warto udać się do Strefy Basenowej, ale wcale nie po odpoczynek, bo tu także czekać będą niezapomniane wrażenia, takie jak na przykład multimedialne zjeżdżalnie, sztuczna rzeka, gejzery, zjeżdżalnia rodzinna, baseny o różnej głębokości zróżnicowanej temperaturze wody i wiele innych atrakcji, przewidzianych dla korzystających z basenu. Te same emocje czekają na całe rodziny na torze pontonowym, dmuchańcach czy eurobungee.

    Chwilowo zmęczeni atrakcjami goście mogą wstąpić do sklepiku, w którym można nabyć różnego rodzaju rękodzieła i lokalne produkty, typu: naturalne konfitury, dżemy, miody, a także gry i zabawki dla dzieci. Co więcej, do dyspozycji młodzieży i dorosłych oddano wyposażoną w profesjonalny sprzęt siłownię. Nie można zapomnieć też o działającym na terenie obiektu SPA, które kusi ofertą i doświadczeniem pracowników.

   Blue Mountain Resort – miejsce idealne do wypoczynku i zabawy dla osób w każdym wieku, a w szczególności dla rodzin i tu należy wspomnieć o pewnym wyróżnieniu z przełomu 2018 i 2019 roku, kiedy to obiekt uzyskał 92,51% punktów w kampanii ,,Hotel Przyjazny Rodzinie’’. Nic dziwnego, bo to właśnie rodziny czują się tu jak w domu, ale – rzecz jasna – nie jest to regułą.

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Tych gąbeczek do makijażu używa Sylwia Stasińska- Everysponge podbija serca gwiazd!

Opublikowano

w dniu

przez

Z dbałościa o każdy szczegół – Everysponge!

Czy istnieje produkt idealny? Nie wiemy, ale gąbeczkom do makijażu Everysponge jest
z pewnością bardzo blisko do ideału. Marka Everysponge, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą ręcznie robionych gąbeczek do makijażu powstała bowiem, po wycofaniu ze sprzedaży gąbeczek używanych przez właścicielkę. Poszukiwania nowego produktu spełniającego oczekiwania wymagającej klientki spełzły na niczym, ale na jej drodze stanęła inna dobra dusza – Ania, która próbowała już swoich sił w produkcji gąbeczek. Zrządzenie losu sprawiło, że rozpoczął się proces tworzenia produktu, który dziś cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalnych makijażystek, a także kobiet, które gąbeczki Everysponge wykorzystują na użytek domowy.

Czym jest gąbka Everysponge? To precyzyjnie, ręcznie robiona gąbeczka do makijażu, która swoim kształtem sprawia, że zarówno podkład jak i korektor aplikują się na skórę bez najmniejszych problemów. Płaska część gąbeczki pozwala na szybką aplikację, zaś wąskie zakończenie pomaga w nałożeniu produktu w okolicy oczu lub innych trudnodostępnych zakamarkach. Kształt jajeczka sprawia, że gąbeczka dostosowuje się do każdego kształtu twarzy, dzięki czemu nie pozostawia na waszej cerze plam, ani smug. Perfekcyjny makijaż to cel właścicielek firmy, który jest na wyciągnięcie ręki nawet dla osób rozpoczynających swoją przygodę z makijażem. Sprawdzi się idealnie zarówno do płynnych jak i sypkich produktów. Przed użyciem  powinno się ją zmoczyć wodą i mocno odcisnąć,
a po aplikacji czyszczenie również jest niezwykle proste.

Przez 8 miesięcy trwała praca, która doprowadziła do dzisiejszego kształtu produktu. Gwarantujemy, że gąbeczki Everysponge są hipoalergiczne i w pełni bezpieczne, również dla osób borykających się z alergiami czy nawet Atopowym Zapaleniem Skóry. Są niezwykle miękkie, dlatego osoby ze zmianami trądzikowymi także nie odczują dyskomfortu w trakcie aplikacji kosmetyków gąbeczką.
Zapewniamy, że w Everysponge nie znajdziesz ani grama plastiku, a dbałość o ekologię jest bliska sercu właścicielkom firmy, dlatego większość paczek nadawana jest do klientów paczkomatem, by zmniejszyć ślad węglowy. Zaś woreczki i pojemniczki produkowane są w Polsce, a to niezwykle ważne, by wspierać rodzime biznesy.

Gąbeczki  Everysponge to najlepsza jakość w tym przedziale cenowym, a możecie zakupić je już za 30 zł za sztukę. Dostępne są aż w 5 standardowych kolorach oraz 7 limitowanych, które znikają jak świeże bułeczki. Producentki zalecają wymianę gąbeczek co 3 miesiące.

Dla właścicielek niezwykle ważne jest, by klientki poczuły się ważne i zaopiekowane, dlatego każde zamówienie składane jest w wiadomości prywatnej  bezpośrednio przez instagrama firmy, dlatego mają bezpośredni kontakt z każdą swoją klientką i bardzo chętnie doradzają swoim klientkom. Szukaj nas na Instagramie – > Everysponge!

Marce Everysponge zaufało spore grono wizażystek z Polski – zaufaj i Ty!

Specjalnie dla was na hasło: PRZEAMBITNI uzyskacie -20% rabat na wszystkie produkty Everysponge oraz dodatkowo darmową wysyłkę paczkomatem na terenie Polski przy zamówieniach od 60 zł!

Kontynuuj czytanie

HITY