Śledź nas
'

news

Madeńska i Jędruszczak niczym DiCaprio działają na rzecz oceanów – sprawdź, kto im pomaga

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak kontynuowali swoją pracę w Gambii!

Zwycięzcy programu Love Island Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zakochali się w sobie bez pamięci, ale zdecydowanie nie zaczęli próżnować. Para utworzyła akcję, podczas której udało się zebrać ponad 13 tysięcy złotych. Cała kwota została przeznaczona na jedzenie dla dzieci z najbiedniejszych szkół w Gambii, gdzie udali się z akcją humanitarną. Para już adoptowała na odległość dwoje dzieci, którym kupili ubrania i opłacą edukację!

HOT NEWS- Szczęśliwa Socha, Steczkowska w pawich piórach i niebieska Fijał na premierze “Jak poślubić milionera”

Sylwia i Mikołaj już planują powrót do Gambii w przyszłym roku. Poza pomaganiem potrzebującym, zajęli się drugim naglącym problemem ziemi, czyli ekologią. Śmieci rosną w zastraszającym tempie, a szczególnie zanieczyszczone są oceany. W związku z tym, para wyruszyła plażą nad oceanem Atlantyckim i pozbierać wszystkie śmieci. Pomagali im w tym finaliści Mistera Polski: Olek Ramutkowski i Adrian Pęter. Zaangażowanie Polaków szybko udzieliło się miejscowym, którzy chętnie przyłączyli się do akcji. Sylwia opowiedziała o dniu na plaży:

Cały czas przekazywane mamy informacje w telewizji i innych mediach, że sami zaśmiecamy oceany, a sytuacja jest naprawdę tragiczna. Chcieliśmy pokazać, że możemy pomóc bezinteresownie i zachęcić innych do działania. W ciągu 20 minut uzbieraliśmy 3 wielkie worki pełne plastików. Oczywiście pozdrawiamy Leonardo di Caprio, który od lat walczy z tym problemem i jest ambasadorem akcji ratujmy oceany

Po sprzątaniu udali się na zasłużony odpoczynek, podczas którego korzystali z uroków Gambii. Opalanie na pięknej i wysprzątanej plaży to prawdziwa przyjemność! Gratulujemy zaangażowania!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Szczera Małgosia Rozenek-Majdan o finale Top Model

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kolejny dzień w Gambii minął. Zobaczyliście nie tylko sytuacje w tutejszych szkołach, ale także warunki życia miejscowej ludności. Nie jest dobrze. Śmieci leżą na ulicach, a warunki sanitarne tu praktycznie nie istnieją. Mimo tego ludzie są szczęśliwi i doceniają każdy dzień ! Emanują taką energią, ze z powodzeniem mogliby obdarować pół świata ❤️‼️ Bierzmy z nim przykład, doceniajmy to co mamy, cieszmy się z życia, bo naprawdę mamy wiele 🙏😘 Nie zbawimy całego świata, ale napewno możemy pomoc jego części ! Tu przypominam o KONKURSIE przygotowanym specjalnie dla Was. Aby wziąć w nim udział wystarczy wpłacić kwotę powyżej „20 zł” na nasza akcję pomocową: https://pomagam.pl/gambia2019 ‼️Ze wszystkich darczyńców wybierzemy 5 osób, które zaprosimy na wykwintną kolacje w @hotel_mistral 😚 ! Dodatkowo każdy z uczestników kolacji otrzyma od nas prezent – ręcznie plecioną bransoletkę prosto z Gambii 🙏☺️ To będzie super wieczór. Do zobaczenia 🥰 !!! #gambia2019 #konkurs #dzialamy #sysiaimiki #gifts #razemmozemywiecej Czy Ty już pomogłeś 🙏☺️ ???

A post shared by Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) on

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czas na podsumowanie. Za kilka godzin będziemy w Warszawie. Nadal jesteśmy pełni emocji i czujemy ogromna tęsknotę. Razem z @mikolaj_jedruszczak_official oraz @norbert_dabek przeżyliśmy w Gambii 6 niesamowitych dni. Ruszyliśmy z akcja pomocową do szkół. Oprócz satysfakcji i zadowolenia z powodzenia całej akcji, zyskaliśmy o wiele, wiele więcej. Poznaliśmy tutejszych mieszkańców i dzieci, które emanują tak pozytywną energia do życia, ze mogłyby obdarować pół świata ! Poznaliśmy ludzi, którzy doceniają każdy dzień oraz każda najmniejsza pomoc, dar czy przysługę. Poznaliśmy ludzi, którzy są niesamowicie życzliwi, pomocni i otwarci na innych. Dzieci w tutejszych szkołach nie narzekają, nie rywalizują ze sobą, nie oszukują, są uczciwe i szczere. Uśmiech z ich twarzy praktycznie nie znika, ponieważ doceniają wszystko co dostały od życia ! To ile ciepłych przytulasów i buziaków dostałam w ciągu tego czasu nie da się zliczyć 🙈 Zaczarowani tą energią zaadoptowaliśmy dwójka brzdąców. Dziewczynka Keddy ma 6 lat, a chłopiec Serigne skończył niedawno 5-ty rok życia ☺️. Są półsierotami, nie miały zapewnionych podstawowych środków do życia. Kontynuacja ich nauki była wątpliwa. Czy wiecie, ze dziecko które ukończy tutejszą szkole, prowadzi normalne, dorosłe życie i podejmuje prace w zgodzie z jego umiejętnościami. Dziecko bez szkoły, niestety żyje na ulicy i musi kombinować jak przetrwać 🙁 ich czas nauki to najważniejszy okres w ich życiu 🙏. Keddy i Serigne’a zaopatrzyliśmy m.in. w ubrania, buty, plecaki, artykuły szkolne, jedzenie na okres ok. 3 miesięcy, a także opłaciliśmy szkole na najbliższe 3 lata. Jesteśmy w stałym kontakcie z dyrektorem ich szkoły, który na bieżąco nas informuje o potrzebach dzieci. Napewno jeszcze nie raz odwiedzimy dzieci w ich domach i szkole, sprawdzając czy nasze środku nie idą na marne i czy dzieci żyją w odpowiednich warunkach. Mamy nadzieje, ze kiedyś będzie tez szansa pokazać im Polskę ☺️ ! Jeżeli ktoś nie śledził na bieżąco naszej akcji pomocowej w Gambii, wszystkie relacje możecie zobaczyć w wyróżnionej relacji „Gambia2019”. Czy w przyszłości chcielibyście dołączyć do takiej akcji pomocowej➕?? #gambia2019 #sysiaimiki #pomagajmy

A post shared by Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Rozpoczęliśmy czynne działania na miejscu‼️ Dotarliśmy bezpiecznie ☺️ oczywiście nie obyło się bez przygód 🙈 Internet tu praktycznie nie działa. Bieżące relacje dodają się z ogromnym opóźnieniem i czasem w złej kolejności. Dlatego proszę wybaczcie nam 🙏🙏 Zbiórka nadal trwa. Bardzo prosimy o wpłaty na konto: https://pomagam.pl/gambia2019 ✊. Dziś chcemy podzielić się z Wami odrobiną tutejszego świata. Jesteśmy w Gambii, w dalekiej Afryce. Wczoraj odwiedziliśmy kilka szkół w miejscowości Busumbala. Kilkaset dzieci, większość sieroty, bez odpowiednich środków do życia. Kupiliśmy sierotom ryż, olej, cebule, buty, przybory szkolne i książki na okres około 3 miesięcy. Roczny koszt nauki dla jednego dziecka w Gambii to niecałe 100 zł 🙏 to naprawdę niewiele, a dla tych dzieci to ogromna szansa ‼️Daje im to przepustkę do samodzielności życiowej. Inny świat, tak daleki, ale zarazem tak bliski. Dzieci są równe i każde z nich powinno mieć takie same szanse do życia i rozwoju 🙏. Działamy tu aż do wtorku. W poniedziałek kupimy dla dzieci brakujące przybory szkolne, kredę i mundurki z plecakami. Będziemy informować Was na bieżąco, o tym co tu się dzieje. Dzieci są przecudowne, nie maja wiele, a energią do życia mogłyby obdarować cały świat. Uwielbiam je całym swoim sercem ❤️ U @mikolaj_jedruszczak_official odzywają się instynkty rodzicielskie ☺️🙈 @norbert_dabek dziękuje, ze zaraziłeś nas swoją pasja do pomagania 🙏 Wysyłamy Wam dużo ciepła i miłości z Gambii ❤️❤️❤️ #gambia2019 #pomagam #miłość #razemmozemywiecej #sysiaimiki #energiadozycia #dzialamy

A post shared by Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) on

news

Doda, Wieniawa i Wojciechowska świętują Dzień Dziecka chwaląc się zdjęciami sprzed lat – zobaczcie te maluchy!

dzień dziecka

Z okazji Dnia Dziecka gwiazdy sięgnęły do zdjęć sprzed wielu lat!

Dzień Dziecka to nie tylko święto najmłodszych, ale również nieco starszych, którzy również mają w sobie kilkulatka! Z okazji tego wyjątkowego dnia wiele osób publikuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcia z dzieciństwa. Do akcji oczywiście włączyły się również gwiazdy!

HOT NEWS- Syn Jarosława Gowina jedzie po kolegach ojca: Rządzi nami Zjednoczona Prawica, ale mnie już od tego strzela ku*wica

Doda pokazała zdjęcie z tatą olimpijczykiem. Dorotka była wtedy jeszcze małym bobasem, ale już uśmiechnięta pozowała do zdjęć! Natomiast Julia Wieniawa pokazała jak bryluje na parkiecie – “Taniec z Gwiazdami” był tylko kwestią czasu. Również Joanna Koroniewska była modelką swojej epoki, już wtedy wiedziała jak pozować do zdjęć. Martyna Wojciechowska pokazała swoje grzeczne zdjęcie z czasów szkoły, ale Kuba Wojewódzki już od małego był buntownikiem. Lara Gessler opublikowała sentymentalne zdjęcie z bratem Tadeuszem, a Patricia Kazadi szczęśliwy kadr z czasów dzieciństwa. Też Marta Żmuda-Trzebiatowska pokusiła się na zdjęcie z czasów, gdy była małym szkrabem!

Gwiazdy były słodkimi dziećmi?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Piękne Miss Polonia pokazały swoje zdjęcia z dzieciństwa – sprawdź, jak się zmieniły!

AW

Kontynuuj czytanie

news

Syn Jarosława Gowina jedzie po kolegach ojca: Rządzi nami Zjednoczona Prawica, ale mnie już od tego strzela ku*wica

gowina

Ziemowit Gowin wziął udział w akcji #hot16challenge

Jarosław Gowin kilka tygodni temu zrezygnował ze stanowiska wicepremiera i ministra nauki szkolnictwa wyższego w ramach sprzeciwu przed organizacją wyborów 10 maja. Przypomnijmy, że partia rządząca dążyła do przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych, mimo że nie było to zgodne z prawem ani nie było w żaden rozsądny sposób przygotowane. Mimo to my wszyscy zapłaciliśmy za to 70 milionów złotych!!!

HOT NEWS- Piękne Miss Polonia pokazały swoje zdjęcia z dzieciństwa – sprawdź, jak się zmieniły!

Zmęczony sytuacją w kraju, do której częściowo przyczynił się jego ojciec, wydaje się Ziemowit Gowin. Syn byłego wicepremiera jest absolwentem filozofii i pasjonatem politologii, więc dokładnie rozumie, co dzieje się w państwie. Teraz wziął udział w popularnym #hot16challenge, którego celem jest zbiórka pieniędzy na walkę z koronawirusem.

W utworze “Państwo z dykty” Ziemowit nie zostawia suchej nitki na polskiej scenie politycznej. Swoje rapy zaczyna:

Idea to słuszna, sprawa szlachetna. W czasach, gdy Polska jest totalnie szpetna. Państwo z dykty? Chyba z totalnego g*wna. Obywatele, rząd – sprawa nierówna. Wirus za oknem, w domu na ulicy. Politycy coraz bardziej dzicy 

Wydaje się, że syn nie bardzo popiera prawicowe zapędy ojca:

Ustawami zabijają nasze życie. Przecież nie chodzi o zwykłe przeżycie!. Wykurzycie tych pajaców na górze? Czas już nadszedł na społeczną burzę. Rządzi nami Zjednoczona Prawica, ale mnie już od tego strzela ku*wica. Jak tak dalej pójdzie – totalna kaplica. Wypie*dolę stąd szybciej niż Kubica. Szybciej niż Kubica. Nić Kubica. Strzela mnie ku*wica.

Dalej jednoznacznie wyraża swoje zdanie o koalicjantach Gowina z PiS-u:

Nie możesz nawet na kawie wychillować, bo zaraz będą psy cię pałować. Lepiej się już schować. Nie wychylać głowy. Wysłuchać kolejnej Andrzejka mowy. COVID-19, całkiem niebezpiecznie. Nie wmówisz mi jednak, że tak będzie wiecznie. Ogarnij się zatem. Nie słuchaj ich bajerów. Pogońmy razem pisowskich frajerów

Dostało się również szczególnie mocno krytykowanej Telewizji Polskiej:

TVPiS? Jak w Korei propaganda.Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda. Stroszą pióra, udając piękne pawie. A w Polsce od dawna mamy bezprawie. Opozycja słaba, wszyscy o tym wiemy. Nie oznacza to, że się ugniemy. Połączmy się tedy. Zbudujmy wielką siłę. Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę. Polityczną mogiłę 

Myślicie, że ojciec się z nim policzy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maria Sadowska o “Dziewczynach z Dubaju” z Dodą producentką – wiemy, na jakim etapie jest film!

AW

Kontynuuj czytanie

news

Piękne Miss Polonia pokazały swoje zdjęcia z dzieciństwa – sprawdź, jak się zmieniły!

miss polonia

Z okazji Dnia Dziecka, zwyciężczynie konkursu Miss Polonia pochwaliły się zdjęciami sprzed lat!

W dzieciństwie wiele dziewczynek marzy, by zostać księżniczkami czy pięknymi modelkami. Laureatki konkursu Miss Polonia spełniły te marzenia, a z okazji Dnia Dziecka przypominamy, jak one wyglądały jako małe księżniczki!

HOT NEWS- Maria Sadowska o “Dziewczynach z Dubaju” z Dodą producentką – wiemy, na jakim etapie jest film!

Ewa Wachowicz, która tytuły Miss i Wicemiss World otrzymała w 1992 roku swoją karierę zawodową związała z telewizją. Teraz prowadzi programy kulinarne. Joanna Drozdowska, Miss 2001 realizowała się jako modelka i aktorka – mogliśmy ją podziwiać w kilku filmach i serialach. W 2007 roku konkurs zwyciężyła Barbara Tatara. Prywatnie mama 6-letniej Łucji, która zawodowo prowadzi warsztaty dla kobiet z autoprezentacji i pracy nad pewnością siebie. 

2008 rok należał do Angeliki Jakubowskiej, a rok później tytuł przejęła Paulina Krupińska. Aktualnie jest prowadzącą porannego programu „Dzień Dobry TVN”. Prywatnie żona Sebastiana Karpiela – Bułecki i mama dwójki dzieci. Izabella Krzan została Miss w 2016 roku. Od najmłodszych lat uwielbiała taniec i siatkówkę. Teraz prowadzi programy „Koło Fortuny” i „Czar Par”.

W 2017 roku Miss została Agata Biernat, która spełnia się jako trenerka personalna i instruktorka tańca. Miss Polonia 2018 to Milena Sadowska, która po oddaniu korony wzięła udział w programie TVP2 „Star Voice – Gwiazdy mają głos!”. Studiuje dziennikarstwo i chce pracować w telewizji. Obecna Miss to Karolina Bielawska. Jest studentką Politechniki Łódzkiej, ale jej pasją są podróże, do tej pory zwiedziła 30 krajów! Niebawem będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych wyborach Miss World.

Zobaczcie, jak zmieniły się Miss! Podobne?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Damian Kordas padł ofiarą groźnego procederu! Każda gwiazda się tego boi

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maria Sadowska o “Dziewczynach z Dubaju” z Dodą producentką – wiemy, na jakim etapie jest film!

sadowska

Maria Sadowska opowiedziała o kulisach powstawania filmu!

Doda i Maria Sadowska połączyły siły, by nakręcić kontrowersyjny film o tzw. dziewczynach z Dubaju. W 2015 roku wyszło na jaw, że wiele polskich kobiet, w zamian za pieniądze, luksusowe prezenty i wakacje w Dubaju, oddawały się prostytucji z arabskimi szejkami. Wśród oskarżonych o ten proceder kobiet znalazło się wiele gwiazd – aktorek, Miss Polonia, a nawet uczestniczka Top Model.

HOT NEWS- Damian Kordas padł ofiarą groźnego procederu! Każda gwiazda się tego boi

Maria, która zajęła się reżyserią filmu przyznaje, że produkcja pochłania cały jej czas i energię. “Dziewczyny z Dubaju” to trudny film, który wyzwala wiele emocji, a z powodów produkcyjnych prace szybko idą na przód. Reżyserka nie może wiele zdradzić, ale:

Mogę powiedzieć, że już kończymy castingi w tej chwili na główne role, co było bardzo karkołomnym zadaniem. Staramy się odkrywać nowe talenty

Zdjęcia były zaplanowane już na maj, niestety z powodu epidemii pewnie się nie odbyły.

To będzie film petarda. Zarówno bolesny jak i fascynujący

Jesteście ciekawi filmu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Margaret nie wróci już do The Voice of Poland – zdradziła powód!

View this post on Instagram

😇

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.