Śledź nas

news

Maja Sablewska: Wszystko kręci się wokół show biznesu – wywiad

Jest doskonałym przykładem na to, że mając niewiele można osiągnąć sukces. Zaczynała jako opiekunka do dzieci znanej piosenkarki, dziś, mimo że nie śpiewa i nie tańczy sama stała się gwiazdą.

Który z popularnych na polskim rynku artystów jest według pani godny uwagi?

Jula, to jest dla mnie nowe, młode pokolenie. Dziewczyna, która sama pisze swoje piosenki wtargnęła na czerwony dywan pięknym krokiem. Bardzo jej kibicuję i chciałabym, żeby takie postaci pojawiały się znacznie częściej.

Rozumiem, że przepowiada jej pani dużą karierę.

Absolutnie wróżę jej karierę. Jeżeli będzie konsekwentnie szła w tym kierunku, w którym idzie i jeśli nadal będzie tak autentyczna jak jest teraz to myślę, że ma szansę na długo wpisać się w pamięć rzeszy ludzi. Warto zwrócić uwagę na to, ta młoda artystka przede wszystkim broni się swoją muzyką.

Ma pani opinię jednego z najzdolniejszych menadżerów w tym kraju. Kuba Wojewódzki, kiedyś powiedział o pani „Killerka”.

Oby mówił tak dalej (śmiech).

Kogo ma pani pod swoi menagerskimi skrzydłami?

Jakiś czas temu postanowiłam nie zajmować się już „menagerowaniem”. Ustąpiłam z tego miejsca. Poza tym sama zatrudniłam agenta, więc trochę niestosowne byłoby gdyby menager miał menagera.

Jaki jest powód rezygnacji? Czyżby miała pani dość użerania się z innymi?

Uważam, że siedem lat, to wystarczająco długi okres, który poświęciłam na tę pracę. Cieszę się, że mam na swoim koncie wiele sukcesów. Choć kiedy teraz widzę poczynania moich byłych podopiecznych to jest mi przykro.

Szkoda zmarnować taki talent i potencjał jaki pani niewątpliwie posiada… Czym się pani teraz zajmuje?

Jestem doradcą wizerunkowym i pracuję ze zwykłymi ludźmi. Dodatkowo teraz będę przekazywała swoją wiedzę innym. Będę uczyła młodych menagerów, po to, by wyszkolić młode pokolenie nie tylko artystów, ale i skutecznych menagerów.

Jaką zatem uczelnię powinni wybrać zainteresowani?

Wykładam w Wyższej Szkole Promocji, przedmiot o nazwie strategia wizerunku osób.

Czyli szeroko pojęty PR?

PR też, ale skupiamy się na wizerunku i umiejętnym podejściu do mody… Ciekawe jest dla mnie to, że niebawem moi studenci będą działali podobnie jak ja kiedy pracowałam z artystami. Wspaniała perspektywa.

Na pewno poczyniła pani już pewne obserwacje. Czy wśród pani studentów są zauważyła już pani jakieś wybitne jednostki, które mogłyby być skutecznymi menagerami?

Myślę, że każdy, kto chce ma szanse być bardzo zdolnym. Jest kilka czynników, które temu towarzyszą. Przede wszystkich praca, zaraz za nią pokora i oczywiście uczciwość, ale głównie wobec siebie. Takie cechy pozwalają nam wiele osiągnąć w życiu. Ja jestem tego doskonałym przykładem. Kiedy mając 19 lat przyjechałam do Warszawy, miałam 50 zł w kieszeni. Uczciwie pracowałam na wszystko, co mam teraz. Uważam, że powoli wspinałam się po drabinie swoich marzeń, by w końcu osiągać sukces. Dziś mogę swoją wiedzę przekazywać innym, sobie samej wyznaczam nowe cele.

Zamierza pani wyszkolić doskonałych menagerów, wytykając im własne błędy?

Ciekawą rzeczą jest uczyć się na błędach innych. Zajmowałam się różnymi gwiazdami. Miałam różne przygody z ich wizerunkami. Chcę, żeby przyszli menagerowie wiedzieli czego unikać. Ja się uczyłam na błędach Katarzyny Kanclerz, teraz inni będą uczyć się na moich.

Czy gwiazda powinna się przyjaźnić ze swoim menagerem? Czy zbytnia zażyłość z gwiazdami negatywnie wpływa na współpracę i obiektywność?

Zależy jak ktoś sobie z tym radzi. Uważam, że każda dobra rzecz, która dzieje się we współpracy pomaga obu stronom. Manager i jego podopieczny powinni czuć do siebie zaufanie.

Czyli przyjaźni z gwiazdami nie należy unikać?

Nie.

Czy aby na pewno? Różne rzeczy słyszałam o pani przyjaźniach z artystami.

To, że ja kilkakrotnie zawiodłam się na przyjaźniach ze swoimi podopiecznymi nie świadczy o tym, by inni menagerowie nie przyjaźnili się ze swoimi gwiazdami. Na pewno nie było tak, że sobie z czymś nie poradziłam, bo z czystym sumieniem dawałam z siebie wszystko, by współpraca układała się jak najlepiej i by były widoczne jej efekty.

Bycie menagerem to niewdzięczna praca?

Bardzo wdzięczna. Bardzo tę pracę lubiłam i do tej pory miło ją wspominam. Nie potrafię stać w miejscu. Lubię ewolucję w swoim życiu zawodowym. Nie boję się podejmować nowych wyzwań.

Czy to właśnie moment, kiedy tak jak w pani przypadku menager sam stał się gwiazdą, jest takim bodźcem, który każe rzucić to zajęcie? A może niektóre gwiazdy nie radzą sobie z tym, że ich menager jest bardziej popularny, albo zarabia więcej od nich?

Niekoniecznie, bo światowi menagerowie z USA, na których się wzorowałam są czasem bardziej popularni niż artyści których prowadzą i jakoś to nikomu nie przeszkadza. W Polsce jest inaczej.

Zdradzi mi pani na kim się wzorowała?

Simon Cowell, twórca takich formatów jak „X factor” czy „Got talent”.

Skoro zatrudniła pani menagera, to znaczy, że nie zamierza pani rezygnować z show biznesu?

Wszystko kręci się wokół show biznesu, a więc nadal będzie obecny w moim życiu, choć z nieco innego punktu widzenia.

Wydała pani książkę „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej”. Jakie jest jej przesłanie?

Przekazuję w niej jak fajnie i w prosty sposób bawić się modą, by wykreować swój styl. Każdy człowiek jest w stanie wypracować sobie własny wizerunek, tylko czasem potrzebuje motywacji. I właśnie to znajduje się w moim poradniku.

Co by pani zmieniła w polskim show biznesie?

Wprowadziłbym więcej szczerości i autentyzmu. Życzyłabym sobie więcej tolerancji i przestrzeni dla artystów. Mniej chamstwa i bezpodstawnej krytyki.

To prawda, że doszło do pani pojednania się z Dodą?

Spotkałyśmy się, rozmawiałyśmy, ale nie chciałabym się zbytnio na ten temat rozwodzić. To jest piękne, kiedy przychodzi taki moment, kiedy jedna ze stron potrafi wyciągnąć rękę do drugiej. Zawsze sobie coś takiego ceniłam. Gesty, które potrafią rozpuścić animozje są rzadkością. Mnie jednak spotykają i dlatego jestem szczęśliwą kobietą.

Rozmawiała Martyna Rokita 

Maja-Sablewska-kasiazka

Maja Sablewska 3

news

Wow! Kołakowska stanęła w obronie Littlemooonster96!

Littlemooonster96
Littlemooonster96 bardzo zaprzyjaźniła się z kolegami z planu “Agenta”!

Już niedługo rusza nowy sezon programu “Agent gwiazdy“. Wszyscy uczestnicy programu zapewniają o mocnej więzi, która ich połączyła podczas trwania zdjęć. Najlepszym dowodem na to jest postawa Violi Kołakowskiej, która stanęła w obronie Littlemooonster96

HOT NEWS- Mocne słowa Dody- planuje zakończyć karierę!?

Angelika Mucha nie raz już spotkała się z negatywnymi komentarzami na swój temat, więc nie jest to dla niej coś nadzwyczajnego. Tym razem jednak Viola w mocny sposób odpowiedziała na komentarz jednego z internautów! Blogerka była mile zaskoczona tym wsparciem i obiecuje, że na pewno się odwzajemni!

Co sądzi o hejcie na swój temat? Angelika zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Edyta Górniak o powołaniu Allana! Wojsko czy…?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

why can’t I let go of it? 🤷🏼‍♀️

Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)

Kontynuuj czytanie

news

Mocne słowa Dody- planuje zakończyć karierę!?

dody
Doda udzieliła bardzo osobistego wywiadu!

Doda właśnie wydała solową płytę “Dorota“, którą zadedykowała ukochanej, zmarłej babci. Na krążki znalazły się jej ulubione utwory oraz dwa autorstwa Dody. Fani bardzo entuzjastycznie przyjęli album, a promujące go single już są hitami.

HOT NEWS- Karl Lagerfeld i jego ekscentryczne życie- poznajcie dziwactwa legendy mody!

Rabczewska udzieliła wywiad dla portalu Plejada.pl, gdzie ujawniła, że już pracuje nad kolejną solową publikacją. Za kilka miesięcy wejdzie do studia, by nagrać autorski repertuar. Po wydaniu płyty planuje zrobić sobie kilkuletnią przerwę od show biznesu, a nawet zakończyć karierę!

Zaczęłam ciężko pracować, gdy byłam nastolatką, więc zdecydowanie wcześniej niż normalnie ludzie – co najmniej dziesięć lat wcześniej. W związku z tym myślę, że mogę zakończyć karierę też dziesięć lat wcześniej

Na szczęście nie jest to ostateczna decyzja. Wokalistka chce sobie dać trochę czasu na odpoczynek i rozwijanie siebie.

Nie wiem, co się wydarzy. Nie wiem, co poczuję. Chcę siebie zaskoczyć. Może z dala od show-biznesu będzie mi tak dobrze, że uznam, że jest tylu fantastycznych ludzi zdolniejszych ode mnie, że nie będę już chciała wracać i zabierać im miejsca? A może poczuję wielką tęsknotę za show-biznesem i z jeszcze większą siłą powrócę? Zobaczymy

Bylibyście zawiedzeni, gdyby Doda zakończyła karierę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Olga Frycz z dystansem do siebie- pokazała brzuch po ciąży

dody

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

Kontynuuj czytanie

news

Edyta Górniak o powołaniu Allana! Wojsko czy…?

Edyta Górniak zdradza, czy jej syn zamierza pójść w jej ślady!

Edyta Góniak może być dumna! Jakiś czas temu Allan Krupa próbował swoich sił w muzyce, a dokładnie w twórczości producenckiej. Czy to zainteresowanie było tylko chwilowe, czy wręcz przeciwnie, młody Allan znalazł już to, co chce w życiu robić?

HOT NEWS – Linkiewicz czy Godlewska? Wiktoria Gąsiewska obstawia Fame MMA!

W wywiadzie udzielonym podczas eventu Agent Gwiazdy Edyta Górniak zdradziła nam, jakie plany na przyszłość ma jej syn.

On nadal robi muzykę i bardzo dużo tej muzyki robi, ale […] trochę została ta muzyka w kategorii jego pasji. Natomiast powołanie, on mówi, że to jest zdecydowanie wojsko.

ZOBACZ – Paulina Krupińska bierze udział w “Dance Dance Dance” – co na to jej mąż?

Co na to Edyta Górniak? Artystka szczerze przyznaje, że trochę żałuje, że Allan nie nie poświęca muzyce za dużo czasu jak kiedyś. Mimo wszystko jednak jest dumna, że jej syn doskonale potrafi pogodzić swoje obowiązki z pasją i – jak podkreśla – tworzenie muzyki całkiem nieźle mu wychodzi.

Foto. Screen Instagram Allan Krupa/ Edyta Górniak

 

Kontynuuj czytanie

news

Littlemooonster96 o swoim udziale w Agencie – jak ocenia Edytę Górniak!

Littlemooonster96
Littlemooonster96 zdradza jak było na planie programu “Agent Gwiazdy”!

Podczas uroczystej gali z okazji premiery najnowszego sezonu programu Agent Gwiazdy postanowiliśmy dowiedzieć jak Littlemooonster96 ocenia swój udział w programie oraz co sądzi na temat Edyty Górniak, która również pojawi się w kolejnym sezonie.

Myślę, że dała sobie bardzo dobrze radę i nie chcę za dużo zdradzać, bo widzowie się przekonają do wszystkiego jak już obejrzą pierwszy odcinek.

HOT NEWS – Ela Romanowska odchodzi z “Rancza”! Wiemy kto ją zastąpi!

 Jak podkreśla Angelika na planie programu Edyta Górniak była dla niej bardzo miła, podobnie jak reszta ekipy. Littlemooonster96 bardzo dobrze wspomina plan programu oraz cała ekipę uczestników.

ZOBACZ – Olga Frycz z dystansem do siebie – pokazała brzuch po ciąży

Czy pomimo tak wielkich różnic, dzielących uczestników najnowszej edycji programu Agent Gwiazdy nowi uczestnicy znaleźli nić porozumienia? Littlemooonster96 twierdzi, że wszyscy uczestnicy stworzyli bardzo przyjazną i przede wszystkim zgraną ekipę! Więcej na temat udziału Angeliki w programie znajdziecie w naszym wideo!

View this post on Instagram

why can't I let go of it? 🤷🏼‍♀️

A post shared by Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96) on

Foto. Screen Instagram Littlemooonster96

Kontynuuj czytanie

HITY