Śledź nas

news

Maja Sablewska: Wszystko kręci się wokół show biznesu – wywiad

Jest doskonałym przykładem na to, że mając niewiele można osiągnąć sukces. Zaczynała jako opiekunka do dzieci znanej piosenkarki, dziś, mimo że nie śpiewa i nie tańczy sama stała się gwiazdą.

Który z popularnych na polskim rynku artystów jest według pani godny uwagi?

Jula, to jest dla mnie nowe, młode pokolenie. Dziewczyna, która sama pisze swoje piosenki wtargnęła na czerwony dywan pięknym krokiem. Bardzo jej kibicuję i chciałabym, żeby takie postaci pojawiały się znacznie częściej.

Rozumiem, że przepowiada jej pani dużą karierę.

Absolutnie wróżę jej karierę. Jeżeli będzie konsekwentnie szła w tym kierunku, w którym idzie i jeśli nadal będzie tak autentyczna jak jest teraz to myślę, że ma szansę na długo wpisać się w pamięć rzeszy ludzi. Warto zwrócić uwagę na to, ta młoda artystka przede wszystkim broni się swoją muzyką.

Ma pani opinię jednego z najzdolniejszych menadżerów w tym kraju. Kuba Wojewódzki, kiedyś powiedział o pani „Killerka”.

Oby mówił tak dalej (śmiech).

Kogo ma pani pod swoi menagerskimi skrzydłami?

Jakiś czas temu postanowiłam nie zajmować się już „menagerowaniem”. Ustąpiłam z tego miejsca. Poza tym sama zatrudniłam agenta, więc trochę niestosowne byłoby gdyby menager miał menagera.

Jaki jest powód rezygnacji? Czyżby miała pani dość użerania się z innymi?

Uważam, że siedem lat, to wystarczająco długi okres, który poświęciłam na tę pracę. Cieszę się, że mam na swoim koncie wiele sukcesów. Choć kiedy teraz widzę poczynania moich byłych podopiecznych to jest mi przykro.

Szkoda zmarnować taki talent i potencjał jaki pani niewątpliwie posiada… Czym się pani teraz zajmuje?

Jestem doradcą wizerunkowym i pracuję ze zwykłymi ludźmi. Dodatkowo teraz będę przekazywała swoją wiedzę innym. Będę uczyła młodych menagerów, po to, by wyszkolić młode pokolenie nie tylko artystów, ale i skutecznych menagerów.

Jaką zatem uczelnię powinni wybrać zainteresowani?

Wykładam w Wyższej Szkole Promocji, przedmiot o nazwie strategia wizerunku osób.

Czyli szeroko pojęty PR?

PR też, ale skupiamy się na wizerunku i umiejętnym podejściu do mody… Ciekawe jest dla mnie to, że niebawem moi studenci będą działali podobnie jak ja kiedy pracowałam z artystami. Wspaniała perspektywa.

Na pewno poczyniła pani już pewne obserwacje. Czy wśród pani studentów są zauważyła już pani jakieś wybitne jednostki, które mogłyby być skutecznymi menagerami?

Myślę, że każdy, kto chce ma szanse być bardzo zdolnym. Jest kilka czynników, które temu towarzyszą. Przede wszystkich praca, zaraz za nią pokora i oczywiście uczciwość, ale głównie wobec siebie. Takie cechy pozwalają nam wiele osiągnąć w życiu. Ja jestem tego doskonałym przykładem. Kiedy mając 19 lat przyjechałam do Warszawy, miałam 50 zł w kieszeni. Uczciwie pracowałam na wszystko, co mam teraz. Uważam, że powoli wspinałam się po drabinie swoich marzeń, by w końcu osiągać sukces. Dziś mogę swoją wiedzę przekazywać innym, sobie samej wyznaczam nowe cele.

Zamierza pani wyszkolić doskonałych menagerów, wytykając im własne błędy?

Ciekawą rzeczą jest uczyć się na błędach innych. Zajmowałam się różnymi gwiazdami. Miałam różne przygody z ich wizerunkami. Chcę, żeby przyszli menagerowie wiedzieli czego unikać. Ja się uczyłam na błędach Katarzyny Kanclerz, teraz inni będą uczyć się na moich.

Czy gwiazda powinna się przyjaźnić ze swoim menagerem? Czy zbytnia zażyłość z gwiazdami negatywnie wpływa na współpracę i obiektywność?

Zależy jak ktoś sobie z tym radzi. Uważam, że każda dobra rzecz, która dzieje się we współpracy pomaga obu stronom. Manager i jego podopieczny powinni czuć do siebie zaufanie.

Czyli przyjaźni z gwiazdami nie należy unikać?

Nie.

Czy aby na pewno? Różne rzeczy słyszałam o pani przyjaźniach z artystami.

To, że ja kilkakrotnie zawiodłam się na przyjaźniach ze swoimi podopiecznymi nie świadczy o tym, by inni menagerowie nie przyjaźnili się ze swoimi gwiazdami. Na pewno nie było tak, że sobie z czymś nie poradziłam, bo z czystym sumieniem dawałam z siebie wszystko, by współpraca układała się jak najlepiej i by były widoczne jej efekty.

Bycie menagerem to niewdzięczna praca?

Bardzo wdzięczna. Bardzo tę pracę lubiłam i do tej pory miło ją wspominam. Nie potrafię stać w miejscu. Lubię ewolucję w swoim życiu zawodowym. Nie boję się podejmować nowych wyzwań.

Czy to właśnie moment, kiedy tak jak w pani przypadku menager sam stał się gwiazdą, jest takim bodźcem, który każe rzucić to zajęcie? A może niektóre gwiazdy nie radzą sobie z tym, że ich menager jest bardziej popularny, albo zarabia więcej od nich?

Niekoniecznie, bo światowi menagerowie z USA, na których się wzorowałam są czasem bardziej popularni niż artyści których prowadzą i jakoś to nikomu nie przeszkadza. W Polsce jest inaczej.

Zdradzi mi pani na kim się wzorowała?

Simon Cowell, twórca takich formatów jak „X factor” czy „Got talent”.

Skoro zatrudniła pani menagera, to znaczy, że nie zamierza pani rezygnować z show biznesu?

Wszystko kręci się wokół show biznesu, a więc nadal będzie obecny w moim życiu, choć z nieco innego punktu widzenia.

Wydała pani książkę „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej”. Jakie jest jej przesłanie?

Przekazuję w niej jak fajnie i w prosty sposób bawić się modą, by wykreować swój styl. Każdy człowiek jest w stanie wypracować sobie własny wizerunek, tylko czasem potrzebuje motywacji. I właśnie to znajduje się w moim poradniku.

Co by pani zmieniła w polskim show biznesie?

Wprowadziłbym więcej szczerości i autentyzmu. Życzyłabym sobie więcej tolerancji i przestrzeni dla artystów. Mniej chamstwa i bezpodstawnej krytyki.

To prawda, że doszło do pani pojednania się z Dodą?

Spotkałyśmy się, rozmawiałyśmy, ale nie chciałabym się zbytnio na ten temat rozwodzić. To jest piękne, kiedy przychodzi taki moment, kiedy jedna ze stron potrafi wyciągnąć rękę do drugiej. Zawsze sobie coś takiego ceniłam. Gesty, które potrafią rozpuścić animozje są rzadkością. Mnie jednak spotykają i dlatego jestem szczęśliwą kobietą.

Rozmawiała Martyna Rokita 

Maja-Sablewska-kasiazka

Maja Sablewska 3

news

Shakira ma poważne kłopoty- wziął się za nią fiskus! Chodzi o ogromne pieniądze!

shakira

Hiszpańska prokuratura uważa, że Shakira unikała płacenia podatków!

Hiszpańscy śledczy są przekonani, że kolumbijska wokalistka Shakira zalega urzędowi podatkowemu ponad 14 mln euro. Piosenkarka utrzymuje, że w latach 2012-14 mieszkała na Bahamah, gdzie stawki podatkowe są znacznie niższe niż w Hiszpanii.

HOT NEWS- “Zimna wojna” najlepszym filmem europejskim! Zdobyła aż 5 statuetek!

Według śledczych piosenkarka spędziła tam bardzo mało czasu, bo głównie przebywała w Hiszpanii ze swoim partnerem, piłkarzem FC Barcelona Gerardem Pique. Oficjalnie Kolumbijka zamieszkała tam w 2015 roku, gdy urodziła drugie dziecko. Katalońska prokuratura może zamrozić na jej koncie sumę, którą jest winna fiskusowi. Co ciekawe, to nie pierwsza gwiazda, która unikała płacenia hiszpańskich podatków. Wcześniej problemy mieli Cristiano Rolando i Leo Messi!

Nie nauczyła się na błędach piłkarzy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Casting do nowego sezonu “Misji Ratunkowej” – zgłoś się!

shakira

Fot. Materiały prasowe

Kontynuuj czytanie

news

“Zimna wojna” najlepszym filmem europejskim! Zdobyła aż 5 statuetek!

zimna

“Zimna wojna” otrzymała europejskiego Oscara! To nie koniec nagród dla Polaków!

Nagrody Europejskiej Akademii Filmowej są przyznawane od 1988 roku jako konkurencja dla amerykańskich Oscarów. Dzisiaj odbyła się uroczysta gala w Sewilii, podczas której poznaliśmy wielkich triumfatorów wieczoru. Najlepszym filmem europejskim została “Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego!

HOT NEWS- Casting do nowego sezonu “Misji Ratunkowej” – zgłoś się!

Dodatkowo Paweł Pawlikowski otrzymał statuetkę za najlepszą reżyserię i scenariusz. Podczas odbierania nagrody zażartował, że czuje się jak “antyscenarzysta”, bo powstały 193 wersje tej historii! Natomiast brawurowa rola Joanny Kulig zagwarantowała jej statuetkę dla najlepszej aktorki! Kolejnym nagrodzonym został Jarosław Kamiński za montaż filmu, co uzasadniono jego znaczącą emocjonalność niczym poezję”. 

Z nagrody może się również cieszyć Polak Damian Nenow, który wspólnie z Raulem de la Fuente stworzył animację “Jeszcze dzień życia”.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kucner w emocjach – I wice Mister Supernational?

 

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

casting

Casting do nowego sezonu “Misji Ratunkowej” – zgłoś się!

“Misja Ratunkowa” ponownie na TVN Style! Może to właśnie Ty weźmiesz udział w tym wyjątkowym programie i zgłosisz się na casting?

Program prowadzony przez Ulę Chincz “Misja Ratunkowa” wkracza na ekrany! Potrzebujesz dyscypliny w Twoim domu? Nie lubisz sprzątać i bałagan Ci nie pasuje? Zgłoś się! Zorganizowana Ula pomoże Ci zapanować nad bałaganem w Twoim domu. Dodatkowo możesz nauczyć się różnych trików, sposobów na naprawę rzeczy, a przede wszystkim jak zachować porządek.

Polecamy – Kucner w emocjach – I wice Mister Supernational?

Jeśli uważasz, że nadszedł czas na zmiany w Twoim miejscu zamieszkania, to jesteś idealnym uczestnikiem do “Misji Ratunkowej”! Każdy otrzyma też nietypowy prezent niespodziankę od prowadzącej. Wystarczy tylko wypełnieć formularz, to Ci zajmie chwilę. Więcej informacji o castingu na oficjalnej stronie programu: kliknij tutaj

Zobacz również – Po ile Jessica Mercedes sprzedaje ubrania – kupicie?

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Lego desk organizer? Why not! #livelovelearn #lego

Post udostępniony przez Ula Chincz (@ula_live_love_learn)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Fruit flavored water 🙂 Check out my Facebook page for tips on how to make it look super cool!

Post udostępniony przez Ula Chincz (@ula_live_love_learn)

Fot. Informacja prasowa

Kontynuuj czytanie

film

Kucner w emocjach – I wice Mister Supernational?

Jakub Kucner – Mister Polski 2017r. opowiada jakie emocje towarzyszyły mu na konkursie Mister Supernational!

Kucner, uwielbiany przez kobiety Mister, w naszym wywiadzie powiedział nam co czuł podczas tych zawodów:

To tak naprawdę dojdzie do mnie jutro, albo za jakiś czas, bo są ogromne emocje

Jakub stwierdził też, że co innego jest startować w konkursie we własnym kraju lub w konkursie na drugim końcu świata:

Jest polska publiczność, wszyscy Cię dopingują, to jest nie do opisania i myślę, że tego się nie da opisać

Ktoś kto przeżyje coś takiego dopiero może powiedzieć co to są za emocje…

Ciekawie jest usłyszeć coś takiego z punktu widzenia uczestnika takiego prestiżowego konkursu. Podczas Festiwalu Piękna, Kucner dowiedział się też, że jest pierwszą potwierdzoną osobą do “Tańca z Gwiazdami”!

Polecamy – Jakub Kucner o “Tańcu z Gwiazdami” – co z jego biodrami!?

Jakub Kucner bez wahania stwierdził, że nie reprezentuje siebie, tylko swój kraj. Rozpiera go duma, że jest Polakiem?

Będę swoim dzieciom i swoim wnukom o tym opowiadał pewnie długo

Może nasz Mister 2017 ma w planach powiększyć rodzinę? Jego dziewczyna i rodzina była z nim na konkursie i kibicowała Jakubowi, a później gratulowała! Międzynarodowy konkurs dla mężczyzn Mister Supranational 2018 zostanie wyemitowany 16 grudnia o godzinie 20:00 w Polsacie.  Warto je zobaczyć, bo tylko Mister Indii wyprzedził go w konkursie. Dla nas i tak wygrał reprezentant naszego kraju – gratulujemy! Zobacz w wideo, co jeszcze powiedział nam Jakub Kucner.

Zobacz również – Kwiatkowski z mamą w RPA – zdradza jak było w “50 Ways To Kill Your Mammy”!

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kochani ❤️ Udało się 🏆 1 wicemister Supranational 2018 Co za emocje, tego nie da opisać się żadnymi słowami. Jak obiecałem, dałem z siebie wszystko I wywalczyłem dla Polski drugie miejsce na podium Gratuluje @prathamesh_maulingkar koledze z Indii, nowemu Misterowi Supranational 2018. W pełni zasłużona wygrana i tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata. Retransmisje gali możecie zobaczyć już za za tydzień w niedziele 16.12 o 20:00 na antenie telewizji Polsat. A już na wiosnę, również w Polsacie nowa edycja Tańca z Gwiazdami, w której będę miał przyjemność wystąpić. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Był to ostatni konkurs, w którym reprezentowałem Polskę. 9 stycznia przekaże tytuł Mistera Polski mojemu następcy i czas na nowe wyzwania. To będzie przełomowy rok💪🏻 Teraz nie marzę o niczym innym, jak tylko o tym, aby się w końcu wyspać i wrócić do pełni sił 💪🏻 Fot. @fotokibit #mistersupranational #mistersupranational2018 #misterpolski #polishboy #man #guy #Polsat #live #suit #roadtomistersupranational2018 #elegant #poland #warsaw #malepageant #motivation#happy

Post udostępniony przez JAKUB KUCNER (@jakub_kucner)

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY