Śledź nas

news

Maja Sablewska: Wszystko kręci się wokół show biznesu – wywiad

Jest doskonałym przykładem na to, że mając niewiele można osiągnąć sukces. Zaczynała jako opiekunka do dzieci znanej piosenkarki, dziś, mimo że nie śpiewa i nie tańczy sama stała się gwiazdą.

Który z popularnych na polskim rynku artystów jest według pani godny uwagi?

Jula, to jest dla mnie nowe, młode pokolenie. Dziewczyna, która sama pisze swoje piosenki wtargnęła na czerwony dywan pięknym krokiem. Bardzo jej kibicuję i chciałabym, żeby takie postaci pojawiały się znacznie częściej.

Rozumiem, że przepowiada jej pani dużą karierę.

Absolutnie wróżę jej karierę. Jeżeli będzie konsekwentnie szła w tym kierunku, w którym idzie i jeśli nadal będzie tak autentyczna jak jest teraz to myślę, że ma szansę na długo wpisać się w pamięć rzeszy ludzi. Warto zwrócić uwagę na to, ta młoda artystka przede wszystkim broni się swoją muzyką.

Ma pani opinię jednego z najzdolniejszych menadżerów w tym kraju. Kuba Wojewódzki, kiedyś powiedział o pani „Killerka”.

Oby mówił tak dalej (śmiech).

Kogo ma pani pod swoi menagerskimi skrzydłami?

Jakiś czas temu postanowiłam nie zajmować się już „menagerowaniem”. Ustąpiłam z tego miejsca. Poza tym sama zatrudniłam agenta, więc trochę niestosowne byłoby gdyby menager miał menagera.

Jaki jest powód rezygnacji? Czyżby miała pani dość użerania się z innymi?

Uważam, że siedem lat, to wystarczająco długi okres, który poświęciłam na tę pracę. Cieszę się, że mam na swoim koncie wiele sukcesów. Choć kiedy teraz widzę poczynania moich byłych podopiecznych to jest mi przykro.

Szkoda zmarnować taki talent i potencjał jaki pani niewątpliwie posiada… Czym się pani teraz zajmuje?

Jestem doradcą wizerunkowym i pracuję ze zwykłymi ludźmi. Dodatkowo teraz będę przekazywała swoją wiedzę innym. Będę uczyła młodych menagerów, po to, by wyszkolić młode pokolenie nie tylko artystów, ale i skutecznych menagerów.

Jaką zatem uczelnię powinni wybrać zainteresowani?

Wykładam w Wyższej Szkole Promocji, przedmiot o nazwie strategia wizerunku osób.

Czyli szeroko pojęty PR?

PR też, ale skupiamy się na wizerunku i umiejętnym podejściu do mody… Ciekawe jest dla mnie to, że niebawem moi studenci będą działali podobnie jak ja kiedy pracowałam z artystami. Wspaniała perspektywa.

Na pewno poczyniła pani już pewne obserwacje. Czy wśród pani studentów są zauważyła już pani jakieś wybitne jednostki, które mogłyby być skutecznymi menagerami?

Myślę, że każdy, kto chce ma szanse być bardzo zdolnym. Jest kilka czynników, które temu towarzyszą. Przede wszystkich praca, zaraz za nią pokora i oczywiście uczciwość, ale głównie wobec siebie. Takie cechy pozwalają nam wiele osiągnąć w życiu. Ja jestem tego doskonałym przykładem. Kiedy mając 19 lat przyjechałam do Warszawy, miałam 50 zł w kieszeni. Uczciwie pracowałam na wszystko, co mam teraz. Uważam, że powoli wspinałam się po drabinie swoich marzeń, by w końcu osiągać sukces. Dziś mogę swoją wiedzę przekazywać innym, sobie samej wyznaczam nowe cele.

Zamierza pani wyszkolić doskonałych menagerów, wytykając im własne błędy?

Ciekawą rzeczą jest uczyć się na błędach innych. Zajmowałam się różnymi gwiazdami. Miałam różne przygody z ich wizerunkami. Chcę, żeby przyszli menagerowie wiedzieli czego unikać. Ja się uczyłam na błędach Katarzyny Kanclerz, teraz inni będą uczyć się na moich.

Czy gwiazda powinna się przyjaźnić ze swoim menagerem? Czy zbytnia zażyłość z gwiazdami negatywnie wpływa na współpracę i obiektywność?

Zależy jak ktoś sobie z tym radzi. Uważam, że każda dobra rzecz, która dzieje się we współpracy pomaga obu stronom. Manager i jego podopieczny powinni czuć do siebie zaufanie.

Czyli przyjaźni z gwiazdami nie należy unikać?

Nie.

Czy aby na pewno? Różne rzeczy słyszałam o pani przyjaźniach z artystami.

To, że ja kilkakrotnie zawiodłam się na przyjaźniach ze swoimi podopiecznymi nie świadczy o tym, by inni menagerowie nie przyjaźnili się ze swoimi gwiazdami. Na pewno nie było tak, że sobie z czymś nie poradziłam, bo z czystym sumieniem dawałam z siebie wszystko, by współpraca układała się jak najlepiej i by były widoczne jej efekty.

Bycie menagerem to niewdzięczna praca?

Bardzo wdzięczna. Bardzo tę pracę lubiłam i do tej pory miło ją wspominam. Nie potrafię stać w miejscu. Lubię ewolucję w swoim życiu zawodowym. Nie boję się podejmować nowych wyzwań.

Czy to właśnie moment, kiedy tak jak w pani przypadku menager sam stał się gwiazdą, jest takim bodźcem, który każe rzucić to zajęcie? A może niektóre gwiazdy nie radzą sobie z tym, że ich menager jest bardziej popularny, albo zarabia więcej od nich?

Niekoniecznie, bo światowi menagerowie z USA, na których się wzorowałam są czasem bardziej popularni niż artyści których prowadzą i jakoś to nikomu nie przeszkadza. W Polsce jest inaczej.

Zdradzi mi pani na kim się wzorowała?

Simon Cowell, twórca takich formatów jak „X factor” czy „Got talent”.

Skoro zatrudniła pani menagera, to znaczy, że nie zamierza pani rezygnować z show biznesu?

Wszystko kręci się wokół show biznesu, a więc nadal będzie obecny w moim życiu, choć z nieco innego punktu widzenia.

Wydała pani książkę „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej”. Jakie jest jej przesłanie?

Przekazuję w niej jak fajnie i w prosty sposób bawić się modą, by wykreować swój styl. Każdy człowiek jest w stanie wypracować sobie własny wizerunek, tylko czasem potrzebuje motywacji. I właśnie to znajduje się w moim poradniku.

Co by pani zmieniła w polskim show biznesie?

Wprowadziłbym więcej szczerości i autentyzmu. Życzyłabym sobie więcej tolerancji i przestrzeni dla artystów. Mniej chamstwa i bezpodstawnej krytyki.

To prawda, że doszło do pani pojednania się z Dodą?

Spotkałyśmy się, rozmawiałyśmy, ale nie chciałabym się zbytnio na ten temat rozwodzić. To jest piękne, kiedy przychodzi taki moment, kiedy jedna ze stron potrafi wyciągnąć rękę do drugiej. Zawsze sobie coś takiego ceniłam. Gesty, które potrafią rozpuścić animozje są rzadkością. Mnie jednak spotykają i dlatego jestem szczęśliwą kobietą.

Rozmawiała Martyna Rokita 

Maja-Sablewska-kasiazka

Maja Sablewska 3

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

moda

Na jesień bądź modna jak Paula Jagodzinska!

Poznaj produkty, które pokochała Paula Jagodzińska ze względu na ich staranne wykonanie i wyjątkowej jakości materiałów!

Najnowsza kolekcja marki NAOKO została stworzona z myślą o zapewnieniu najwyższego standardu nawet w najmniej sprzyjających warunkach panujących na zewnątrz. Synoptycy są zgodni, co do zbliżania się drastycznego ochłodzenia. Po fali upałów i stosunkowo ciepłych początkach jesieni, może okazać się dla płci pięknej niemałym zaskoczeniem.Wychodząc naprzeciw potrzebom, jakie należy bezzwłocznie spełnić w okresie jesieni i zimy stworzyliśmy kolekcję, w której każdy element nada niebanalnego charakteru, pełniąc przy tym przede wszystkim swoją funkcję osłaniającą przed zimnem, wiatrem i opadami atmosferycznymi w możliwie największym wymiarze.

HOT NEWS – Dębska mówi o Gwit! Jakie odczucia ma gwiazda?

Z produktami marki NAOKO niestraszny Ci mróz i żaden zimowy wieczór. Wszystko dzięki wykonaniu i doskonałemu pomysłu na look, którego nie powstydziłyby się nawet największe gwiazdy polskiego show-biznesu, w tym zauroczona kolekcją Paula Jagodzińska. Jeżeli w trakcie tego okresu, zależy Ci nie tylko na cieple, uzyskanym przez odpowiednie ubrania, ale również modnej stylizacji, która stanie się obiektem pożądania – produkty naszej firmy staną się dla Ciebie doskonałą alternatywą. Nie musisz chować swojego charakteru i stylu wraz ze zwiewnymi sukienkami i letnimi stylizacjami. Zimą również można wyglądać elegancko i czuć się pewnie. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie elementy garderoby.

PRZECZYTAJ –  Chodakowska stworzy biograficzny film? Co sądzi o tym Strasburger?

Jesień i zima są okresem, gdy często dotyka nas przygnębienie i zły nastrój. Pora z tym skończyć i postawić na brawurowe stylizacje, które przełamują rutynę. Twoja codzienność na przełomie 2018/2019 wcale nie musi być nudna i upłynąć pod znakiem chandry połączonej z nostalgią. Kolekcja, w której doskonale zaprezentowała się piękna Polka, Paula Jagodzińska doskonale Ci to umożliwi.

HOT NEWS –  Sienkiewicz nie zdążyła na Kler! Co się wydarzyło?

Next post
Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Już dziś po raz drugi startuje fantastyczny Festiwal Wódki i Zakąski!

W Warszawie zaczyna się w Banku Reduty Polskiej jedyny taki na świecie Festiwal Wódki i Zakąsek. 

W zeszłym roku Festiwal Wódki i Zakąski nie tylko przyciągnął tłumy chętnych i ciekawych tej dziedziny ludzi, ale także osoby z showbiznesu! Jak będzie i co czeka nas w tym roku? 

HOT NEWS –  Makłowicz, Sierodzki, Włodarczyk, Kopania na Festiwalu Wódki i Zakąsek – zobacz zdjęcia

Druga edycja Festiwalu Wódki i Zakąski odbędzie się w dniach 19-20 października w Reducie Banku Polskiego przy ul. Bielańskiej 10 w Warszawie. Impreza będzie otwarta dla odwiedzających w tych dniach w godzinach 12-22! 

W cenie biletu będzie można nie tylko skosztować kilkuset rodzajów wódek, nalewek i miodów, ale także zobaczyć pokazy mistrzów barmańskich, wziąć udział w warsztatach kulinarnych czy obejrzeć niecodzienną wystawę.

Wszystkie bilety są już wyprzedane. Dodatkowo pula będzie możliwa do zakupu na miejscu!

Największa w Polsce strefa degustacji kilkuset szlachetnych wódek, nalewek i miodów, show barmańskich mistrzów świata, targ zakąsek, warsztaty kulinarne, a nawet specjalna wystawa na 100-lecie niepodległości to wszystko rusza już dziś! Do tego kolacja mistrzów ze znanym dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem!

Oprócz trunków w specjalnie wydzielonej części odbędzie się Targ Zakąsek, w którym, będzie można spróbować specjałów przygotowanych na tą okoliczność przez szefów kuchni warszawskich restauracji: Elixir w Domu Wódki, Oberży pod Czerwonym Wieprzem i Folk Gospody. 

KONIECZNIE PRZECZYTAJ –  Będzie HIT? Rozenek jak Doda! Wyglądają jak siostry?

W ubiegłym roku festiwal odwiedziły takie gwiazdy jak:  Robert Makłowicz, Marek WłodarczykIvs Alter, Kamila Polak, Joanna Majstrak, Marek Kościkiewicz, Kasia Nova, Piotr Popiński, Rafał Collins, Marek Posłuszny, Miriam Shaded, oraz Tomasz Małek. 

Kto na Festiwal zawita w tym roku? Na pewno my! 

HOT NEWS –  Agnieszka Sienkiewicz o wojnach na Instagramie! Bierze w nich udział?

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Wow! Agata Załęcka zdradza jak wyglądały jej zaręczyny! Narzeczony zrobił TO dla niej!

załęcka

Agata Załęcka opowiada o swoich zaręczynach! Było naprawdę romantycznie!

Zaręczyny Agaty Załęckiej nie odbyły się ani w teatrze, ani na boisku. Jej obecny mąż, Jakub Kwiatkowski, który jest rzecznikiem PZPN przygotował magiczne zaręczyny na plaży! Aktorka zdradziła, że partner nawet dla niej zaśpiewał! Załęcka w ogóle nie spodziewała się tego, ale…

Dziwnie się zachowywał pod koniec

HOT NEWS- Agnieszka Sienkiewicz o wojnach na Instagramie! Bierze w nich udział?

Jakub przyznał, że czasami jest tak podekscytowany, że ma problem z utrzymaniem niespodzianki do końca. Stresował się, bo jest bardzo ważny w moment w życiu każdego człowieka, na szczęście Agata od razu się zgodziła! Później się okazało, że miał na to wpływ szampan, który wcześniej pili!

Czy aktorka żałowała tej decyzji? Czy podobał jej się pierścionek? Odpowiedź w wideo! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Będzie HIT? Rozenek jak Doda! Wyglądają jak siostry?

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Będzie HIT? Rozenek jak Doda! Wyglądają jak siostry?

Małogrzata Rozenek-Majdan ma nową fryzurę! Rzecz w tym, że Doda i Rozenek zaprezentowały na Instagramie taką samą fryzurę dokładnie chwilę po sobie!

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek-Majdan dokonała dużej zmiany! Na swoich mediach społecznościowych udostępniła wideo, na którym fryzjer kończy tworzyć jej nową fryzurę. Rozenek znacząco skróciła włosy. Zachowała blond kolor, ale tym razem zaszalała z mocnym cięciem! Na profilu Dody fani jednak zauważają:

Pani Rozenek-Majdan znowu zainspirowała się Twoją fryzurą i dziś na insta wrzuciła efekty swojej metamorfozy

To nie pierwszy raz kiedy obie panie wyglądają podobnie!

Polecamy Stylista znany z awantury Rozenek kontra Doda pracuje również z…

 Waszym zdaniem która z Pań prezentuje się lepiej?

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Długo o tym myślałam…krótko ścięłam😂 @amadeovilcze ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Doda

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.