Śledź nas

news

Marcin Czerwiński dał z siebie wszystko – relacja z premiery klipu “Jak Lew”!

Opublikowano

w dniu

Takiej premiery i koncertu nie miał jeszcze żaden artysta w Polsce! Marcin Czerwiński – najbardziej wysportowany wokalista w kraju pokazał światu swój teledysk do piosenki Jak lewz udziałem Agnieszki Rylik. Całość wydarzenia wraz z koncertem akustycznym odbyła się na ringu bokserskim

Ludzie świata kultury, muzyki, filmu, sportu i dziennikarze przyzwyczajeni byli do tej pory do eleganckich premier, z czerwonym dywanem, ścianką i wielką oprawą. Tymczasem na premierę Marcina Czerwińskiego przybyli licznie przyciągnięci nietypowym miejscemCały teledysk wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz miał swój plan na ringu bokserskim. Dlatego idealnym pomysłem okazała się kontynuacja i organizacja premiery wideoklipu połączonej z koncertem akustycznym w klubie sportowym, właśnie na ringu.

– Nie wychodziłam z tej sali przez pięć lat kariery bokserskiej … Klub Bokserski Legia Warszawa – Forty Bema. Wiem, wiem.. znajomi boją się że śpiewam! Bójcie się! żartowała Agnieszka Rylik, mistrzyni świata w kick- boxingu podczas premiery.

Jak się jednak okazało w wideoklipie Agnieszka Rylik gra siebie – silną kobietę, dzięki której główny bohater zyskuje motywację do przezwyciężenia swoich słabości. Pod okiem coacha trenuje, rozgrywa kilka walk na ringu, aż w końcu udowadnia, że może wygrać tę największą bitwę – odmienić swoje życie. Historia opiera się na autentycznych przeżycia Marcina, kiedyś – niepokornego, zbuntowanego nastolatka, dzisiaj konsekwentnie dążącego do celu artysty.

Podczas premiery pojawili się znani i lubiani: Rafał Maślak, DJ Adamus, Bilguun,  Ryszard Rembiszewski, Ewa Brodnicka (mistrzyni Europy w boksie), Daniel Kozakiewicz, Jerzy Petersburski Jr., Mateusz Jarzębiak Góral, Misheel Jargalsaikhan i producent utworu, który przyleciał specjalnie ze Szwecji – Mark Tysper.

Po obejrzeniu wyjątkowo emocjalnego obrazka i wysłuchaniu koncertu Marcina, odbyła się walka pokazowa przeprowadzona z udziałem mistrza Europy w kickboxingu, przedstawiciela firmy Leone i Everboxing – Piotra Kroczewskiego. Walkę komentowała sama Agnieszka Rylik!

Zobaczcie nasz wywiad z artystą!

Tak Marcin śpiewał, podczas wczorajszego występu:

 

A tu już jego teledysk:

Nie zabrakło też mniej oficjalnej części dla wszystkich fanów muzyki i sportu. Goście mogli skosztować zdrowego energetyka – Neon Life, batonów proteinowych od Truc Nutrition i wina – Barefoot Wine. A na pamiątkę wręczono wszystkim gadżety od Trec Wear i parasole od Philipiak Milano, które na szczęście nie były przydatne tego pięknego, ciepłego wieczoru

Patronami medialnymi wydarzenia byli: Muzodajnia, Halo Wawa, Benefit TV, Przeambitni, DJ Promotion, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów i Studencka.tv.

Partnerami wydarzenia byli: Neon Life, Trec Nutrition, Trec Wear, Philipiak Milano, Leone, Everboxing, Barefoot Wine & Bubble, Geens Life, AP4U, Klub Bokserski Legia Warszawa.

fot.Nazar Vasko

news

Katarzyna Cichopek nie spędzi świąt z Kurzajewskim – wiemy, dlaczego

Opublikowano

w dniu

przez

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzą Wielkanoc osobno. Celebrytka zdradziła, jakie mają plany

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od czasu upublicznienia swojego związku, szybko stali się medialną parą. Ich media społecznościowe są pełne wspólnych zdjęć, głównie z podróży, które są ich największą pasją. Niedawno udali się do Włoch, by poznać wnuczkę Maćka.

HOT NEWS- To koniec małżeństwa Joanny Krupy – Douglas złożył pozew rozwodowy

W ubiegłe święta Bożego Narodzenia, Kasia wzbudziła niemałe poruszenie, bo zorganizowała święta na kilka dni przed właściwą datą, by mogła spędzić z nimi ten czas. Jej pociechy prawdziwe święta spędziły u ojca, Marcina Hakiela. Jednak w Wielkanoc będzie inaczej. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że ona ma zaplanowany przedświąteczny wyjazd:

Mam tradycję od drugiego roku studiów, że wyjeżdżam za granicę. W tym roku również planuję taki wyjazd, nieco przed świętami ze względu na obowiązki zawodowe 

Według podziału, Adam i Helenka święta wielkanocne spędzą z nią, natomiast nie będzie z nimi Macieja. Okazuje się, że prezenter będzie musiał w tym czasie pracować:

Tym razem przez zobowiązania zawodowe rozdzielamy się z Maćkiem na ten krótki czas 

Miło?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maja Sablewska przeżywa zarzuty uczestniczki swojego programu: Jest tym wszystkim załamana

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

To koniec małżeństwa Joanny Krupy – Douglas złożył pozew rozwodowy

Opublikowano

w dniu

przez

Joanna Krupa

Joanna Krupa i Douglas Nunes się rozwodzą! Informacje przekazała amerykańska prasa

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się plotki o kryzysie małżeńskim Joanny Krupy i Douglasa Nunes. Teraz amerykański portal People przekazał, że para faktycznie się rozwodzi, a pozew złożył Douglas! Rodzice małej Ashy-Leigh byli małżeństwem przez 5 lat.

HOT NEWS- Maja Sablewska przeżywa zarzuty uczestniczki swojego programu: Jest tym wszystkim załamana

People poinformował, że Nunes złożył pozew 24 marca w sądzie w Los Angeles. Dziennikarze portalu dotarli do dokumentów sądowych, z których wynika, że powodem rozstania są “różnice nie do pogodzenia”. Według papierów, para jest w separacji od 2 stycznia 2023 roku. Douglas wniósł też o wspólną opiekę nad córką Ashą-Leigh.

Przypomnijmy, że Joanna i Douglas pobrali się w 2018 roku. W listopadzie 2019 na świat przyszło ich pierwsze i jedyne dziecko. W wywiadzie dla Vivy! pod koniec lutego modelka nie chciała komentować sprawy rozstania z mężem:

Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka 

Zaskoczenie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Blanka Lipińska wymownie wspomina związek z Baronem: Było to straszne doświadczenie

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maja Sablewska przeżywa zarzuty uczestniczki swojego programu: Jest tym wszystkim załamana

Opublikowano

w dniu

przez

Maja Sablewska

To nie koniec afery z programem “10 lat młodsza w 10 dni”. Maja Sablewska mocno to przeżyła

Kilka miesięcy temu Maja Sablewska musiała zmierzyć się ze sporą krytyką po metamorfozie pani Jolanty w programie “10 lat młodsza w 10 dni”. Co więcej, uczestniczka przyznała w rozmowie z Plotkiem, że poczuła się poniżona i obrażona przez prowadzącą.

HOT NEWS- Blanka Lipińska wymownie wspomina związek z Baronem: Było to straszne doświadczenie

W związku z tymi skaragmi, portal Pudelek skontaktował się ze stacją Polsat Cafe. W odpowiedzi dział PR poinfomormował:

Od początku medialnych publikacji z udziałem pani Jolanty konsekwentnie odmawiamy komentarzy na temat kulis programu, przede wszystkim z szacunku dla samej uczestniczki 

Z kolei osoba z otoczenia programu zapewniła, że dla Sablewskiej cały czas najważniejsza pozostaje misja programu:

Majka nie tak wyobrażała sobie swój powrót do telewizji. Jakkolwiek to nie brzmi, dla niej poprowadzenie tego programu wiązało się z misją, jaką jest niesienie pomocy kobietom, których nie rozpieszczało życie. Zdaje sobie sprawę, że stylizacje jej autorstwa często budzą emocje, tak było od zawsze. Ale nie zgadza się z opinią, że kogoś skrzywdziła czy upokorzyła i nadal podpisuje się pod tymi metamorfozami 

Pracownik produkcji zaznaczył, że cała ekipa pracuje dla dobra uczestniczek. Maja jest mocno dotknięta tymi oskarżeniami:

Praca na planie to emocje, szybkie tempo, czasem nerwy i stres, ale całej ekipie przyświecało tylko to, żeby każda z uczestniczek “10 lat młodszej…” poczuła się piękniejsza, a przede wszystkim – pewniejsza siebie. Maja nadal ma zresztą kontakt z większością uczestniczek. Wie, że udział w jednym odcinku jej programu nie rozpocznie u każdej życiowej rewolucji, bo to wymaga czasu. Ale cała sytuacja mocno podcięła jej skrzydła. Jest tym wszystkim załamana.

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Olga Frycz szczerze na temat uzależnienia: Alkohol zawsze kojarzył się z tym, żeby się upić

Fot. Screen Facebook/Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Blanka Lipińska wymownie wspomina związek z Baronem: Było to straszne doświadczenie

Opublikowano

w dniu

przez

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska otworzyła się na temat obecnego partnera i wspomniała związek z Baronem!

Blanka Lipińska i Baron zaczęli swój namiętny romans na początku 2020 roku. Para cały czas była aktywna w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami szczegółami swojej relacji. Jednak związek pisarki i muzyka przetrwał tylko 225 dni.

HOT NEWS- Olga Frycz szczerze na temat uzależnienia: Alkohol zawsze kojarzył się z tym, żeby się upić

Baron szybko znalazł pocieszenie w ramionach Sandry Kubickiej, z którą jest do dzisiaj. Z kolei Blanka od jakiegoś czasu spotyka się z niejakim Pawłem, który nie jest osobą medialną. W zeszłą niedzielę celebrytka urządziła popularne Q&A na Instagramie, gdzie odpowiedziała na pytanie czy “będąc gwiazdą, tworzenie związku z normalną osobą ułatwia, czy utrudnia życie”. Blanka wypowiedziała się w superlatywach o obecnym partnerze i nie szczędziła złośliwości Baronowi:

Mnie osobiście ułatwia. Przeżyłam medialny związek (na własne życzenie) i było to straszne i bardzo pouczające doświadczenie. Myślę, że gdyby nie ono, nie umiałabym docenić tego, co aktualnie mam i z kim jestem. Wcześniej wydawało mi się, że osoba medialna lepiej mnie zrozumie. Myliłam się, to nie jest kwestia tego, czy jesteś medialny, tylko jaki jesteś. Oczywiście są takie sytuacje, które dla mnie są normalne, a P. nie wie, co ma zrobić. Ale są na tyle nieistotne, że nie zwracam na nie uwagi, albo zamieniam je w żart 

Szczera?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Daniel Radcliffe i jego ukochana spodziewają się pierwszego dziecka

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY