Śledź nas

casting

“Ślub od pierwszego wejrzenia” poszukuje kolejnych śmiałków do 6. edycji – casting trwa

Opublikowano

w dniu

Ślub od pierwszego wejrzenia

“Ślub od pierwszego wejrzenia” powróci z kolejną edycją!

“Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza wiele kontrowersji przez swój nietypowy format. Uczestnicy reality show biorą ślub z nieznajomym, którego poznają dopiero przez złożeniem przysięgi małżeńskiej. Pary nie są jednak przypadkowe, a dobrane przez ekspertów na podstawie testów psychologicznych, wzrostu czy doświadczeń życiowych.

HOT NEWS-

Okazuje się, że telewizja TVN7 postanowiła wyprodukować 6. edycję programu. Casting już trwa: aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie slub.tvn7.pl. Ostatecznie zostanie wybranych 20 osób, które zobaczymy w kolejnym sezonie. Ekspertami dobierającymi pary będą profesor antropologii Bogusław Pawłowski, psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska.

Casting trwa do końca lipca, a nowa edycja najprawdopodobniej zostanie wyemitowana wiosną przyszłego roku.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ-

Fot. Screen Instagram

AW

casting

Miss Warszawy 2022: casting trwa – sprawdź, jak się zgłosić!

Opublikowano

w dniu

przez

Miss Warszawy

Marzysz o zostaniu Miss Warszawy? Sprawdź jak się zgłosić!

Wybory regionalne Miss stanowią świetny początek w drodze do krajowych konkursów piękności, a nawet międzynarodowych. Teraz piękne dziewczyny ze stolicy mają szansę powalczyć o elitarny tytuł Miss Warszawy 2022. Sprawdź, czy spełniasz warunki!

HOT NEWS- Ulany Krystian z Hotelu Paradise zdradza, dlaczego TYLE przytył!

Na casting mogą się zgłosić bezdzietne panny w wieku od 18 do 27 lat o wzroście minimum 168 cm, mieszkające, pracujące lub studiujące w Warszawie (ew. okolicy). Aby się zgłosić należy wysłać zgłoszenie na adres biuro@misspolskiwarszawy.pl. Wiadomość musi zawierać:

  • zdjęcia
  • wzrost
  • wymiary
  • wiek
  • numer telefonu

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doda publikuje zdjęcia z planu “Dziewczyn z Dubaju” i zapowiada: Nie dajmy się

WYBORY MISS WARSZAWY 2022 Zapraszamy na CASTING do konkursu Miss Warszawy 2022 ! ⭐️⭐️⭐️Jeśli marzysz o wspaniałej…

Opublikowany przez Miss Warszawy Wtorek, 5 października 2021

Fot. Facebook/Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Nowe reality show na łonie natury – “Farma” nie będzie sielanką. Casting trwa

Opublikowano

w dniu

przez

Farma

“Farma” to zaskakująca propozycja od telewizji Polsat!

Programy typu reality show szturmem wróciły na antenę polskich stacji telewizyjnych. Tym razem uczestnicy nowej produkcji nie spędzą czasu na rajskiej wyspie, a w… wiejskim gospodarstwie! “Farma” została wyemitowana w ponad 20 krajach, a teraz Polsat zdecydował się na polską edycję nietuzinkowego show.

HOT NEWS- Włodarczyk i Kopron z kolejnymi medalami dla Polski. To trzecie złoto Anity w karierze!

Uczestnicy programu zostają wyrwani z wygodnego życia w mieście i trafiają do wiejskiego gospodarstwa bez prądu, bez internetu i bez ciepłej wody. Tam czekają na nich pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami i zarządzanie hektarami ziemi. Nie da się udawać i nie da się niczego ukryć. Trzeba być sobą… i przetrwać!

Nowi rolnicy zamieszkają w jednym domu, gdzie będą musieli nauczyć się współpracować: przed nimi nie tylko wiejskie obowiązki, ale również zadania tygodniowe sprawdzające ich umiejętności i siłę charakteru. Mimo że między mieszkańcami gospodarstwa będą nawiązywać się przyjaźnie i sojusze, program opiera się na rywalizacji. Przed nimi zacięte pojedynki, ekscytujące starcia i wyzwania! Uczestnicy niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami. Walka o zwycięstwo będzie pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Co tydzień z farmą będzie musiał się pożegnać jakiś uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Farmera Roku i wielkie pieniądze!

Casting do programu już trwa. Aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie farma.polsat.pl. Produkcja nie przewiduje ograniczeń dla kandydatów.

Co sądzicie o programie? Może się zgłosicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Pierwsza męsko-męska para wystąpi w “Tańcu z Gwiazdami” – znamy możliwych uczestników

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Lego Masters powraca z drugą edycją – casting trwa

Opublikowano

w dniu

przez

Lego Masters

Lego Masters Polska doczekał się drugiej edycji!

Program Lego Masters powstał w 2017 w Wielkiej Brytanii. Później powstały m.in. edycje amerykańskie, australijskie, niemieckie, holenderskie i w końcu polska. Uczestnikami show są pary złożone z dorosłych i dzieci, którzy układają imponujące obiekty z klocków. Nagrodą w programie jest 100 tys. złotych! Jesienią zeszłego roku powstała pierwsza edycja show w Polsce.

HOT NEWS- Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo: znamy zwycięzcę 14. edycji – było nostalgicznie i imprezowo!

Właśnie ruszył casting do drugiej edycji programu! Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz dostępny na stronie tvn.pl. Mogą się zgłaszać osoby powyżej 12. roku życia. Wymagania zakładają:

uczestnik musi być mieszkańcem Polski i płynnie posługiwać się językiem polskim. Osoba zgłaszająca się do programu musi wyrazić zgodę na przesłanie zgłoszenia. W przypadku osób niepełnoletnich, zgodę na udział w castingu musi wyrazić dwóch opiekunów prawnych. Uczestnik nie może być osobą karaną

Nagrania mają powstać we wrześniu i październiku tego roku. Na razie niewiadomo, czy skład jurorski: Aleksandra Mirecka i Paweł „Brodaty Geek” Duda pozostanie bez zmian.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Miss Universe 2020: Natalia Piguła podbija serca zagranicznej widowni – finał już za dwa dni

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Dorośli, seniorzy i dzieci mogą spełnić swoje marzenia – ruszyły castingi do programów The Voice!

Opublikowano

w dniu

przez

The Voice

Ruszyły aż 3 castingi do programów z serii The Voice! Wiemy, jak się zgłosić!

Programy typu talent show okazały się bardzo popularne wśród polskich widzów, ale też uczestników. Właśnie dlatego powstały aż trzy odsłony programu The Voice – dla dorosłych, dzieci i seniorów. Muzyczne show otworzyły drzwi do kariery m.in.: Natalii Nykiel, Sarsie, Annie Karwan, Roksanie Węgiel, Viki Gabor, Marcinowi Maciejczakowi i Siostrom Szydłowskim. Już teraz ruszyły castingi do dwunastej edycji „The Voice of Poland”, trzeciej „The Voice Senior” i piątej odsłony „The Voice Kids”.

HOT NEWS- Ida Nowakowska pokazuje dziecko i zdradza szczegóły porodu: Nawet punktualność synek odziedziczył po tacie

Tak jak w ubiegłym roku, castingi odbędą się wyłącznie przez internet. Aby wziąć udział w programie należy wysłać zgłoszenie do 23 maja 2021 roku na stronie www.voicecasting.pl Tam należy wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie, czyli krótką ankietą dostępną na stronie oraz zamieścić materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingu, wybrane osoby zostaną poinformowane drogą mailową lub telefoniczną.

Aby wziąć udział w castingu do „The Voice of Poland” należy mieć ukończone 16 lat. „The Voice Senior” to program dla seniorów po 60. roku życia. Natomiast do “The Voice Kids” można zgłaszać utalentowane dzieci w wieku 8-14 lat. Przypominamy, że zgłoszenie mogą wysłać wyłącznie rodzice lub opiekunowie prawni. Zgłoszenia dzieci oraz osób postronnych nie będą nawet rozpatrywane.

Kandydaci powinni nagrać swój występ do podkładu lub z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie bądź gitarze albo zaśpiewać a cappella. Nagrania nie mogą był edytowane w programach do obróbki dźwięku oraz muszą być pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Ostatnimi zwycięzcami programów był Krystian Ochman (The Voice of Poland), Barbara Parzeczewska (The Voice Senior) oraz Sara Egwu-James (The Voice Kids).

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

The Voice Kids 2020 Edycja 4 Edycja IV Edycja czwarta Przesluchania w ciemno Blind Back stage 26.08.2020 Tomasz Tomson Lach Dawid Kwiatkowski Joanna Cleo Klepko Aleksander Milwiw Baron
poland
The Voice of Poland 10 dziesiata edycja sezon dziesiaty nokaut sesja trenerow Baron Michal Szpak Margaret Kamil Bednarek Michal Szpak
The Voice Kids 4 final Edyta Gorniak wystep specjalny
voice
17.08.2020 WARSZAWA WAWER WAL MIEDZESZYNSKI 384 STUDIO ATM – REALIZACJA PROGRAMU THE VOICE SENIOR – EDYCJA II – BLIND N/Z WITOLD PASZT – TRENER , ALICJA MAJEWSKA – TRENER , IZABELA TROJANOWSKA – TRENER , ANDRZEJ PIASEK PIASECZNY – TRENER
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Kazimierz Gorecki Elzbieta Jatulewicz Irena Hodowaniec
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Jolanta Zajac Stachurska Cezary Olszewski Raisa Misztela
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Andrzej Nosowski Waldemar Bara Tomasz Szymanski
The Voice Kids 3.08.2019 4.08.2019 Przesluchania w ciemno Wiktoria Zwolinska
The Voice of Poland 10 edycja dziesiata sezon dziesiaty bitwa pierwsza bitwa 1 bitwy duety Iwona Kmiecik Kacper Fulek
Fot: materiały TVP
Fot: materiały TVP

Fot. Materiały prasowe TVP

AW

Kontynuuj czytanie

HITY