Ponad rok temu Małgorzata Socha urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Zosię. Poród odbył się w jednej z droższych i luksusowych “klinik dla celebrytek” w Warszawie. Zadowolona Małgosia patrzy jak cudownie rozwija się jej maleństwo i już zaczyna myśleć o kolejnym… na wizji!

Powrót do formy po ciąży nie był nieco skomplikowany i nie tak szybki, jak Socha  na początku oczekiwała, ale w końcu z drobną pomocą chirurga plastycznego aktorka wróciła na salony. Od kilku miesiecy znów prezentuje się na ściankach w drogich stylizacjach, wartych kilka średnich krajowych i opowada, że rola matki bardzo jej odpowiada. Podobno tak bardzo, że myśli już o kolejnym dziecku. Pochwaliła się tym zamiarem nawet w “Dzień Dobry TVN”, kiedy telewizyjna ekipa pokazywała jej przygotowania do spektaklu: – Wzięcie dziecka na plac zabaw to jest najłatwiejsza sprawa, bo wtedy dziecko się bawi z innymi – powiedziała. – Czasami trzeba w domu położyć się na podłogę i je zabawiać. Pod tym względem jesteśmy zgrani z mężem, oboje zajmujemy się Zosią tak samo. Jak ma się pierwsze dziecko, to się myśli już o drugim. Nie znam chyba kobiety, która powiedziała by po pierwszym: basta. Myśli się o kolejnym potomstwie – dodała.

Warto wspomnieć, iż kiedyś w jednym z wywiadów, Gosia zwierzyła się, że marzy o trójce dzieci. Życzymy, aby te marzenia sie spełniły!


Nie ma więcej wpisów