Widzieliście kolejną niesamowitą metamorfozę Kuby Molędy?

Program ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przedstawia znane osobistości w niezwykłych wcieleniach. Uczestnicy; aktorzy i wokaliści, poddają się metamorfozom, aby w jak najbardziej proofesjonalny sposób wcielić się w wylosowanego artystę polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej.

Kuba Molęda do tej pory wcięlił się min. w Conchitę Wurst, Margaret i Seal’a. W ostatnim odcinku ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Molęda wcięlił się w legendarnego wokalistę Zenona Martyniuka. Jak sobie poradził? Według nas wypadł fenomenalnie!

Hit ,,Życie to są chwile” pozwolił Kubie na zwycięstwo w odcinku. Nic w tym dziwnego, gdyż jego wykonanie powaliło na kolana uczestników, jurorów i widzów! Czek o wartości 10 tysięcy złotych, wokalista przeznaczył na leczenie małej Apolonii Gradowskiej.

Przedstawiam Wam Polę Gradowską – tą uroczą młodą damę, na początku listopada czeka kolejny etap operacji serca.
Cieszę się, że moja wygrana w programie TTBZ pozwoliła chociaż częściowo wesprzeć Polę – teraz wszystko w rękach Najwyższego i lekarzy, a ja trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze!
Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że chociaż udało się już zebrać środki na najbliższą operację, to z uwagi na fakt, że jest to operacja wieloetapowa, zbiórka wciąż trwa… – napisał na swoim facebook’u

Gratulacje!

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

 

Zdj – Facebook/Kuba Molęda


Nie ma więcej wpisów