To tragikomiczna opowieść o współczesnej “niby normalnej, ale mocno zaburzonej rodzinie”. Jesteście ciekawi?

Na planie nowego filmu Kingi Dębskiej spotkała się plejada najlepszych polskich aktorek i aktorów. Obsada jest pierwszoligowa, gdyż w rolach głównych zobaczymy min. Agatę Kuleszę, Marcina Dorocińskiego, Mariana Dziędziela i Gabrielę Muskałę.

Zdjęcia realizowane są w Warszawie i potrwają do 12 września. Film, planowo ma wejść do kin w pierwszej połowie przyszłego roku. Marcin Dorciński opublikował na swoim facebook’u kilka zdjęć zwiastujących nowy film. Jedno jest pewne! Na pewno warto czekać na tę produkcję.

Głównymi bohaterkami są – wychowane w rodzinie z wyraźnie dominującym ojcem – dwie siostry, które, postawione w sytuacji krytycznej, mimo wzajemnej niechęci muszą działać razem. 

42-letnia aktorka Marta (Kulesza) wydaje się silna i przebojowa, wciąż jednak nie może ułożyć sobie życia. Ma problemy z mężczyznami. Samotnie wychowuje prawie dorosłą córkę. Przeciwieństwo Marty stanowi niestabilna emocjonalnie, histeryczna 40-latka Kasia (Muskała), tkwiąca w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński – w bardzo ciekawej charakteryzacji) i wychowująca nastoletniego syna. 

Siostry niezbyt za sobą przepadają. Kompletnie się nie rozumieją – a nawet nie starają się zrozumieć wzajemnie swoich życiowych wyborów. Wszystko to do pewnego momentu. Gdy ich rodzice najpierw matka, potem ojciec, zaczynają ciężko chorować, kobiety muszą zacząć działać wspólnie, połączyć siły. Wówczas stopniowo zbliżają się do siebie. Odzyskują utracony kontakt. To wywołuje zarazem szereg tragikomicznych sytuacji. – czytamy na wyborczej.pl

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Facebook/Marcin Dorociński

 


Nie ma więcej wpisów