Buty New Balance są znane na całym świecie. Poprzez wygodę i nowatorskie design pokochały je również gwiazdy. Sprawdź, które często prezentują się w butach znanej marki. 

Występują w różnych kolorach, wzorach, fasonach. Mogą je nosić zarówno mężczyźni, kobiety, jak i dzieci czy osoby w starszym wieku. Pasują każdemu i niemal na każdą okazję: przydają się nie tylko podczas uprawiania sportu, ale też codziennych wyjść czy nawet wieczornych imprez. 

Jedną z gwiazd, która często ma na sobie obuwie New Balance jest Ola Ciupa. Piękną modelkę w tych butach możemy podziwiać nie tylko na siłowni. Ostatnio Ola wybrała się na wakacje do Tunezji. W ćwiczeniach w plenerze czy bieganiu na plaży towarzyszyły jej buty New Balance

Jak na niego mówią król TVN również jest miłośnikiem marki New Balance. Dziennikarz Kuba Wojewódzki jest wielbicielem sportowego obuwia. Ceni sobie swobodę i poczucie komfortu w każdej sytuacji, dlatego większość swoich stylizacji uzupełnia o buty New Balance.

#ojciecmateusz 2020🚀✌️⚰️ #TeamHuawei #HuaweiP20Pro @huaweimobilepl

A post shared by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on

Gwiazda Dzień Dobry TVN – Filip Chajzer prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jest również miłośnikiem marki New Balance. Już niedługo będziemy mogli go zobaczyć wraz z tatą w nowej edycji America Express. Jak myślicie zabrał tam ze sobą buty tej marki? Jeśli nie mamy dla niego nasz redakcyjny wybór, który padł na sneakearsy New Balance 100 model MFL100S dostępne w sklepie internetowym mivo.pl

Sportowe, wygodne buty to priorytet żeby dotrzeć na metę American Express. Buty od mivo.pl w środku mają profilowaną, piankową wkładkę, dzięki której wygodnie można pokonać tysiące kilometrów. Jesteśmy pewni na 100 %, że jesienią zobaczymy Filipa w TVN w butach New Balance.

IMG_9880


Nie ma więcej wpisów