Olivier Janiak to od lat jedno z czołowych nazwisk stacji TVN. Dziennikarz od 2001 prowadzi swój program “Co za tydzień?”, w którym pokazuje relacje z czerwonych dywanów i świata show-biznesu, a także Sylwestry czy okolicznościowe gale. Teraz przyszła pora na nowe doświadczenia męża Karoliny Malinowskiej.

Polecamy: Karolina Malinowska i Olivier Janiak nie rozwiodą się przez najbliższe pół roku!

Olivier Janiak oprócz dziennikarstwa pokazuje polskim mężczyznom, jak powinien wyglądać mężczyzna po 40-tce. Znany z nienagannego stylu dziennikarz ostatnio poprowadził koncert “Morze Przebojów” z Koszalina, w którym, jak sam twierdził, wystąpił w pożyczonej koszuli od Filipa Chajzera. Jeśli to rzeczywiście prawda, musimy przyznać, że temu Panu pięknie we wszystkim.

Zobacz też: Karolina Malinowska i Olivier Janiak ambasadorami nowych zapachów Avon!

Na pewno udowodni to jeszcze nie raz w swoim najnowszym programie, który już dziś startuje na kanale TVN Fabuła„Fabuluuz” jest autorskim projektem Oliviera Janiaka, który odpowiada również za dobór tematów i produkcję tej audycji. Janiak zaprezentuje różne formy sztuki, takie jak fotografia, film, muzyka czy rzeźba. Dziennikarz porozmawia o kulturze z gośćmi, a jego rozmówcami będą m.in. Kora Jackowska, Tomasz Schimscheiner, Mary Komasa, Adam Małysz, Mateusz Banasiuk czy Krzysztof Czeczot.

Będziecie oglądać? Start dziś o godz. 20.00 na TVN Fabuła!

fot. screen z Instagram

Bądź na bieżąco z show-biznesem. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów