Śledź nas

news

To koniec związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich? Monika komentuje ich relację!

Opublikowano

w dniu

zamachowskich
Monika Zamachowska (46 lat) udzieliła ostatnio wywiadu, w którym zdradza swoje przemyślenia na temat związku ze Zbigniewem Zamachowskim (57 lat). Czy to już koniec ich miłości?

Monika i Zbyszek poznali się jeszcze w czasach, jak dziennikarka była nastolatką i już wtedy coś skłaniało ich ku sobie. Nie zostali jednak parą, prowadzili osobne życia i dopiero wiele lat po pierwszym spotkaniu mieli okazję zbliżyć się do siebie. Wspólny pobyt w Belize, w ramach akcji “SOS dla Świata” bardzo ich ze sobą połączył. Monika Zamachowska ujawniła miłość w programie telewizyjnym, a aktor rozstał się z żoną po 18 latach w małżeństwie. Z wywiadów dziennikarki oraz z jej bloga można wyczytać, że para często przechodzi mniejsze i większe kryzysy. 

Tak Monika Pisała na swoim blogu: 

Okazało się, że mój partner, jako prawdziwy mężczyzna, jest całkowicie ubezwłasnowolniony. To ja: hetera, zołza, sekutnica, wyrwałam go potajemnie jego niczego nieprzeczuwającej, ‘drżącej jak trzcina na wietrze’, pozbawionej siły i głosu, byłej żonie i przytaszczyłam go do swojej luksusowej willi, gdzie zamknęłam go w złotej klatce i uczyniłam pantoflarzem. A teraz mam cierpieć, bo tylko na to sobie zasłużyłam

POLECAMY – Monika Zamachowska tęskni za dawnym życiem. Miłość czy pieniądze?

Najnowsze przemyślenia Moniki Zamachowskiej zwiastują koniec związku ze Zbigniewem? Dziennikarka na łamach Imperium wyznaje: 

Chciałabym powiedzieć, że umrzemy, trzymając się za ręce, ale nie mogę. Oboje wiemy, że każdy związek, każda miłość może się skończyć. Pokazują to nasze doświadczenia.

Słowa mają wydźwięk pesymistyczny i nasuwają na myśl wypalenie w związku. Na razie jednak dziennikarka nie przyznaje się, skąd wynikają owe przemyślenia i wątpliwości. Czy to już koniec wielkiej miłości? 

ZOBACZ TEŻ – Monika Zamachowska nigdy nie może liczyć na pomoc męża?! w sytuacjach trudnych może okazać się, że Zbyszek idzie spać

zamachowskiego

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

monika

Monika Zamachowska

 

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością