Śledź nas

news

Z serialowym bohaterem łączy go pracowitość! – wywiad z Markiem Kaliszukiem

Aktor i wokalista znany, m.in. z seriali „Pierwsza miłość” oraz „2XL”, w „To nie koniec świata” zagrał sympatycznego policjanta o budzącym uśmiech nazwisku Kotek.

W serialu „To nie koniec świata” wcielasz się w rolę policjanta o bardzo sympatycznym nazwisku Kotek. Czy to nazwisko przypadkiem nie okaże się uciążliwe dla bohatera?

Nazwisko rzeczywiście brzmi sympatycznie i przyznam, że w związku z nim będzie wiele zabawnych sytuacji.

Czy stanie się ono również powodem do drwin?

Może nie jest na tyle oryginalne, żeby z niego drwić, ale z pewnością nie raz wywoła uśmiech. Śmialiśmy się również na planie filmowym, kiedy po pierwszej scenie z moim udziałem, ktoś z ekipy powiedział: „no to pierwsze koty za płoty” (śmiech).

Jakie będą perypetie serialowego Kotka?

Moja postać, czyli Jacek Kotek jest młodym aspirantem, który w Lublinie ma współpracować z Norą. Uśmiechnięty i pracowity Kotek od razu wzbudza jej sympatię. Równie szybko wywołuje zazdrość jej męża Władysława – burmistrza z Białej Podlaskiej.

Czy burmistrz rzeczywiście ma powody, aby być zazdrosnym o nowego aspiranta?

Tego do końca nie mogę zdradzić. W każdym razie aspirant Kotek zaczyna spędzać z Norą długie godziny sam na sam w policyjnym radiowozie. Gdy burmistrz odkrywa, że Nora ma nowego kolegę i mówi do niego “kotku” wpada w złość…

Masz jakieś cechy wspólne ze swoim serialowym bohaterem? Co w nim lubisz, a co Cię denerwuje?

W moim bohaterze lubię pogodę ducha i bezproblemowość, a cechą wspólną z pewnością jest pracowitość.

Jesteś również aktorem musicalowym związanym z Teatrem Muzycznym w Gdyni. Czy przez udział w serialach, którym poświęcasz ostatnio sporo czasu, musiałeś ograniczyć nieco swoje występy na scenie?

Jakoś udaje mi się szczęśliwie godzić pracę w teatrach z grą w serialach. W tym momencie występuję w kilku spektaklach muzycznych, m.in. w „Skrzypku na dachu”, „Grease” oraz „Klatce wariatek”, a przede mną premiera musicalu „Przygody Sindbada Żeglarza”. Staram się tak układać kalendarz, by zawsze być dyspozycyjnym tam, gdzie mnie potrzebują.

Jesteś chyba bardzo zapracowanym człowiekiem. Jeszcze niedawno mogliśmy oglądać cię w „Pierwszej miłości” oraz „2XL”, a teraz przyszedł czas na „To nie koniec świata”.

Tak i bardzo się z tego cieszę! Rola w „To nie koniec świata” jest nowym wyzwaniem, doświadczeniem i okazją do poznania fantastycznych ludzi. Praca zawodowa bardzo mnie pochłania, to fakt, ale nie narzekam. Jest ona moją pasją i sposobem na życie. Niemniej jednak od trzech lat nie byłem na żadnych wakacjach. Nawet weekend w górach i jazda na snowboardzie nie wchodzą w grę. Mieszkam nad morzem i większość czasu spędzam właśnie tutaj. Trudno więc wyrwać się choćby na drugi koniec Polski.

Razem z kolegą pracujesz nad pewnym projektem muzycznym. Możesz coś o nim opowiedzieć?

Projekt „Kaliszuk & Mania in Songs” już istnieje. Razem z pianistą jazzowym Piotrem Manią przemieniamy znane przeboje. Nadajemy im nowe formy, brzmienie i charakter. Czasem może nawet trudno skojarzyć dany utwór, ale w pewnym sensie tworzymy je na nowo. Śpiewam też standardy i nieco zapomniane piosenki. Nasze koncerty mają klubowy, chiloutowy charakter. W moim zamyśle miał to być odprężający koncert przy świecach i lampce wina.

Jakie utwory znajdują się w waszym repertuarze?

Repertuar jest bardzo różnorodny, od Philla Collinsa, poprzez Jonasza Koftę i Natalię Kukulską aż do Rihanny.

Rozważałeś możliwość nagrania płyty?

Coraz częściej o tym myślę. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zrealizować ten plan.

Rozmawiała Martyna Rokita

Marek Kaliszuk 2

news

Odszedł reżyser i aktor znany z serialu “M jak Miłość” – miał koronawirusa

Paweł Czajor

Paweł Czajor miał zaledwie 38 lat.

Paweł Czajor dał się poznać publiczności, dzięki rolom w takich produkcjach jak “M jak miłość”, “Niania”, “Barwy szczęścia” czy “Galeria”. Realizował się także jako reżyser obsady, w filmach “Wszystko dla mojej matki”, “Boże ciało” oraz “Sala samobójców. Hejter”. O śmierci aktora poinformował portal filmpolski.pl:

Nie żyje Paweł Czajor, aktor i reżyser obsady. Był reżyserem obsady m. in. “Bogów”, “Jak zostałem gangsterem”, “Wszystko dla mojej matki”, “Bożego ciała” i “Sali samobójców. Hejtera”. Paweł Czajor zmarł 8 kwietnia w wieku 38 lat.

HOT NEWS- Zmarł Książę Filip – miał 99 lat

Śmiercią aktora mocno przejęli się jego koledzy z planów filmowych. Laura Breszka opublikowała ich wspólne zdjęcia i przy okazji przywołała wzruszającą opowieść:

Czajor, Czajor, Czajooor! Paweł Czajor zmarł wczoraj. Aktor, reżyser castingu, przyjaciel. Wciąż mam Cię wpisanego jako MIKOŁAJ , po tym jak kilka lat temu dzwoniłeś (zresztą dość zestresowany tym zadaniem) podając się za świętego Mikołaja, prosząc moją córę o bycie grzeczną dla mamy… To się nie dzieje… Kto może i chce – niech mu wyśle dobro.

Jednym z komentujących smutny post był Michał Milowicz. Aktor przy okazji zdradził przyczynę śmierci Pawła:

Nie wierzę, ale Covid go zabrał

Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Monika Zamachowska już gotowa na miłość? “Jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą”

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Zmarł Książę Filip – miał 99 lat

Książę Filip

Książę Filip za dwa miesiące obchodziłby 100 urodziny.

Świat właśnie obiegła kolejna smutna wiadomość. Mąż królowej Elżbiety II, książę Filip zmarł dziś rano w Zamku w Windsorze. Książę Edynburga był również hrabią Merioneth i baronem Greenwich. Od lat zmagał się z licznymi chorobami, a kilka tygodni temu wyszedł ze szpitala po przebyciu infekcji. za 2 miesiące świętowałby 100. urodziny. Informację o śmierci Filipa przekazano poprzez oficjalne konto rodziny królewskiej na Instagramie:

Jej Wysokość Królowa Elżbieta z głębokim smutkiem informuje, że zmarł jej ukochany mąż, Jego Wysokość Książę Filip. Książę odszedł w pokoju dziś rano w Zamku Windsor. Rodzina Królewska łączy się w żałobie z ludźmi na całym świecie.

HOT NEWS- Monika Zamachowska już gotowa na miłość? “Jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą”

Filip urodził w 1912 roku na greckiej wyspie Korfu. W młodości robił błyskotliwą karierę wojskową, a w 1947 roku ożenił się księżniczką Elżbietą. Ich ślub miał miejsce w opactwie westminsterskim i był transmitowany przez telewizję BBC na niemal cały świat. Rok później para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, księcia Karola. Później na świat przyszli księżniczka Anna oraz książęta Andrzej i Edward. Książę Edynburga pełnił obowiązki do 2011 roku, jednak w wieku 90 lat postanowił ograniczyć je z powodu podeszłego wieku.

W 2017 r. oficjalnie przeszedł na emeryturę. W tym samym roku obchodził z Elżbietą 70. rocznicę ślubu. Zostanie zapamiętany jako najdłużej żyjący współmałżonek monarchy na świecie, surowy ojciec i autor kontrowersyjnych wypowiedzi. Był bardzo mocno związany ze swoimi wnukami i prawnukami.

Łączymy się w bólu z rodziną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ekipa Fritza powraca z nowym kawałkiem – fani rozczarowani: Ale się zawiodłam

AW

Kontynuuj czytanie

news

Monika Zamachowska już gotowa na miłość? “Jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą”

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska długo nie będzie sama?

Kilka tygodni temu Monika i Zbigniew Zamachowski się rozstali. Od tego czasu kulisy rozejścia się pary cały czas elektryzują wielbicieli plotek. Nieoficjalnie mówi się, że Zbyszek zostawił żonę dla młodszej aktorki Gabrieli Muskały, która ma “rozumieć jego charakter”.

HOT NEWS- Ekipa Fritza powraca z nowym kawałkiem – fani rozczarowani: Ale się zawiodłam

Mimo to ich rozstanie miało ponoć pokojowy charakter. Jednak z czasem Zamachowska miała poczuć niepokój, że w jej życiu ponownie zaszła rewolucja. Dziennikarka może spać spokojnie, bo ona też może liczyć na spore zainteresowanie płci przeciwnej. Informator portalu Pudelek opowiedział, że Monika już ma adoratora:

Monika bardzo przeżywa rozstanie ze Zbyszkiem, jednak w ostatnich dniach uwierzyła w siebie.  Z pomocą bliskich jej osób zrozumiała, że jest atrakcyjną, inteligentną babką i kolejna relacja jest tylko kwestią czasu. Na trzecim planie, w kręgu znajomych Moniki, od jakiegoś czasu jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą, wcześniej był zupełnie niedostrzegalny. Monika w ostatnim czasie dużo rozmyśla o swoim życiu oraz wcześniejszych partnerach, nie ma do siebie o nic żalu, bo każdego z mężczyzn których miała, darzyła szczerym i bezinteresownym uczuciem. Niczego nie żałuje, bo wie, że każda jej decyzja była przemyślana.

Jednak nadal ma żal:

Swoją odwagę pokazała wiele lat temu, kiedy mimo przeciwności losu oraz ogromnej krytyki zewsząd, zdecydowała się na związek ze Zbyszkiem. Nikt nie wiedział, jak było tak naprawdę, a media i ludzie z góry niesprawiedliwie ją oceniły. Doświadczenia te tylko ją wzmocniły i kiedy tylko przypomina sobie o tych wydarzeniach, z dużo większym optymizmem i dystansem podchodzi do swojego nieudanego związku. Jedyne, czego na ten moment Monika by sobie nie życzyła, to konfrontacja z Gabrysią. W jej sercu mimo wszystko jest żal o to, że z jakichś względów w oczach Zbyszka to Gabrysia okazała się “tą lepszą”.

Spodziewaliście się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Klara przerywa wywiad telewizyjny Lewandowskiego – Anna komentuje jej debiut na wizji

Zbigniew Zamachowski
scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
zamachowskich
scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
zamachowska
fot. AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ekipa Fritza powraca z nowym kawałkiem – fani rozczarowani: Ale się zawiodłam

ekipa

Ekipa Fritza z zupełnie nowym kawałkiem – nie wszyscy fani zachwyceni!

Vloger Karol Fritz Wiśniewski rozpoczął karierę w internecie nagrywając filmiki podczas grania w grę Pokemon Go. Później stworzył grupę złożoną z polskich youtuberów i influencerów Ekipa Fritza, która od razu podbiła serca młodych odbiorców.

HOT NEWS- Klara przerywa wywiad telewizyjny Lewandowskiego – Anna komentuje jej debiut na wizji

Ich poprzedni kawałek 3kipa doczekał się 36 mln wyświetleń na YouTubie i był zapowiedzią nowej płyty Ekipy “Sezon 3”. Dokładnie 31 dni później premierę miał kolejny utwór zespołu “Zaebyście”, z gościnnym udziałem Qry. Kawałek jest mocno utrzymany w raperskim klimacie, w którym Fritz opowiada o sukcesie grupy i  co dzięki temu udało się im zdobyć. Premiera nowej płyty jest zaplanowana na czerwiec tego roku i zapowiada się na hit. “Zaebyście” w zaledwie kilka godzin po premierze doczekało się 1,6 mln wyświetleń. Pomimo takiego sukcesu, nie wszyscy fani byli zachwyceni nowym kawałkiem:

Ale się zawiodłam, końcówka jeszcze jakoś…

Ale wy udawani jesteście

Wescie się może zajmijcie hodowla jedwabników a nie śpiewaniem bo nie umiecie

szczerze myślałam że to będzie lepsze

A Wam jak się podoba?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ania Starmach pokazała bajkowy baby shower: Nigdy nie zapomnę tych emocji

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY