Śledź nas

showbiz

Dawid Podsiadło rusza w kolejną trasę, ale w formule 360! Widomo kiedy ruszy sprzedaż biletów

Opublikowano

w dniu

Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni!

W sobotę, 26 sierpnia, PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność. Podczas największego koncertu w historii tego obiektu aż 80 tysięcy osób miało okazję doświadczyć tego, co przygotował dla nich Dawid Podsiadło wraz ze swoim zespołem. Muzyczne show dopełniły liczne efekty pirotechniczne i wizualne oraz występy niezapowiedzianych gości: Sanah, Artura Rojka i Taco Hemingwaya. To było wydarzenie, które wielu ludzi będzie wspominać jako niesamowite przeżycie. Sam Dawid Podsiadło jest bardzo zadowolony z przebiegu imprezy.

“Zagraliśmy setki koncertów, ale to, co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć – gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec”- mówi Dawid Podsiadło

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Natasza Urbańska powraca z WIELKIM przytupem – nie tylko “The Voice Kids” jest w jej grafiku pracy!

Po około 2,5-godzinnym widowisku Dawid Podsiadło przekazał zgromadzonej publiczności na stadionie oraz przed ekranami, że już w przyszłym roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu. Już w środę 30 sierpnia o godzinie 12.00 rusza przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart, a w czwartek sprzedaż otwarta w serwisie eBilet.pl. Trasa stadionowa 360 w przyszłym roku zawita do trzech miast: 01.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk, 15.06.2024 Poznań – Enea Stadion oraz 22.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski.

ZOABACZ RÓWNIEŻ-Kasia Moś i Jarecki z piękną niespodzianką na koniec lata! Tego nikt się nie spodziewał

Dawid Podsiadło / Instagram
Dawid Podsiadło / Instagram

Źródło / fot. informacja prasowa / instagram

M.D.

news

“Byłem trochę w szale…”- Ojciec Michał Sikorski miał grać inną rolę w serialu “1670”?!

Opublikowano

w dniu

przez

Gala Top Seriale 2024 za nami. Najwięcej powodów do radości miał Michał Sikorski, czyli odtwórca roli księdza Jakuba w produkcji “1670”. Jak zareagował na liczne nagrody i dlaczego zjawił się na uroczystej gali w “butach do wyprowadzania psa”? 

Michał Sikorski to jeden z aktorów młodego pokolenia, który zaskarbił sobie sympatię widzów za sprawą roli ojca Jakuba w serialu Netfliksa “1670”. Podczas gali Top Seriale 2024, która niedawno miała miejsce w Teatrze Capitol aktor nie był w stanie ukryć swojego zaskoczenia licznymi nagrodami. 

Michał Sikorski szokuje strojem na gali

Odtwórca roli księdza Jakuba wyznał przed kamerami, że nie spodziewał się takiego wyróżnienia. Podczas wywiadu z naszym dziennikarzem aktor bez skrępowania powiedział, że nie zdążył nawet założyć odpowiedniego obuwia. Ostatecznie skończyło się na “butach do wyprowadzania psa”:  

“Słuchaj ja wyglądam tak, bo przyjechałem prosto z teatru i nie zdążyłem się przebrać. Mam buty do wyprowadzania psa!” 

Jakby tego było mało aktor wyznał również, że nie ma konta na TikToku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zwyciężył on między innymi w kategorii “Najlepszy serialowy trend na TikToku”

“Wchodząc tu usłyszałem: dostaliśmy kilka nagród, dostałeś nagrodę za TikToka! Ja sobie myślę: “Jaja ogromne, bo ja nie mam TikToka, a dostaliśmy nagrodę za trend na TikToku!” Byłem trochę w szale.” 

ZOBACZ RÓNIEŻ: “Szybciej dostalibyśmy komplet jedynek”. Hakiel wbija szpilę jurorom “Tańca z gwiazdami”?

Sikorski zapytany o to, dlaczego to właśnie ten serial spotkał się z tak pozytywnym odbiorem ze strony widzów odparł: 

“Przede wszystkim dlatego, że jest to niezła komedia po prostu…to nie jest serial, który miał dzielić. To nie jest też serial, który miał mieć jakąś poprawność polityczną.” 

A Wy? Czy również byliście “w szale” słysząc nazwiska laureatów? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Uczestnik “Top Model” odpowiada Steczkowskiej na eurowizyjną dramę – wiemy czy zadzwonił

AZG

Kontynuuj czytanie

news

“Szybciej dostalibyśmy komplet jedynek”. Hakiel wbija szpilę jurorom “Tańca z gwiazdami”?

Opublikowano

w dniu

przez

Na przekór wszytskim Marcin Hakiel wciąż walczy o kryształową kulę wraz z Dagmarą Kaźmierską. W rozmowie z nami tancerz odniósł się do niskich not jurorów. Co powiedział na ich temat? Nie odbyło się bez złosliwości…

Marcin Hakiel to tancerz, choreograf i prawdziwy weteran programu “Taniec z gwiazdami”. W tej edycji show jego partnerką jest Dagmara Kaźmierska, która dała się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w “Królowych życia”. Niestety pomimo intensywnych treningów podopieczna Marcina nie radzi najlepiej na parkiecie, czego efektem są niskie noty od jurorów. Tancerz nie ukrywa, że pokłada całą nadzieję w głosach od telewidzów:

Zdajemy sobie sprawdę z Dagmarą, że u jurorów nie będziemy za wysoko i musimy liczyć na głosy widzów. Dopóki państwo będą chcieli nas oglądać to do tego momentu będziemy tańczyć.

Marcin Hakiel o ograniczeniach Dagmary

W rozmie z nasza dziennikarą Marcin przyznał również, że zdaje sobie sprawę z ograniczeń, jakie posiadają z uwagi na chore stopy Dagmary:

My wiemy, jakie mamy ograniczenia – problemy ze stopami Dagmary. Myślę jednak, że królowa ma taką osobowośc i charyzmę, że do jakiegoś momentu tego programu telewidzowie będą chwili ją oglądać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katarzyna Warnke o “odcinaniu” NAJBLIŻSZYCH, Teściach po rozwodzie, wyborach i decentralizacji

Marcin Hakiel uderza w jurorów “Tańca z gwiazdami”

Hakiel zapytany o to, czy liczy na komplet dziesiątek od jurorów nie był w stanie powstrzymać się od złośliwości:

Myślę, że szybciej byśmy dostali czwórkę, czyli komplet jedynek (śmiech), ale nam to za bardzo nie przeszkadza. My zaliczyliśmy już w pierwszym tańcu dwójkę. To jest jednak program rozrywkowy, mamy dostarczać tą radość widzom.

Tancerz pomimo nieprzychylnych opinii broni jednak swojej partnerki tanecznej i zapewnia, że jej postępy są widoczne gołym okiem:

Widzę postępy jak najbardziej. Pierwsze treningi byłt takie ciężkie – to jest chyba dobre słowo. Ciężko nam było przejść z tymi nogami dalej…a teraz już te kroczki coraz prościej nam idą. Dagmara załapała już tego bakcyla i czuje już ten parkiet. Teraz miała tango, gdzie mogła pokazać tą swoją charyzmę.

Czy jurorzy wezmą sobie do serca komentarz Marcina i następnym razem okażą się bardziej łaskawi?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Uczestnik “Top Model” odpowiada Steczkowskiej na eurowizyjną dramę – wiemy czy zadzwonił

AZG

Kontynuuj czytanie

news

Uczestnik “Top Model” odpowiada Steczkowskiej na eurowizyjną dramę – wiemy czy zadzwonił

Opublikowano

w dniu

przez

Krystian Embradora wbił delikatną szpilę Justynie Steczkowskiej, dziś zdradza jak wyglądają jego relację z diwą. Czy wykonał już do niej telefon i kto jego zdaniem powinien wygrać Eurowizję?

Krystian Embradora to nie tylko były uczestnik “Top Model”, ale także wokalista, który próbował swoich sił podczas polskich preselekcji do konkursu Eurowizji. Mężczyzna podczas jednego z wywiadów nawiązał do afery związanej z niefortunnym Tik Tokiem, ośmieszającym Izabelę Zabielską, który umieściła na swoim Instagramie Steczkowska. Krystian w wywiadzie dla Pudelka zasugerował swojej byłej rywalce, Justynie więcej pokory i dystansu:

Uważam, że akurat ten ruch ze strony pani Justyny nie był potrzebny. To był akurat zły krok, aby udostępnić taką rzecz. Ja bym tego totalnie nie zrobił, bo uważam, że każdy rywal powinien być traktowany na równi. W pewnym sensie karma może wrócić, jeśli chodzi o to. Rozumiem, że może ma największe doświadczenie z nas wszystkich i gdzieś tam tej telewizji jest bliżej niż my, tych osób, które decydują, bo wiadomo, jak to czasem może wyglądać. Pokora jest bardzo ważna i tego jej życzę. Żeby po prostu slow down, slow down…

Na odpowiedź dwiy nie trzeba było długo czekać. Wokalistka umieściła na swoim Instagramie filmik, w którym zwraca się do Krystiana:

Krystianie bardzo fajna piosenka na Eurowizję, a Ty jesteś pięknym mężczyzną, ale gdybym mogła Cię na przyszłość prosić to zanim kogoś ocenisz (szczególnie publicznie) szukaj informacji u źródła. Media nie są po to, aby mówić prawdę, tylko po to, żeby klikać, bo klik znaczy pieniądze. Tak to działa, myślę, że już to wiesz. Na przyszłość jeśli nadal będziesz myślał jakieś różne rzeczy, które nie są prawdziwe zadzwoń do mnie, ludzie znają mój numer telefonu. Można się naprawdę dodzwonić, pogadać i zapytać u źródła, jaka była prawda.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katarzyna Warnke o “odcinaniu” NAJBLIŻSZYCH, Teściach po rozwodzie, wyborach i decentralizacji

Krystian Embradora o relacjach z Justyną Steczkowską

Czy uczestnik “Top Model” spełnił już prośbę wokalistki i wykonał do niej telefon? Nasza dziennikarka przy okazji jednej z gali postanowiła zapytać o to samego Krystiana:

Mieliśmy się faktycznie zdzwonić z Justyną. Nie wykonałem jeszcze telefonu, ale w tym świecie drogi krzyżują się dosyć szybko, także mam nadzieję, że taką okazję jeszcze będę miał. Zadzwonię do niej, czy nawet spotkam się na żywo i porozmawiamy. Jeszcze nie dzwoniłem, ale chyba jesteśmy na dobrych torach. Wyjaśniłem sobie tą sytuację w prywatnym czacie z Justyną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:“Zofia przekroczyła dla mnie barierę…”- Maciej Kawulski o zwycięstwie Jastrzębskiej i Gali Top Seriale 2024

Eurowizja 2024: Justyna Steczkowska faworytką Krystiana Embradory?

Przy okazji Krystian zdradził nam, kto z polskich artystów powinien jechać na Eurowizję:

“Nie ukrywam, że miała bardzo dobry numer, podobnie jak Maciej Musiałowski. Trzymałem też kciuki za Nitę- też miała fajny numer.

Wymarzony duet z Justyną Steczkowską?

Krystian zapytany przez nas o to, czy zalicza się do grona fanów Steczkowskiej wskazał jednak inną faworytkę- chodzi o Edytę Górniak:

Ja lubię bardzo duże głosy…może niekoniecznie z Justyną Steczkowską, wolę głos np. Edyty Górniak. Mój manager też współpracuje z Edytą, więc gdzieś tam mamy kontakt…może nie dosłowny, ale przez kogoś. Zobaczymy co będzie się działo, jutro mam spotkanie z jej synem Allanem. Zobaczymy co z tego będzie, trzymajcie kciuki…

Czy Justyna ma poważne powody do zazdrości?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek musiała uciekać! Co się stało podczas rodzinnych wakacji?

AZG

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Warnke o “odcinaniu” NAJBLIŻSZYCH, Teściach po rozwodzie, wyborach i decentralizacji

Opublikowano

w dniu

przez

Zapytaliśmy podczas premiery filmu “Teściowie 2” Katarzynę Warnkę o jej relacje z byłymi Teściami oraz zbliżające się wybory.

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością