Śledź nas

lifestyle

Eska Music Awards 2014: Poznaj tegorocznych zwycięzców!

Opublikowano

w dniu

Poznaj zwycięzców tegorocznych nagród na gali Eska Music Awards

Podczas dzisiejszego koncertu Eska Music Awards 2014, który miał miejsce w Szczecinie przyznano statuetki w 8 kategoriach. Koncert uświetniły występy min. Dody, Grzegorza Hyżego, Margaret i Ewy Farnej. Najważniejszym, wyczekiwanym momentem gali, było wręczenie nagród EMA.

Zobaczcie, komu w tym roku przyznano statuetkę:

ARTYSTKA ROKU
Sylwia Grzeszczak

ARTYSTA ROKU
Mrozu

NAJLEPSZY ZESPÓŁ
LemON

NAJLEPSZY HIT
Donatan & Cleo – My Słowianie

NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT
Grzegorz Hyży

NAJLEPSZE VIDEO
Mrozu & SOUND’N’GRACE – Nic do stracenia

NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI
Donatan & Cleo

NAGRODA ZA CAŁOKSZTAŁT KARIERY
Agnieszka Chylińska

Zobacz również – ESKA Music Awards 2014 – pierwszy występ Dody!

W kategorii Najlepsza Artystka zwyciężyła Sylwia Grzeszczak. Głosujący przyznali jej tę nagrodę już trzeci rok z rzędu. Wokalistka, a jednocześnie kompozytorka i autorka tekstów szerszej publiczności dała się poznać poprzez współpracę z Liberem. Ich największe hity „Co z nami będzie” , „Nowe szanse” czy „Mijamy się” długo utrzymywały się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych. W październiku 2011r. na rynku pojawiła się pierwsza solowa płyta Sylwii pt. „Sen O Przyszłości”. Album jeszcze przed premierą uzyskał status Złotej Płyty, a niecałe dwa tygodnie później pokrył się Platyną. Do dziś płyta sprzedała się prawie w 90-tysiącach egzemplarzy. Kolejny singiel pt. „Karuzela” trafił do rozgłośni na początku 2012 roku. Szybko zawitał na szczyt listy przebojów, a teledysk do utworu od razu wzbił się na pierwsze miejsca list najczęściej oglądanych. W czerwcu 2013 r. ukazała się jej druga płyta pt. „Komponując Siebie”, która w błyskawicznym tempie uzyskała status Platyny i znalazła się na 3. miejscu wśród najchętniej kupowanych płyt w Polsce w 2013 roku. Z płyty pochodzą takie przeboje, jak: „Flirt”, „Pożyczony”, „Księżniczka”, „Nowy Ty, Nowa Ja”. Sylwia Grzeszczak zdobyła do tej pory aż 6 statuetek ESKA Music Awards – w roku 2009 w kategoriach: Najlepszy Album, Najlepsza Artystka, w 2012 roku w kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Album i Najlepsze Wideo (nagroda widzów ESKA TV), z kolei rok później w kategorii Najlepsza Artystka.

W kategorii Najlepszy Artysta statuetkę otrzymał Łukasz Mróz, czyli Mrozu – wokalista, muzyk, kompozytor, autor tekstów i producent. Jego klip do piosenki „Nic do stracenia” z gościnnym udziałem Sound’n’Grace zdobył nagrodę w kategorii ESKA TV Awards za Najlepsze Video. Jego muzyka to atrakcyjna mieszanka popu, r’n’b i nowych brzmień. Swoją działalnością jednoczy wykonawców różnych stylów – współpracował z takimi artystami, jak m.in. Marina Łuczenko, Natural Dread Killaz, Tede, Kasta, Peja, EastWest Rockers. W 2009 roku nagrał debiutancką płytę Miliony Monet”. Tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce i przyniósł artyście nominacje do wielu nagród, m.in. do ESKA Music Awards 2010 w kategorii Odkrycie Roku i Złotych Dziobów Radia Wawa. Poza solową płytą jego głos oraz beaty można usłyszeć na płytach czołowych polskich raperów oraz wykonawców reggae. W 2010 roku ukazała się kolejna płyta Mroza pt. Vabank – z piosenkami Wait Up” i „Globalnie”. W tym samym roku występował w jedenastej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. W tym samym roku otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca. 11 marca 2014 ukazał się trzeci album studyjny piosenkarza zatytułowany „Rollercoaster”.

Nagrodę w kategorii Najlepszy Zespół otrzymał LemON. Grupa zaistniała na polskim rynku muzycznym w 2012 roku. Dzięki własnym kompozycjom w języku łemkowskim wygrała program „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. Na koncie ma Platynową Płytę za swój debiutancki album, nominację do Fryderyka, nagrodę CyberYacha za teledysk, nagrody ESKA Music Award 2013 (kategoria: Najlepszy Album, Najlepszy Występ), a ostatnio dołączyła do nich SuperJedynka oraz statuetka TOP na festiwalu Sopot Top Trendy. Wideoklipy zespołu zgromadziły łącznie prawie 50 milionów wyświetleń na YouTube. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności LemON umieścił aż cztery utwory na szczytach list przebojów: ,,Napraw” , ,,Będę z Tobą”, ,,Nice” oraz ,,Wkręceni”. Liderem grupy jest Igor Herbut. Pozostali członkowie to: Andrzej Olejnik (skrzypce), Piotr Walicki (instrumenty klawiszowe), Piotr Rubik (gitara), Piotr Kołacz (bas) i Tomasz „Harry” Waldowski (perkusja). Muzyka LemONa to wybuchowa mieszanka różnych stylów muzycznych, korzeni etnicznych i wcześniejszych doświadczeń muzyków. Jesienią planowana jest premiera drugiego albumu zespołu.

Za Najlepszy Hit uznano utwór „My Słowianie” Donatana i Cleo – najpopularniejszego duetu roku 2013. Artyści zostali nagrodzeni także nagrodą w kategorii eskaGO Awards Najlepszy Artysta w Sieci. Joanna Klepko, czyli Cleo, to wokalistka, autorka tekstów, malarka – jednym słowem – kobieta wielu talentów. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku takich gatunków muzyki, jak: soul, gospel, R’n’B, funk i hip hop. Nagrywała między innymi z WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23. Od 2013 r. współpracuje z Donatanem, co zaowocowało wydaniem pierwszego singla „My Słowianie”. Rok 2014 przyniósł kolejne single, będące efektem współpracy z Donatanem: „Slavic Girls”, „Cicha Woda”, „My Słowianie Remixes”, „Slavic Girls Remixes”, „Slavica”. Za największy, bo międzynarodowy, sukces może uznać występ podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie reprezentowała Polskę, śpiewając utwór „My Słowianie”. Mimo zajęcia 14. miejsca Cleo zyskała uznanie i sympatię widzów także i poza Polską.

Witold Czamara, czyli Donatan, to muzyk, producent muzyczny i inżynier dźwięku. Wraz z Teką współtworzy duet producencki RafPak. Produkcją muzyki zajmuje się od 2002 r., zadebiutował płytą „Brudne Południe” wydaną w 2007 r. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami, jak: PIH, Pyskaty, Chada, WdoWa, Pezet, Małolat, Paluch, Sheller, Massey, Waldemar Kasta czy Onar. Jego muzyka komponowana jest w charakterystycznym stylu opartym na partiach całościowo granych lub rzadko przeplatanych z samplami. Porusza się głównie w obszarze muzyki rap, hip-hop, R’n’B. W 2012 r. został sklasyfikowany na 10. miejscu w rankingu 20. najlepszych polskich producentów hip-hopowych według czasopisma „Machina”.

Grzegorz Hyży zdobył statuetkę dla Najlepszego Debiutu Radiowego. Finalista III edycji programu „X-Faktor” karierę muzyczną rozpoczął pod koniec sierpnia 2010 roku, kiedy to po jednym z koncertów jam session w Poznaniu wraz ze znajomymi założył zespół BrytFunky. Grupa rozpadła się po roku współpracy, a wokalista został założycielem i liderem formacji Grzegorz Hyży & Band. W kwietniu 2014 roku ukazał się debiutancki singel „Na chwilę”, który dotarł do trzeciego miejsca polskiego zestawienia airplay. Utwór zapowiadał pierwszy album studyjny wokalisty pt. „Z całych sił”, którego premiera odbyła się 27 maja 2014 roku. Współautorem i współproducentem płyty został Bartosz „Tabb” Zielony.

Wśród artystów uhonorowanych do tej pory statuetkami ESKA Music Awards znaleźli się między innymi: Lady Gaga, Katy Perry, Jean Michel Jarre, Sylwia Grzeszczak, Feel, Monika Brodka, Edyta Górniak, Enej, Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Andrzej Piaseczny. Poprzednie gale swoimi występami uświetnili tacy artyści jak: Craig David, 3 Doors Down, Sophie Ellis Bextor, Skunk Anansie czy OneRepublic.

źródło – materiały prasowe EMA.

cleo

mrozu
doda2CleoiDonatan2

 

lifestyle

Panie z Rossmanna umilą każdy miesiąc? Wcieliły się w rolę modelek kalendarza na 2023 rok

Opublikowano

w dniu

przez

Pamiętasz miłą i uśmiechniętą Panią z Rossmanna? Teraz spotkasz ją również w kalendarzu “Czujesz Klimat?”.

Lubimy jak firmy wychodzą poza szablonowe formy promocji. Odwagą od 14 edycji wykazuje się marka Rossmann wydając po raz kolejny kalendarz firmowej produkcji. Mottem nowego kalendarz na 2023r. jest “Czujesz Klimat?” – przy każdym miesiącu znajdują się ciekawe fakty dotyczące ekologii. Jest to nawiązanie do inicjatywy “Czujesz Klimat? Rossmanna“, w której zachęca klientów do brania pod uwagę podczas zakupów także kwestii środowiska. Mają to ułatwić symbole (przyjazny skład, dobre dla środowiska opakowanie, bardziej zielona produkcja), które klienci znają z drogerii internetowej: www.rossmann.pl.

HOT NEWS- Wystartował casting do siódmej edycji Hotelu Paradise

Na kartach kalendarza znalazło się 12 dziewczyn pracujących w drogeriach Rossmanna m.in. z Rzeszowa, Białegostoku, Zabrza, Warszawy, Łodzi, czy Janowa Lubelskiego. Zdjęcia zrobiono w leśnej, zielonej okolicy pod Warszawą oraz w jednym z warszawskich studiów fotograficznych. Fotografowała Aldona Karczmarczyk – jej prace trafiły już na okładki takich magazynów jak: Elle, Harper’s Bazaar czy Twój Styl. Stylizacje przygotowała Gosia Białobrzycka. Kalendarz powstały przy współpracy z Van Dorsen Artists.

Jak się dowiedzieliśmy udział w tym projekcie jest dla pracowników Rossmanna przygodą i realizacją marzeń o profesjonalnej sesji. Kalendarz jest limitowany i nie trafia do sprzedaży. Jest pamiątką dla uczestniczek sesji.

– O nasz wygląd zadbał sztab profesjonalistów: fryzjerzy, make-up’istki, styliści. To było piękne przeżycie. Na pewno będę miała co wspominać za kilka lat. Trzeba to powiedzieć głośno: Rossmann dodaje nam pewności siebie tworząc takie projekty. Czujemy się jak gwiazdy wielkiego formatu. To jest ogromny plus pracy w naszej firmie – mówi Magdalena Tchórz, uczestniczka sesji ze sklepu z Wrocławia.

Kalendarz na 2023 r. jest już 14 edycją firmowej produkcji Rossmanna. Chcielibyście mieć taki kalendarz w domu? Napiszcie o tym w social mediach naszego portalu oznaczając markę Rossmann.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy treść rozmowy Magdy Gessler z mamą zamordowanej 10-latki – łzy cisną się do oczu

styczeń – Gabriela Zawierucha
luty – Magdalena Tchórz
marzec – Zuzanna Żulińska
kwiecień – Monika Bielawska
maj – Malgorzata Ufniarz
czerwiec – Magdalena Zgórska
lipiec – Patrycja Kuprianowicz
sierpień – Alicja Budniak
wrzesień – Stefania Ventura
październik – Julia Nadolna
listopad – Monika Kocemba
grudzień – Stefania Adamczyk

fot. Aldona Karczmarczyk.

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Suplementacja kreatyny – jaką formę wybrać?

Opublikowano

w dniu

przez

Podstawowym suplementem diety osób ćwiczących regularnie na siłowni czy kulturystów jest kreatyna. Potocznie uważa się, że kreatyna powoduje przyrost masy mięśniowej. Nie jest to jednak tak proste – tak naprawdę kreatyna jest jednym z ogniw różnych przemian w naszym organizmie. Jak naprawdę działa? Jaką formę jej suplementacji wybrać?

Kreatyna ma ogromne znaczenie dla treningu siłowego. Z artykułu dowiesz się, czym jest i jak najczęściej się ją stosuje. Dowiesz się też, czym jest jabłczan kreatyny i czym różni się od monohydratu.

Co to jest kreatyna?

Kreatyna jest związkiem chemicznym naturalnie występującym w organizmie człowieka. Redukuje stres oksydacyjny, przyspiesza procesy budowania nowych tkanek, a także ich gojenia się po urazach. Krótko mówiąc: odgrywa ważną rolę w procesach anabolicznych, czyli takich, gdzie tworzą się nowe tkanki, a ciało rośnie.

Związek kreatyny z ćwiczeniami siłowymi, gdzie często celem jest przyrost masy mięśniowej, jest przez to oczywisty. Warto pamiętać, że mięśnie rosną właśnie dzięki mikrourazom powstałym w trakcie ćwiczeń. To zrastanie się tkanki mięśniowej powoduje, że staje się ona coraz większa.

Jak suplementować kreatynę?

Kreatyna jest sprzedawana w postaci proszku łatwo rozpuszczalnego w wodzie, często o różnych smakach, a także tabletkach i kapsułkach. Spożywa się ją po treningu. Aby lepiej była przyswajalna, zaleca się jej przyjmowanie z posiłkami, najlepiej z węglowodanami.

I na tym kończy się konsensus wśród trenerów i specjalistów od bodybuildingu – istnieje bowiem wiele strategii przyjmowania kreatyny. Warto skonsultować ilość i częstość jej przyjmowania z trenerem. Nadmiar kreatyny jest co prawda wydalany z moczem, ale zbyt duże jej spożycie może powodować problemy jelitowe, biegunki lub skurcze mięśni.

Jaki rodzaj kreatyny wybrać?

Kreatyna w sprzedaży nie występuje w postaci czystej, ale wchodzi w skład bardziej złożonych związków chemicznych. Najpopularniejszymi na rynku formami są monohydrat kreatyny i jabłczan kreatyny.

Monohydrat kreatyny jest najlepiej przebadaną formą kreatyny. Według badań przynosi najlepsze efekty w stosunku do czasu spożywania. Jego wadą jest zatrzymywanie wody w organizmie. Monohydrat spożywają przede wszystkim ci, którzy nastawieni są przede wszystkim na duży przyrost masy mięśniowej – czyli kulturyści i trenujący sporty wytrzymałościowe.

Jabłczan kreatyny cechuje się lepszą przyswajalnością niż monohydrat, powoduje też mniej efektów ubocznych, takich jak problemy jelitowe czy skurcze mięśni. Jego działanie jest bardziej rozłożone w czasie, chociaż uzyskany przyrost mięśni utrzymuje się przez dłuższy czas niż w przypadku monohydratu. Polecany jest też w czasie redukcji, ponieważ chroni mięśnie przed spadkiem objętości. Jabłczan nie zatrzymuje też wody w organizmie. Jego wadą jest wyższa cena i powolny czas działania.

Jak widać, wybór suplementacji kreatyny nie jest sprawą prostą. Dużo zależy od rodzaju treningu i Twoich oczekiwań wobec niego. Niemniej jednak kreatyna jest bezpiecznym i naturalnym suplementem diety, którego spożywanie nie niesie ze sobą poważnych skutków ubocznych.

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Poznaj Rabkoland – dziecięcy park rozrywki w Rabce Zdrój

Opublikowano

w dniu

przez

Długie zimowe wieczory to dobra okazja by zastanowić się nad planami na rodzinne wakacje. Można spokojnie zatopić się w marzeniach o długich i ciepłych dniach, przejrzeć oferty ciekawych aktywności i zdecydować, co chciałoby się odwiedzić. Jeśli nie jesteście szczególnymi fanami Bałtyku, na przyszły rok polecamy wyjazd w polskie góry. Jakie atrakcje dla dzieci można tam znaleźć?

Góry kojarzą się większości osób ze sportami zimowymi takimi jak narty, snowboard czy biegówki. Wielu ludziom wydaje się, że latem można tam wyłącznie spacerować i uprawiać turystykę górską zdobywając kolejne szczyty. Nie brzmi to zbyt atrakcyjnie dla rodzin z maluszkami, a dla większych dzieci też niekoniecznie jest to coś ciekawego. Okazuje się jednak, że w górach powstaje coraz więcej atrakcji dedykowanych właśnie najmłodszym. Jedną z nich jest plenerowy park rozrywki Rabkoland.

Atrakcje w Rabkolandzie

Rabkoland to fantastyczny park rozrywki zlokalizowany w Małopolsce w miejscowości uzdrowiskowej Rabka Zdrój. Oferuje on ciekawą zabawę dla dzieci od 0 do 12 lat. Atrakcje podzielone są na strefy tematyczne (Machinarium, Farma cioci Maryni, Góralsko Dżungla, Wioska Wikingów, Dolina Trzmiela i Strefa Cyrkowa), w których każdy znajdzie coś dla siebie. Są tam między innymi: dom do góry nogami, karuzele, diabelski młyn, rollercoaster i inne urządzenia gwarantujące mnóstwo rozrywki. Niektóre nadają się już dla najmłodszych pociech poniżej 3 roku życia, inne przeznaczone są dla starszych dzieci i mogą z nich korzystać tylko ci, którzy osiągnęli wymagany minimalny wzrost. W Rabkolandzie znajduje się też kilka punktów gastronomicznych z bardzo zróżnicowaną ofertą dań – od tradycyjnych potraw z grilla, przez pizzę aż po przemyślane zdrowe posiłki dla wymagających.

Kiedy najlepiej odwiedzić Rabkoland?

Rabkoland otwarty jest w ciepłych miesiącach roku – od końca kwietnia do pierwszych dni października. Jest to bowiem park rozrywki dla dzieci działający na świeżym powietrzu. Kiedy najlepiej tam pojechać? Nie warto czekać do wakacji, ponieważ wtedy odwiedzają go największe tłumy. Lepiej zaplanować wyjazd w maju lub czerwcu, bo wtedy można naprawdę skorzystać ze wszystkich atrakcji nie tracąc czasu na czekanie w kolejkach. Dobrze jest przejrzeć wcześniej kalendarz wydarzeń, ponieważ Rabkoland organizuje dodatkowo ciekawe eventy, które odbywają się zazwyczaj w weekendy.

Atrakcje w okolicy Rabkolandu

Jeśli wizyta w Rabce Zdrój to nie tylko weekendowy wypad z rodziną, dobrze jest zapoznać się z innymi atrakcjami znajdującymi się w najbliższej okolicy. Miłośników pociągów zainteresuje na pewno miejscowy Skansen Taboru Kolejowego, warto również odwiedzić Tężnię Solankową, zobaczyć Wieżę Widokową na Polczakówce oraz fontannę ze słoniami. Ponadto nieco ponad pół godziny drogi od Rabki Zdrój znajduje się Terma Bania, a jeszcze trochę dalej Termy Bukovina – idealne miejsca dla miłośników wodnych szaleństw.

Gdzie jechać? Warto wziąć pod uwagę ciekawe miejsca w Polsce, np. Rabkoland.

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Oblicza pracy w obsłudze klienta – sprawdź, czy to dla Ciebie

Opublikowano

w dniu

przez

Praca w obsłudze klienta to często pierwsza praca wybierana przez młodych ludzi, którzy wkraczają na rynek pracy jeszcze bez większych kompetencji – na przykład podczas studiów. Szybko okazuje się jednak, że nie jest to praca dla każdego. Pewne cechy i umiejętności są niezwykle przydatne podczas pracy z klientem. Zobacz, które z nich zostaną szczególnie docenione przez pracodawców.

Warto zacząć od wyjaśnienia, czym właściwie jest obsługa klienta – bo jest to bardzo szerokie pojęcie, mieszczące w sobie kilka różnorodnych obszarów pracy. Sprawdź, na czym może polegać ten zawód w różnych odsłonach, w czym sprawdzisz się najlepiej i jakie są najbardziej przydatne umiejętności w pracy z klientem.

Online, na słuchawce czy na żywo?

Pracę w obsłudze klienta można wykonywać zdalnie lub stacjonarnie. Wiele sklepów czy punktów usługowych potrzebuje doradcy klienta na miejscu. Na takim stanowisku sprawdzi się najlepiej osoba komunikatywna, pewna siebie, przebojowa, o nienagannej aparycji. Doradca klienta może pełnić funkcję sprzedawcy, udzielać informacji w sklepach wielkopowierzchniowych czy w punktach usługowych, zajmować się przyjmowaniem zwrotów i reklamacji, podpisywać w imieniu firmy umowy z klientami. Jeśli kochasz kontakt z ludźmi i wiesz, że jednym uśmiechem potrafisz zjednać sobie sympatię klienta, pomyśl o stacjonarnej pracy w obsłudze klienta.

Praca zdalna będzie dla Ciebie odpowiednia, jeśli dobrze dogadujesz się z ludźmi, ale świetnie pracuje Ci się w domowym zaciszu. Jeśli zamiast służbowego uniformu lub eleganckiego stroju wolisz piżamę i miękkie kapcie, pomyśl o pracy zdalnej w obsłudze klienta. Komunikatywność, pewność siebie i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji wciąż będą najważniejszymi cechami w tej pracy, niemniej dla wielu osób odbieranie telefonów czy odpisywanie na e-maile będzie dużo bardziej komfortowe od kontaktu na żywo.

Call center – obsługa klienta przez telefon

Wykonywanie zimnych telefonów jest dla wielu osób szczególnie trudne, więc niektórzy nawet nie sprawdzają ofert pracy w call center. Tymczasem warto mieć na uwadze, że call center może obsługiwać wyłącznie połączenia przychodzące. Doradzanie klientom, którzy sami dzwonią na infolinię firmową wydaje się dużo przyjemniejsze od dzwonienia do osób niezainteresowanych produktem lub usługą – szczególnie dla introwertyków.

Godnym uwagi obszarem pracy jest też praca w dziale helpdesk, która polega na przyjmowaniu zgłoszeń od klientów (telefonicznie, e-mailowo bądź za pośrednictwem specjalnego systemu) i monitorowaniu przebiegu rozwiązania zgłoszonego problemu.

Taką pracę można wykonywać zarówno zdalnie, jak i w siedzibie firmy – sprawdź w ogłoszeniu o pracę, jaki tryb pracy proponuje pracodawca, by upewnić się, że będzie Ci on odpowiadać. Pamiętaj również, że niektóre infolinie są czynne przez całą dobę – w takim wypadku najprawdopodobniej możesz spodziewać się w takim miejscu pracy zmianowej. Jest to korzystne np. dla studentów – jeśli pracodawca wyraża chęć na dostosowanie grafiku do Twojej dyspozycyjności, możesz zgłosić się na zmiany popołudniowe lub nocne. Zwiększy to znacznie możliwości zarobku w stosunku do prac, które można wykonywać tylko w godzinach 8.00-16.00, jeśli Ty o tej porze jesteś zwykle na uczelni.

HOT NEWS- Michał Szpak otwiera się na temat swojej orientacji i dodaje: Nie identyfikuję się z żadną płcią

Czy praca w obsłudze klienta jest łatwa?

Odpowiedź na to pytanie brzmi… to zależy! Są osoby, które z łatwością radzą sobie z wyzwaniami, jakie przynosi taka praca. Po zakończeniu zmiany czują się pełne energii i z lekkością wkraczają w swoje życie prywatne, nie zabierając pracy do domu.

Niestety przez popularność pracy z klientem, ciągłe rotacje w firmach i łatwość dostosowania grafiku, obsługą klienta zaczynają zajmować się często osoby bez odpowiednich kompetencji miękkich: niepewne siebie, empatyczne, zabierające pracę i emocje klientów do domu. W takich okolicznościach bardzo łatwo o przemęczenie i wypalenie zawodowe. To dobry moment na zmianę pracy – na przykład na biurową.

Znajdź pracę biurową w Szczecinie.

Trzeba mieć bowiem na uwadze, że klienci niejednokrotnie przychodzą do siedziby firmy lub dzwonią na infolinię, by zgłosić wadę produktu lub wylać na doradcę klienta swoją frustrację, która wynika z nieprzeczytanych przez klienta warunków umowy. W zderzeniu z niektórymi osobami i sytuacjami trudno zachować zimną krew, profesjonalizm i dobry humor. Nielicznym przychodzi to z łatwością.

Gdzie szukać pracy w obsłudze klienta?

Możesz urządzić sobie wycieczkę po siedzibach firm i sklepach z teczką wypełnioną wydrukami Twojego CV – jeśli tylko lubisz tracić czas. Najlepszą i najwygodniejszą formą aplikowania jest skorzystanie z formularzy na stronach internetowych konkretnych przedsiębiorstw lub – co szczególnie polecamy – skorzystanie z dobrego portalu z ogłoszeniami o pracę.

Tym, co łączy wszystkie rodzaje pracy w obsłudze klienta jest z pewnością komunikatywność. Przyprawiona sporą szczyptą pewności siebie i podgrzana wiedzą na temat konkretnej branży jest doskonałym przepisem na sukces zawodowy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Koroniewska z bandażem na szyi zmartwiła fanów: Jeśli nie przestanę krzyczeć, to przestanę mówić

Kontynuuj czytanie

HITY