Śledź nas

news

Tomasz Samborski: Po dziesięciu latach znów prowadzi swój kultowy program!

Opublikowano

w dniu

Wywiad został przeprowadzony w marcu 2012 roku na zlecenie jednego z poczytnych tygodników, który zamieścił tylko jego fragmenty. Dotąd nigdzie nie ukazł się w całości. Dziś publikujemy wszystko, na ogromną prośbę i liczne listy wielkiej fanki Tomka i Shazzy – Karoliny Tryniszewskiej.

Życzymy przyjemnej lektury!

Niezapomniany prezenter „Disco relaxu” ma powody do radości, bowiem jego bijący w latach 90 – tych rekordy oglądalności program znów powrócił na antenę. Prywatnie najlepszy przyjaciel i menager Shazzy, szczęśliwy ojciec trzech córek, człowiek pełen pomysłów. Z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy.

W 2002 roku telewizja Polsat wyemitowała ostatni odcinek programu „Disco relax”. Wraz z nim pan również zniknął z ekranu. Co się z panem działo w ciągu dziesięciu lat medialnego niebytu?

Można powiedzieć, że przez ostatnie dziesięć lat zajmowałem się wychowywaniem dzieci (uśmiech). Z perspektywy czasu uważam, że wcale źle się nie stało. Dzięki temu, że Polsat postanowił zrezygnować z programu, który prowadziłem, zyskałem sporo czasu dla rodziny. Poza tym ciągle zajmowałem się muzyką, komponowałem nowe piosenki, produkowałem utwory dla dzieci, grywałem koncerty z Shazzą.

Niewiele osób wie, ale ma pan aż trzy córki. W jakim wieku są dziewczynki?

Tak, mam trzy wspaniałe córki. Dominika ma 12 lat, Martynka 7 i Lena 3. Dzieci to wielka radość w życiu.

Odziedziczyły po tacie miłość do muzyki?

Najstarsza – Dominika bardzo lubi śpiewać, gra na gitarze, potrafi też coś zagrać na instrumencie klawiszowym, ale nie chodzi do szkoły muzycznej. Cieszy mnie, że robi to spontanicznie. Najważniejsze, żeby muzyka była przyjemnością, a nie przymusem. Szkoła muzyczna to są jednak godziny spędzone na ćwiczeniach i ograniczenia jeśli chodzi o uprawianie sportów.

Otaczają pana same kobiety, w domu cztery, pracuje pan z piątą. Szczęściarz z pana.

Nie mam konkurencji. To jest strasznie fajne (śmiech). Zdążyłem przyzwyczaić się do takiego stanu rzeczy i powiem więcej – cieszy mnie ta sytuacja. Moje dziewczyny zapewniają mi wiele atrakcji.

Jak reagują dziewczynki, kiedy widzą tatę w telewizji?

Dla nich to jest oczywiście nowość. Kiedy prowadziłem „Disco relax” w Polsacie, to najstarsza była zbyt mała, żeby cokolwiek pamiętać. W każdym razie teraz wszystkie są bardzo zainteresowane tym, co robię. Niedawno miała miejsce bardzo zabawna sytuacja, kiedy wszedłem do domu, a one oglądały jakąś powtórkę programu. Wtedy średnia wstała, zaczęła mi się przyglądać i mówi: „tata, dlaczego ty jesteś tu i jesteś tam… Tam masz inną koszulkę, tu masz żółtą, a tam masz czerwoną”. Ona nie mogła zrozumieć, że ojciec może być w tym samym czasie w telewizorze i w domu. Zresztą do tej pory nie mogę jej tego wytłumaczyć (śmiech).

Podobno każdy mężczyzna marzy o tym by mieć syna. Pan także?

Gdybym miał syna to z pewnością też bym się bardzo cieszył, ale muszę się uczciwie przyznać, że zawsze chciałem mieć córki… i mam (uśmiech).

Uważa pan, że „Disco relax” w nowej formule powtórzy sukces tego sprzed lat?

Obecny „Disco relax” na pewno nie będzie miał tak licznej widowni, jak ten nadawany przed laty przez Polsat, m.in. dlatego, że stacja Polo Tv, w której jest emitowany ma nieco inne dotarcie do społeczeństwa. Wielu ludzi jeszcze nie zna tego kanału, jednak mimo wszystko mamy bardzo dobrą oglądalność.

Pamięta pan swoją reakcję na wiadomość, że program, który cieszy się kilkumilionową oglądalnością nagle trzeba przestać nagrywać?

Przyjąłem to bardzo spokojnie. Poprzedni „Disco relax” gościł na antenie Polsatu przez siedem lat. Tak naprawdę zawsze liczyłem się z tym, że ten moment kiedyś musi nastąpić. Nie przeżywałem z tego powodu żadnych stresów. Od początku byłem świadomy faktu, że „nic nie może wiecznie trwać”… Polsat, kojarzony w dużej mierze z muzyką disco polo w pewnym momencie podjął decyzję, że należy zmienić wizerunek stacji, więc trzeba było po prostu zakończyć współpracę.

Zanim został pan prowadzącym „Disco relax” był zespół Toy Boys, w którym pan grał i śpiewał. Szło wam całkiem nieźle. Dlaczego zawiesiliście jego działalność?

Ktoś mi delikatnie wytłumaczył, że trochę nie wypada prowadzącemu puszczać swoich video clipów. Musiałem zdecydować, czy śpiewam, czy prowadzę program. Wybrałem to drugie i dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nie żałuję tej decyzji.

Zabiegał pan o to, żeby „Disco relax” ponownie pojawił się w telewizji?

Nie. Propozycja powrotu wyszła od stacji Polo Tv, nastawionej  przede wszystkim na promowanie muzyki disco polo. Później zaczęliśmy prowadzić rozmowy, aż w końcu doszło do współpracy, która póki co układa się pomyślnie.

Nie obawiał się pan, że obecny program okaże się klapą?

Był mały stres, czy po dziesięciu latach wciąż ludzie będą chcieli oglądać program w nieco odmienionej formule i czy wszystko inne będzie oky. Na szczęście nowy „Disco relax” zyskał aprobatę wśród widzów, więc moje obawy zostały rozwiane.

Jest pan autorem największych hitów Shazzy, m.in. „Bierz co chcesz”, „Tak bardzo zakochani”, „Noc róży”. Ma pan swój sprawdzony przepis na przebój?

Muzykę trzeba przede wszystkim czuć. Wydaje mi się, że nie istnieje sprawdzony przepis na przebój. Czasem artysta siada przy instrumencie ze z góry założonym planem, iż skomponuje przebój. Później okazuje się, że napisał dziesięć utworów, ale żaden nie porywa. Innym razem ktoś pisze utwory, bo taką ma potrzebę serca i później jeden, czy dwa z nich stają się hitami. Często jest to kwestia przypadku, nieraz talentu, albo doskonałego wyczucia rynku muzycznego. Pomysły na Magdy piosenki często przychodziły mi w nocy. Potrafiłem wstać z łóżka około godziny trzeciej, włączać sprzęt i komponować. Właśnie w takich nocnych okolicznościach powstało „Bierz co chcesz”.

Ludzie was kochali, a branża muzyczna krytykowała. Trudno było z tym żyć?

Krytyka była ostra, ale czym się miałem przejmować, skoro stało za mną osiem milionów widzów. Miałem publiczność, więc nadal robiłem swoje, a zespoły, które prezentowałem znajdowały tu miejsce na promocję twórczości. Ja robiłem program przede wszystkim dla ludzi. Zespoły mogły prezentować swoje clipy. To, że nagrania były lepsze, czy gorsze nikogo nie dziwiło, tak było i jest nadal. U nas każdy miał okazję się zaprezentować. Byliśmy otwarci na wykonawców z całej Polski, a widzowie pisząc do nas setki listów wybierali najlepszych i tych graliśmy częściej.

Polsat zrezygnował z programów promujących disco polo i nagle o tej muzyce zrobiło się cicho.

Kiedy zdjęto z anteny „Disco relax” to faktycznie nastąpił spadek popularności disco polo, z tego względu, że zespoły straciły miejsce, w którym mogły się prezentować, a w innych kręgach nie miały możliwości. Skoro nie było już programu, to nie było sensu nagrywania płyt, zrobiło się również mniejsze zapotrzebowanie na koncerty.

Jakieś pięć lat temu ogłoszono wielki powrót disco polo. Uważa pan, że ludzie przestali się wstydzić tego, co wnosi radość w ich życie?

Na pewno inaczej do tego podchodzą. W latach 90 – tych pojawiła się swego rodzaju nagonka na disco polo, wszyscy mówili, że to wiocha i obciach, ale po kilku latach przerwy, znów pojawiło się zainteresowanie tą muzyką, szczególnie w kręgach studenckich. Ci ludzie, którzy mieli wtedy po 8, czy po 12 lat, mając lat dwadzieścia kilka mieli miłe wspomnienia z czasów dzieciństwa, kiedy to w niedzielne poranki słuchali sobie nienerwowo melodyjnych utworów i w pewnym momencie jakby na nowo je odkryli i znów zaczęli się przy tym bawić. Młodzi ludzie traktują dziś tę muzykę jako świetną rozrywkę.

Wciąż jednak nie ma was na tzw. salonach.

Wcale się z tym źle nie czujemy. Owszem przychodzą czasem zaproszenia, ale z nich nie korzystamy. Nie lubię sztucznej, napompowanej atmosfery. W Polsce nie ma gwiazd, a jedynie wykonawcy, lepsi, bądź gorsi. Gwiazdą jest ktoś, kto gromadzi na stadionie Wembley sto tysięcy ludzi, tak jak Madonna, czy George Michael, a u nas o czymś takim można sobie jedynie pomarzyć. Wolę spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi niż brać udział w czymś, co przypomina cyrk.

Mówi się, że połowa sukcesu Shazzy to pana zasługa. Jak jest naprawdę?

Naszą przygodę z muzyką, która trwa już blisko dwadzieścia lat i nic nie wskazuje na to, by miała się zakończyć, zaczynaliśmy razem, razem przeszliśmy przez wszystkie trudności i sukcesy, więc z pewnością zasłużyłem na połowę (śmiech)

Czuje się pan odpowiedzialny za karierę Shazzy?

Skoro połowa Shazzy to ja, to oczywiście, że czuję się odpowiedzialny, szczególnie za repertuar i jego następstwa.

Jest pan dobrym menagerem?

Menager to za dużo powiedziane. Magda po prostu ma do mnie zaufanie i zna moje intencje. Wcale nie miałem być żadnym menagerem, stałem się nim naturalną siłą rzeczy i tak już zostało.

Krążą plotki, że Magda jest trudna we współpracy. To prawda?

Kobiety ogólnie są trudne do współpracy i z tego co wiem, to nie jest tylko moja opinia. Jeśli chodzi o Magdę, to zależy jaki ma dzień, ale chyba nie jest tak źle, skoro wytrzymałem aż tyle lat (śmiech). Czasem zaproponuję jej coś, ona się najpierw zgodzi, a potem sobie przemyśli i mówi, że jednak nie. Muszę więc wyłożyć szereg argumentów „za” i przekonywać ją, żeby było tak jak ja chcę, ale nie zawsze mnie słucha (uśmiech).

Pana żona Ola nie jest zazdrosna o Magdę?

Raczej nie. Kiedyś może troszeczkę była zazdrosna, ale później przyzwyczaiła się, że łączy nas jedynie przyjaźń i praca. Jest mądrą kobietą i rozumie, że czasem musimy pojechać razem z Magdą na koncert.

Ludzie nie wierzą w tę waszą przyjaźń.

Plotki zawsze były i będą. Nie będziemy z tym walczyć (uśmiech).

Jakie ma pan palny na przyszłość, zarówno muzyczne, jak i życiowe?

Przyszłość, tak jak i przeszłość wiążę oczywiście z muzyką. Ciągle coś nagrywamy i powoli szykujemy się z Shazzą do letnich koncertów plenerowych. Życie mam w miarę ustabilizowane. Jestem zadowolonym z życia, szczęśliwym człowiekiem. Praca przynosi mi satysfakcję, bardzo lubię to, co robię i dobrze się w tym czuję.

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiała Martyna Rokita 

 

 

 

news

Mały Bohater Twoich Wielkich Dni

Opublikowano

w dniu

przez

 Premiera nawilżającego kremu do rąk marki SENSUM MARE 

Nasze dłonie o każdej porze roku narażone są na przesuszenia. Każdy z nas potrzebuje małego bohatera, który sprawiłby, że staną się odpowiednio nawilżone, zregenerowane, miękkie w dotyku i skutecznie wygładzone. SENSUM MARE doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wprowadziło do oferty wyjątkowy, w 100% wegański krem do rąk i paznokci z linii ALGOBODY

Skóra naszych dłoni w szczególności narażona jest na wysuszenie i podrażnienia. Dlatego tak ważne jest stosowanie kosmetyków nawilżających, które przynoszą poczucie ukojenia. SENSUM MARE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i wprowadza do oferty krem do rąk z linii ALGOBODY, który nie tylko regeneruje skórę, ale również głęboko nawilża. 

Siłą naszych kosmetyków jest natura, a tym, co nas napędza do działania są nasi klienci. Słuchamy ich opinii i wprowadzamy na rynek kosmetyki, które wpisują się w ich potrzeby. Doskonałym tego przykładem jest intensywnie nawilżająco-odżywczy krem do rąk z linii ALGOBODY. Jestem przekonany, że okaże się małym bohaterem wielkich dni i prawdziwym ALGObuddy każdego, kto będzie go używać – mówi Maciej Tęsiorowski – założyciel marki SENSUM MARE

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie kremu do rąk, który będzie niezawodnym kosmetykiem w codziennej pielęgnacji. I udało się! Prezentujemy krem wyróżniający się 23 składnikami aktywnymi, w 100% wegańską formułą i unikalną recepturą w 97% pochodzenia naturalnego. Produkt z pewnością stanie się niezbędnikiem w torebce każdej kobiety – mówi Łukasz Kołodziejek – założyciel marki SENSUM MARE

Premierowy, intensywnie nawilżająco-odżywczy krem do rąk i paznokci z linii ALGOBODY to doskonała propozycja dla osób, których dłonie wymagają nawilżenia oraz regeneracji. Został stworzony z myślą o pielęgnacji delikatnej skóry dłoni, szczególnie tej podrażnionej, przesuszonej, wymagającej odżywienia. Wyjątkowa formuła zawiera 23 starannie wyselekcjonowane składniki aktywne. Unikalne połączenie ekstraktu z 5 alg morskich, trehalozy oraz masła Shea, nazywanego darem Afryki, pielęgnuje, wygładza i przynosi ukojenie. Co ważne, nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy na dłoniach. Krem działa jak odżywczo-regeneracyjna terapia dla skóry i chroni przed nadmierną utratą wody z naskórka, a kwiatowo-drzewny zapach sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. 

Premierowy krem już teraz dostępny jest na www.sensummare.pl

Kontynuuj czytanie

news

Mobilne Gry Związane z Polską

Opublikowano

w dniu

przez

Wraz z rosnącą popularnością zakładów online, nie jest rzadkością spotkać gry, dedykowane specjalnie dla polskich graczy. Od tematycznych automatów po ekskluzywne promocje związane z Polską, te platformy oferują graczom spersonalizowane wrażenia. Jest to szczególnie widoczne w przypadku mobilnych kasyn, gdzie gracze z Polski mogą poczuć się docenieni. W efekcie, mobilne serwisy stają się powoli społecznością, w której gracze mogą dzielić swoje pasje i doświadczenia.

Dopasowanie do Polskich Graczy

Niektóre platformy idą o krok dalej, aby specjalnie zaspokoić potrzeby graczy z Polski. Te mobilne kasyna rozpoznają preferencje swoich klientów i zainteresowanie kulturowe polskiej publiczności. Oferując gry i usługi dostosowane do lokalnego gustu, operatorzy tworzą interesującą rozgrywkę. Od wsparcia językowego po zlokalizowane opcje płatności, te kasyna zapewniają, że każdy aspekt ma związek z naszym krajem.

Sekcje i Promocje z Polskim Motywem

W polskich nowych kasynach online, motywy nawiązujące do kraju są różne. Często obejmują też promocje, które odnoszą się w pewien do naszej kultury. Te zakładki nie tylko świętują tożsamość kraju, ale także zapewniają jeszcze bardziej angażujące doświadczenie.

Polska w Automatach

Możesz odkrywać Polskę dzięki różnorodnym automatom do gier, które prezentują zabytki, symbole i kulinarne smakołyki kraju. Niektóre firmy programistyczne zaimplementowały już te cechy do swojej oferty. 

Zabytki i Symbole

Dostępne są gry slotowe, które skupiają się na bogatej historii Polski, wprowadzając symbole związane z naszą kulturą. Prezentują one na przykład zabytki takie jak Zamek Królewski w Warszawie, Wawel czy Pomnik Chopina. Symbole narodowe, takie jak Orzeł Biały, również odgrywają istotną rolę w tych grach, nadając im patriotyczny charakter.

Narracje Kulturowe

Narracje kulturowe stanowią kolejny, ciekawy obszar w świecie gier slotowych, gdzie tajemnice historii ożywają na wirtualnych bębnach. Odkrywaj gry, które koncentrują się wokół Polski, włączając w to legendarnych bohaterów i wydarzenia historyczne. 

Cechy Kulinarne

Inny polski motyw w maszynach slotowych to symbole tradycyjnych potraw, w towarzystwie kolorowej grafiki. Dzięki rundom bonusowym, odzwierciedlającym cechy kulinarne, te automaty łączą w sobie unikalne mechaniki gry, wraz z elementami gastronomicznymi.

Wybór Kasyna – Wskazówki dla Polskich Graczy

Kasyna online wprowadzające u siebie polskie motywy, to zdecydowanie ciekawa sytuacja. Nawigacja po obszernej gamie opcji wymaga jednak wyostrzonego spojrzenia na detale. Kluczową wskazówką dla polskich graczy jest skrupulatne zbadanie oferty gier w kasynach online. Zamiast polegać na przypadku, warto poświęcić czas na zgłębienie interfejsów kasyn. Znaleźć można dzięki temu także oferty, związane z krajem.

Co więcej, listę zatwierdzonych kasyn mobilnych, pozwala na wybór platformy, o której gracze mają pozytywne zdanie. Recenzje to bowiem podstawowy czynnik, który świadczy o jakości danej platformy. Wrażenia graczy to pierwsza rzecz, na którą powinno się zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego kasyna.

Podsumowanie

Dla miłośników kultury polskiej lub graczy poszukujących odrobiny znajomego klimatu, oferowanych jest wiele slotów. Urokliwe grafiki i dedykowane sekcje, to najczęściej spotykane nawiązania do Polski. Dołączając do tego specjalne promocje poświęcone graczom z danej lokalizacji geograficznej, mobilne kasyna tego typu są warte przetestowania.

Kontynuuj czytanie

news

Jak wybrać komfortową bieliznę do stylizacji na co dzień?

Opublikowano

w dniu

przez

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak wielki wpływ na Twój nastrój i wygodę ma odpowiednio dobrana bielizna? W tym artykule pomożemy Ci odkryć tajniki wyboru idealnej bielizny do codziennych stylizacji, skupiając się na aspektach takich jak materiał, rozmiar, fason oraz ich dopasowanie do różnych typów garderoby.

Komfortowa bielizna — zacznij od przeanalizowania swoich potrzeb

Wybór idealnej bielizna damskiej zaczyna się od zrozumienia własnych potrzeb i preferencji. To, co nosisz na co dzień pod ubraniem, powinno być nie tylko wygodne, ale także dostosowane do Twojego stylu życia i rodzaju aktywności.

Czy prowadzisz aktywny tryb życia, który wymaga bielizny zapewniającej najwyższego wsparcia i oddychalności? A może Twoje dni upływają na pracy siedzącej, co wymaga większej wygody i swobody ruchów oraz braku ucisków?

Różne typy bielizny damskiej oferują różne korzyści. Biustonosze sportowe zapewniają wsparcie podczas ćwiczeń, biustonosze półusztywniane i usztywniane oferują lepsze modelowanie, a miękkie i wygodne biustonosze typu bralette są idealne na co dzień. Jeśli chodzi o majtki, tu również mamy wiele opcji: od fig po stringi. Każdy typ ma swoje zalety w zależności od noszonych ubrań i osobistych preferencji.

Bielizna codzienna — dobierz bieliznę do garderoby

Twoje osobiste preferencje w kontekście stylu i sposobu ubierania się na co dzień są kluczowe przy wyborze odpowiedniej bielizny.

Czy cenisz sobie minimalizm i prostotę, czy też preferujesz coś bardziej wyrafinowanego i eleganckiego? Jaka bielizna będzie współgrać z Twoją garderobą? Czy potrzebujesz bezszwowej bielizny do obcisłych ubrań, czy koronkowej bielizny pod eleganckie stylizacje do biura? Jakie kolory bielizny sprawdzą się w Twojej szafie?

Zrozumienie tego, co sprawia, że czujesz się komfortowo i pewnie jest niezbędne do dokonania właściwego wyboru.

Dopasuj bieliznę do różnych typów ubrań, które nosisz na co dzień (i nie tylko):

  • Pod obcisłe ubrania — wybierz gładką, bezszwową bieliznę, która nie będzie się odznaczać.
  • Pod formalne stroje — w przypadku formalnych ubrań, takich jak damskie garnitury czy eleganckie sukienki, warto postawić na bieliznę modelującą, która pomoże wysmuklić sylwetkę.
  • Pod wieczorowe kreacje — możesz zdecydować się na bardziej wyrafinowane opcje, np. eleganckie koronki czy bielizna z subtelnymi ozdobami.
  • Pod ubrania w jasnych kolorach — najlepiej sprawdzi się bielizna w odcieniach nude, która będzie mniej widoczna niż tradycyjna biała bielizna.
  • Pod codzienne ubrania wiosną i latem — postaw na przewiewną bieliznę, jak bawełniane majtki i biustonosze z cienkich materiałów, które zapewnią komfort w cieplejsze dni.
  • Pod codzienne ubrania jesienią i zimą — grubsza bielizna z materiałów, które zapewniają dodatkową warstwę izolacji, może być korzystna w chłodniejsze miesiące.

Pamiętaj, że bielizna to fundament Twojego stroju i może mieć duży wpływ na to, jak ubrania leżą na Twoim ciele i jak się w nich czujesz. Eksperymentuj i znajdź idealne kombinacje, które pozwolą Ci poczuć się pewnie i komfortowo każdego dnia.

Przeczytaj także: Jak dobrać bieliznę do zimowych stylizacji?

Wygodna bielizna damska — odpowiedni rozmiar i materiały

Odpowiedni rozmiar i materiał bielizny to klucz do codziennego komfortu i pewności siebie. Zarówno biustonosz, jak i majtki powinny być dopasowane do Twojego ciała.

Jak prawidłowo dobrać rozmiar bielizny?

  • Zmierz obwód pod biustem i w biuście, aby określić rozmiar biustonosza. Właściwie dopasowany biustonosz powinien efektywnie wspierać piersi, ale bez powodowania nadmiernego ucisku i dyskomfortu. Pamiętaj, że rozmiar może się różnić w zależności od marki.
  • Wybierając majtki, skup się na obwodzie bioder i talii. Majtki powinny przylegać do ciała, nie zsuwać się i nie rolować, ale bez uciskania i wrzynania się w ciało. Elastyczność materiału jest ważna dla zapewnienia swobody ruchów.

Materiał, z którego wykonana jest bielizna, ma bezpośredni wpływ na komfort noszenia, trwałość oraz sposób, w jaki bielizna współgra z resztą garderoby. Nowoczesna bielizna wykonywana jest przede wszystkim z naturalnej bawełny oraz lekkiego i gładkiego poliamidu. Damska bielizna powinna być perfekcyjnie wykończona — płaskie szwy oraz odpowiednie mocowania ramiączek i zapięć w biustonoszach będą miały bezpośredni wpływ na wygodę noszenia.

Damska bielizna codzienna — prawidłowa pielęgnacja i przechowywanie

Specjalistka ESOTIQ podkreśla, że prawidłowa pielęgnacja codziennej bielizny jest ważna dla zachowania jej wyglądu i funkcjonalności oraz zapewnienia długotrwałego komfortu noszenia. Pierz bieliznę zgodnie z wytycznymi producenta, zawsze stosując detergenty do delikatnych tkanin, unikając wybielaczy i zbyt wysokich temperatur. Susz bieliznę na płasko i przechowuj w taki sposób, by nie deformować miseczek biustonosza.

Tekst powstał przy współpracy z Olą Brafitterką z ESOTIQ

Kontynuuj czytanie

news

Jason Derulo w Polsce 2023! Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda światowego popu?

Opublikowano

w dniu

przez

Jason Derulo Rozgrzeje Polskę Zimą! Koncert W TAURON Arena Kraków 11 Grudnia 2023!

11 grudnia 2023 roku to data, którą każdy miłośnik muzyki powinien zanotować w kalendarzu, ponieważ w TAURON Arena Kraków pojawi się jedna z największych gwiazd światowego formatu – Jason Derulo! To wydarzenie, którego nie można przegapić, zwłaszcza jeśli jesteś fanem energetycznego show, gorących rytmów i niezapomnianych przebojów.

Jason Derulo, znany z hitów takich jak “Savage Love”, “Swalla”, “Wiggle”, “Talk Dirty”, czy “Whatcha Say”, obiecuje zafundować polskiej publiczności muzyczną ucztę pełną pozytywnej energii. Jego koncerty słyną z dynamicznych występów, tanecznych popisów i niezapomnianych chwil. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem popu, hip-hopu czy R’n’B, Derulo dostarczy Ci muzycznych emocji na najwyższym poziomie.

Artysta, który od 2009 roku zdobył serca słuchaczy na całym świecie, przemierzy muzyczną podróż w TAURON Arena Kraków, obiecując nie tylko swoje największe hity, ale także nowości, takie jak właśnie wydany singiel “Hands On Me”. Bilety na to muzyczne wydarzenie można nabyć na eBilet.pl, a z pewnością warto się pospieszyć, bo to jedyny koncert Jasona Derulo w Polsce!

Kim jest Jason Derulo:

32-letni amerykański artysta to nie tylko utalentowany wokalista, ale także producent muzyczny, tancerz i ikona mediów społecznościowych. Jego debiut solowy w 2009 roku zaowocował szeregiem światowych przebojów, a od tego czasu nie zwalnia tempa. Jego twórczość obejmuje hity, które zdobyły miliardowe wyświetlenia i streamingi, a współpraca z międzynarodowymi gwiazdami muzyki, takimi jak BTS, Nicki Minaj czy Jennifer Lopez, to tylko część jego imponującego dorobku.

Nie tylko król hitów, ale również mistrz tańca i teatru, Jason Derulo nie przestaje zaskakiwać. Jego obecność na TikToku, gdzie zgromadził ponad 1,3 miliarda polubień i prawie 60 milionów obserwujących, czyni go jednym z najchętniej obserwowanych influencerów. Jego pasja do muzyki, tańca i mediów społecznościowych sprawiają, że jego koncerty to nie tylko koncerty, ale prawdziwe spektakle.

Nie przegap szansy uczestniczenia w najgorętszym wydarzeniu tej zimy – koncercie Jasona Derulo w TAURON Arena Kraków! To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w muzycznym świecie jednej z największych gwiazd współczesnej sceny muzycznej.

BILETY: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/jason-derulo?partner=momusic

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością