Śledź nas

film

Dorota Kamińska: „Mam rządzący charakter”!

Aktorka znana, m.in. z takich seriali jak „Zostać miss”, „Plebania”, a ostatnio „Barwy szczęścia” i „Klan”. Prywatnie jest siostrą Emiliana Kamińskiego, ale dopiero od niedawna gra w jego teatrze. Jeśli ma wolną chwilę, udaje się na Mazury, by żeglować po tamtejszych jeziorach.

Rzadko można Panią spotkać na modnych eventach. Dlaczego?

Swego czasu tyle bywałam na salonach, że pewnego dnia przestało mi się chcieć brać udział w imprezach. Teraz bardzo selekcjonuję zaproszenia i pojawiam się tam, gdzie ma to większy sens.

Jakie ma Pani plany zawodowe na najbliższy czas?

Wraz z kolegami jeździmy trochę po kraju, grając spektakle „Porwanie Sabinek” oraz „ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia”, które znajdują się również w repertuarze warszawskiego Teatru Kamienica. Cały czas gram w „Klanie” i w „Barwach szczęścia”. Ponadto razem z Krysią Sienkiewicz przymierzamy się do wspólnej sztuki.

Mimo że Teatr Kamienica, należący do Pani brata Emiliana Kamińskiego działa nieprzerwanie już od pięciu lat, dopiero w czerwcu ubiegłego roku zagrała Pani po raz pierwszy na jego deskach. Dlaczego tak późno?

Wspieram Kamienicę od samego początku. Uczestniczyłam też przy jego tworzeniu. Na to, że nie grałam tam tuż po oficjalnym otwarciu, złożyło się wiele różnych czynników. Teraz występuję za to w dwóch spektaklach, na które serdecznie zapraszam.

Zdania na temat gry w serialu i gry w teatrze są bardzo podzielone. Czy według Pani w serialu lepiej gra się w serialu, czy na deskach teatralnych?

W serialu wcale nie jest lżej niż w teatrze. Najważniejsze jednak jest to, by praca wynikała z pasji człowieka. Jeżeli kocha się swój zawód i jeśli scenariusz jest dobry, nie zwraca się uwagi na to, ile godzin i w jakich warunkach trzeba spędzić na planie filmu, serialu, czy na próbach w teatrze.

Ewelina, w której postać wciela się Pani w serialu „Barwy szczęścia” przeszła dramat w związku z chorobą syna, w końcu może żyć normalnie i zająć się sobą. Otrzymała posadę pani dyrektor w domu seniora.

To prawda, moja bohaterka, nareszcie może zająć się własnym życiem i skupić na pracy. Została dyrektorką domu dla seniorów. Bardzo mi się podoba nowy wątek. Ostatnio grałam wspólne sceny z Emilią Krakowską i Jolą Lothe. Pracowało nam się świetnie. Nie zabrakło oczywiście dużej dawki poczucia humoru.

Czy prywatnie lubi Pani rządzić?

Muszę przyznać, że mam rządzący charakter (śmiech). Jestem silną osobą i lubię, kiedy świat lub przynajmniej najbliższe otoczenie, układa się po mojemu.

Czyli w serialu obsadzono Panią na właściwym stanowisku.

Trafili w dziesiątkę (śmiech).

W „Klanie” wciela się Pani w postać dentystki. Czy na potrzeby serialu musiała się Pani zapoznać z fachowym słownictwem i obsługą narzędzi?

Zdjęcia kręcone są w prawdziwym gabinecie stomatologicznym. Korzystam oczywiście z konsultacji pracujących tam profesjonalistów.

Boi się Pani wizyt u stomatologa?

Nie. Bardzo dbam o swoje zęby. Wizyty w gabinecie stomatologicznym nie kojarzą mi się z żadną traumą. Jeśli już coś trzeba naprawić, nigdy nie korzystam ze znieczulenia, co budzi zdziwienie u dentystów.

Jak spędza Pani wolny czas?

W wolnych chwilach jeżdżę na Mazury, by wraz z mężem żeglować łódką po jeziorach. Lubię też czytać książki i słuchać muzyki. Niestety czasu wolnego mam ciągle za mało.

Rozmawiała: Martyna Rokita

Dorota Kamińska 1 Emilian Kamiński Dorota Kamińska

film

Powstaną Plagi Breslau 2? Soha może zagrać główną rolę!

Ostatni film Patryka Vegi wzbudził niemało kontrowersji. Wszystko wskazuje na to, że reżyser nakręci teraz Plagi Breslau 2! Czy na ekranie pojawi się Małgorzata Soha?

Plagi Breslau zadebiutowały na platformie Showmax pod koniec ubiegłego roku. Film miał być pokazem nowych umiejętności Patryka Vegi i znacznie różnić się od jego poprzednich produkcji. Ten cel udało się osiągnąć – widzowie docenili nowy dla reżysera, jednowątkowy sposób prowadzenia narracji i odważne, obrazowe sceny. Ze szczególnie ciepłym przyjęciem spotkała się rola i wizerunkowa przemiana Małgorzaty Kożuchowskiej. Filmu nie ominęły także krytyczne oceny, które skupiły się przede wszystkim wokół prostej i przewidywalnej fabuły scenariusza.

ZOBACZ – Anna Dereszowska gotowa na ślub!? Gwiazda nie ma wątpliwości

Wszystko wskazuje na to, że thriller Patryka Vegi będzie miał kontynuację. Udało nam się dotrzeć do informacji o poszukiwaniu statystów do drugiej części produkcji. A co z głównymi rolami?

HOT NEWS – Czy Justyna Steczkowska odpowie na apel Dody? – zdradzamy szczegóły!

Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat obsady Plag Breslau 2, spekuluje się jednak, że na ekranie tym razem zobaczymy… Małgorzatę Sochę! Reżyser postawił sobie za cel obsadzić Małgosię w jednej ze swoich następnych produkcji, a także pokazać ją widzom z zupełnie innej strony. Mówi się, że aktorka ma przejść przemianę jeszcze bardziej widowiskową niż ta, z której zasłynęła ostatnio Kożuchowska.

Socha podobno rozważa propozycję, chwilowo dochodząc do siebie po ciąży i porodzie. Czy zdecyduje się na rolę u Vegi?

Kontynuuj czytanie

film

Cleo wystawiła na licytacji WOŚP wyjątkowy przedmiot!

Aukcje celebrytów dla WOŚP co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji Cleo wystawiła na licytację naprawdę wyjątkowy przedmiot!

W tym roku gwiazdy naprawdę się postarały! Wśród licytacji dla WOŚP można znaleźć m.in. uroczystą kolacje z Robertem Lewandowskim czy metamorfozę ze słynną trenerką, Ewą Chodakowską. Szczególnie ciekawą licytacją okazała się ta, wystawione przez Cleo. Artystka zdecydowała się poświęcić dla WOŚP swoją czerwoną słowiańską spódniczkę, którą własnoręcznie ozdobiła koronką i kryształkami Svarovskiego.

ZOBACZ – Drapieżna Cleo leży na… – będzie nowy teledysk? Wiemy kiedy!

Spódniczkę możecie kojarzyć ze słynnym teledyskiem Cleo do piosenki “My Słowianie”. Model, który Cleo wystawiła na aukcję WOŚP to prototyp wszystkich późniejszych spódniczek, w których można było zobaczyć artystkę.

POLECAMY – WOŚP – najciekawsze licytacje gwiazd w tym roku! Chodakowska, Rozenek i inni…

Piosenkarka wypowiedziała się także na temat corocznej akcji WOŚP. Jak sama przyznaje, jest wielką fanką Orkiestry, której działania obserwuje już od dawna.Chcąc wesprzeć WOŚP Cleo liczy, że wystawiona przez nią słowiańska spódniczka zostanie wylicytowana za jak największą kwotę. 

Foto. Screen Instagram Cleo

Kontynuuj czytanie

film

Widzieliście już zwiastun reżyserski “Kobiety Mafii 2”? Mocny!

Jeśli nie widzieliście jeszcze zwiastunu reżyserskiego filmu “Kobiety Mafii 2” to jest okazja – warto zobaczyć.

Niedługo premiera oczekiwanego filmu Patryka VegiKobiety Mafii 2“. Przedsmak filmu możemy poznać po reżyserskiej wersji zwiastun, która niedawno została upubliczniona. Między innymi możemy zobaczyć grającą w nim rewelacyjnie Katarzynę Warnke, Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską, Piotra Adamczyka, oraz nową odkrycie Vegi – Elizę Gwiazdę.

Polecamy – Wow! Znamy kolejnych wykonawców na Opener Festival 2019!

Co zobaczymy w drugiej części? Dystrybutor zdradza, że po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

fot. informacja prasowa

Kontynuuj czytanie

film

Kucner w emocjach – I wice Mister Supernational?

Jakub Kucner – Mister Polski 2017r. opowiada jakie emocje towarzyszyły mu na konkursie Mister Supernational!

Kucner, uwielbiany przez kobiety Mister, w naszym wywiadzie powiedział nam co czuł podczas tych zawodów:

To tak naprawdę dojdzie do mnie jutro, albo za jakiś czas, bo są ogromne emocje

Jakub stwierdził też, że co innego jest startować w konkursie we własnym kraju lub w konkursie na drugim końcu świata:

Jest polska publiczność, wszyscy Cię dopingują, to jest nie do opisania i myślę, że tego się nie da opisać

Ktoś kto przeżyje coś takiego dopiero może powiedzieć co to są za emocje…

Ciekawie jest usłyszeć coś takiego z punktu widzenia uczestnika takiego prestiżowego konkursu. Podczas Festiwalu Piękna, Kucner dowiedział się też, że jest pierwszą potwierdzoną osobą do “Tańca z Gwiazdami”!

Polecamy – Jakub Kucner o “Tańcu z Gwiazdami” – co z jego biodrami!?

Jakub Kucner bez wahania stwierdził, że nie reprezentuje siebie, tylko swój kraj. Rozpiera go duma, że jest Polakiem?

Będę swoim dzieciom i swoim wnukom o tym opowiadał pewnie długo

Może nasz Mister 2017 ma w planach powiększyć rodzinę? Jego dziewczyna i rodzina była z nim na konkursie i kibicowała Jakubowi, a później gratulowała! Międzynarodowy konkurs dla mężczyzn Mister Supranational 2018 zostanie wyemitowany 16 grudnia o godzinie 20:00 w Polsacie.  Warto je zobaczyć, bo tylko Mister Indii wyprzedził go w konkursie. Dla nas i tak wygrał reprezentant naszego kraju – gratulujemy! Zobacz w wideo, co jeszcze powiedział nam Jakub Kucner.

Zobacz również – Kwiatkowski z mamą w RPA – zdradza jak było w “50 Ways To Kill Your Mammy”!

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kochani ❤️ Udało się 🏆 1 wicemister Supranational 2018 Co za emocje, tego nie da opisać się żadnymi słowami. Jak obiecałem, dałem z siebie wszystko I wywalczyłem dla Polski drugie miejsce na podium Gratuluje @prathamesh_maulingkar koledze z Indii, nowemu Misterowi Supranational 2018. W pełni zasłużona wygrana i tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata. Retransmisje gali możecie zobaczyć już za za tydzień w niedziele 16.12 o 20:00 na antenie telewizji Polsat. A już na wiosnę, również w Polsacie nowa edycja Tańca z Gwiazdami, w której będę miał przyjemność wystąpić. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Był to ostatni konkurs, w którym reprezentowałem Polskę. 9 stycznia przekaże tytuł Mistera Polski mojemu następcy i czas na nowe wyzwania. To będzie przełomowy rok💪🏻 Teraz nie marzę o niczym innym, jak tylko o tym, aby się w końcu wyspać i wrócić do pełni sił 💪🏻 Fot. @fotokibit #mistersupranational #mistersupranational2018 #misterpolski #polishboy #man #guy #Polsat #live #suit #roadtomistersupranational2018 #elegant #poland #warsaw #malepageant #motivation#happy

Post udostępniony przez JAKUB KUCNER (@jakub_kucner)

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY