Śledź nas

film

Dorota Kamińska: „Mam rządzący charakter”!

Aktorka znana, m.in. z takich seriali jak „Zostać miss”, „Plebania”, a ostatnio „Barwy szczęścia” i „Klan”. Prywatnie jest siostrą Emiliana Kamińskiego, ale dopiero od niedawna gra w jego teatrze. Jeśli ma wolną chwilę, udaje się na Mazury, by żeglować po tamtejszych jeziorach.

Rzadko można Panią spotkać na modnych eventach. Dlaczego?

Swego czasu tyle bywałam na salonach, że pewnego dnia przestało mi się chcieć brać udział w imprezach. Teraz bardzo selekcjonuję zaproszenia i pojawiam się tam, gdzie ma to większy sens.

Jakie ma Pani plany zawodowe na najbliższy czas?

Wraz z kolegami jeździmy trochę po kraju, grając spektakle „Porwanie Sabinek” oraz „ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia”, które znajdują się również w repertuarze warszawskiego Teatru Kamienica. Cały czas gram w „Klanie” i w „Barwach szczęścia”. Ponadto razem z Krysią Sienkiewicz przymierzamy się do wspólnej sztuki.

Mimo że Teatr Kamienica, należący do Pani brata Emiliana Kamińskiego działa nieprzerwanie już od pięciu lat, dopiero w czerwcu ubiegłego roku zagrała Pani po raz pierwszy na jego deskach. Dlaczego tak późno?

Wspieram Kamienicę od samego początku. Uczestniczyłam też przy jego tworzeniu. Na to, że nie grałam tam tuż po oficjalnym otwarciu, złożyło się wiele różnych czynników. Teraz występuję za to w dwóch spektaklach, na które serdecznie zapraszam.

Zdania na temat gry w serialu i gry w teatrze są bardzo podzielone. Czy według Pani w serialu lepiej gra się w serialu, czy na deskach teatralnych?

W serialu wcale nie jest lżej niż w teatrze. Najważniejsze jednak jest to, by praca wynikała z pasji człowieka. Jeżeli kocha się swój zawód i jeśli scenariusz jest dobry, nie zwraca się uwagi na to, ile godzin i w jakich warunkach trzeba spędzić na planie filmu, serialu, czy na próbach w teatrze.

Ewelina, w której postać wciela się Pani w serialu „Barwy szczęścia” przeszła dramat w związku z chorobą syna, w końcu może żyć normalnie i zająć się sobą. Otrzymała posadę pani dyrektor w domu seniora.

To prawda, moja bohaterka, nareszcie może zająć się własnym życiem i skupić na pracy. Została dyrektorką domu dla seniorów. Bardzo mi się podoba nowy wątek. Ostatnio grałam wspólne sceny z Emilią Krakowską i Jolą Lothe. Pracowało nam się świetnie. Nie zabrakło oczywiście dużej dawki poczucia humoru.

Czy prywatnie lubi Pani rządzić?

Muszę przyznać, że mam rządzący charakter (śmiech). Jestem silną osobą i lubię, kiedy świat lub przynajmniej najbliższe otoczenie, układa się po mojemu.

Czyli w serialu obsadzono Panią na właściwym stanowisku.

Trafili w dziesiątkę (śmiech).

W „Klanie” wciela się Pani w postać dentystki. Czy na potrzeby serialu musiała się Pani zapoznać z fachowym słownictwem i obsługą narzędzi?

Zdjęcia kręcone są w prawdziwym gabinecie stomatologicznym. Korzystam oczywiście z konsultacji pracujących tam profesjonalistów.

Boi się Pani wizyt u stomatologa?

Nie. Bardzo dbam o swoje zęby. Wizyty w gabinecie stomatologicznym nie kojarzą mi się z żadną traumą. Jeśli już coś trzeba naprawić, nigdy nie korzystam ze znieczulenia, co budzi zdziwienie u dentystów.

Jak spędza Pani wolny czas?

W wolnych chwilach jeżdżę na Mazury, by wraz z mężem żeglować łódką po jeziorach. Lubię też czytać książki i słuchać muzyki. Niestety czasu wolnego mam ciągle za mało.

Rozmawiała: Martyna Rokita

Dorota Kamińska 1 Emilian Kamiński Dorota Kamińska

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

film

Nie poznacie go! Piotr Adamczyk przeszedł ogromną metamorfozę!

adamczyk

Piotr Adamczyk bardzo poświęcił się dla nowej roli. Już tak nie wygląda!

Okazuje się, że Piotr Adamczyk jest gotowy na ogromne zmiany dla nowej roli! Teraz pracuje na planie “Kobiet mafii 2” Patryka Vegi. Nowa postać wymaga od niego bardziej groźnego wyglądu, dlatego aktor zdecydował się na niemałą przemianę.

HOT NEWS- Julia Kamińska w ciąży? Pokazała ciążowy brzuszek!

Przede wszystkim Piotr ogolił włosy, co już jest drastyczną zmianą. Dodatkowo zapuścił  długą brodę i wąsy! Gangsterskiego wyglądu dodał mu też narysowany tatuaż skorpiona na skroni. Swoją przemianą pochwalił się na Instagramie, co bardzo szybko skomentowali fani: 

“Panie Piotrze,wyglada Pan bardzo groźnie”
“Piotr:) no w końcu przechadzasz się ulicą i nikt Cię nie rozpoznaje”
“Dasz wiarę…nie poznałam Cię…”

A Wy co sądzicie o jego metamorfozie? Poznalibyście go?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Meghan Markle znowu złamała protokół! Tym razem na ślubie księżniczki Eugenii!

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mat i #kobietymafii2 w Szczecinie. Będzie się działo. #szczecin,#movie #actorslife #lovemyjob #actor @patryk_vega_official

Post udostępniony przez Piotr Adamczyk (@piotradamczykactor)

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

film

“Kler” pobił wszelkie rekordy! Wiemy, ilu widzów obejrzało film w zaledwie 10 dni!

kler

“Kler” Wojtka Smarzowskiej stał się największym hitem tego roku w zaledwie 10 dni!

O kontrowersyjnym filmie Wojtka Smarzowskiego “Kler” było głośno jeszcze długo przed premierą. Pomimo głosów oburzenia, a nawet protestów, produkcja stała się bezkonkurencyjnym hitem. W 10 dni obejrzało go ponad 2,5 miliona widzów! 

HOT NEWS- Gusty smakowe w MasterChef! Co sądzi o tym Mateusz Zielonka?

W zeszły weekend sprzedano ok. 700 tysięcy biletów, co jest najlepszym wynikiem drugiego weekendu emisji. Poprzedni rekord należał do “Planety singli” z 2016 roku. Film wyprzedził również “Kobiety mafii” Patryka Vegi, który obejrzało 2,04 mln widzów, ale w 6 tygodni!

Produkcja jest też największym hitem reżysera.  Jego poprzedni film “Wołyń” obejrzało 1,45 mln widzów, a “Drogówkę” 1,02 mln. Smarzowski na pewno zapisze się w historii polskiego kina, a nawet zagranicznego. Prawa do wyświetlania filmu już zakupiła imponująca liczba państw: Austria, Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Dania, Irlandia, Wielka Brytania, Islandia, Norwegia, Szwecja oraz Kanada i USA!

Oglądaliście już film?

POLECAMY- Zarobek na modzie! Co sądzi Sałata i Rociński?

kler

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

film

Tłumy poszły na Kler! Znamy dokładną liczbę widzów!

Rekord “Pięśdziesiat twarzy Greya” został pokonany!!

Film Kler w weekend obejrzało 935 tys. widzów. Film pobił rekord “50 twarzy Greya” Od piątku do niedzieli “Kler” Wojciecha Smarzowskiego obejrzało w kinach dokładnie 935 357 widzów. To najlepszy wynik w ciągu ostatnich 30 lat w polskich kinach!

HOT NEWS – Zobacz, które gwiazdy świętowały otwarcie Hotelu Narie Resort&Spa!

Kler, najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego, do kin wszedł 28 września. Twórca “Drogówki” czy “Wołynia” mierzy się tym razem z pokazaniem problemów polskiego Kościoła Katolickiego. Historia pokazana z perspektywy czterech duchownych (Janusz Gajos, Jacek Braciak, Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz) dotyka związków Kościoła z polityką, żądzy władzy, łamania celibatu i pedofilii.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ –  Siwiec w kolejnej sesji zagranicznej , co za widoki!

W poniedziałek po południu Kino Świat, dystrybutor “Kleru”, poinformowało, że od piątku do niedzieli film obejrzało dokładnie 935 357 widzów. To najlepszy wynik weekendu otwarcia w polskich kinach ostatniego trzydziestolecia. “Kler” wyprzedził pod tym względem „Pięćdziesiąt twarzy Greya” (834 479 widzów w weekend otwarcia), “Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (otwarcie 789 568), „Listy do M. 3″ (otwarcie 775 817 widzów), „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” z 2016 roku (otwarcie 767 519 widzów) czy zeszłoroczny „Botoks” (otwarcie 711 906 widzów).

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

film

Maria Sadowska obejrzała film “Kler” – trafnie ocenia, czy protestujący mają racje!

Maria Sadowska, piosenkarka i reżyserka podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni obejrzała  najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego “Kler”- czy faktycznie jest groźny dla kościoła?

Film “Kler” wzbudza wiele kontrowersji jeszcze przed samą emisją za sprawą drażliwego wątku związane z pedofilią w Kościele. Pierwsze emisje filmu można było zobaczyć podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni i miała tą możliwość między innymi Maria Sadowska.

Polecamy –  Kożuchowska atakuje drapieżną czernią

Piosenkarka w wywiadzie z portalem przeAmbitni.pl na pokazie Łukasza Jemioła oceniła film “Kler”:

Fantastyczny film. Myśle, że każdy powinien go zobaczyć zanim sie wypowie na ten temat. Przede wszystkim to jest film, który broni księży – pokazuje ich w bardzo pozytywnym świetle. Pokazuje, że to są ludzie uwikładni w instytucje, w całą masę różnych zaszłości, właśnie jakiś dziwnych przepisów. Dla mnie to jest tak na prawdę obraz wielkich korporacji.

Maria wypowiedziała się również na temat zakazu emisji w Ostrołęce filmu “Kler” wydanym przez Prezydenta miasta:

To jest po prostu śmieszne. Nie zdają sobie sprawy, że im bardziej zakazują tym większą reklamę robią temu filmowi. Myśle, że gdyby nie robiono wokół tego takiego hallo to dużo mniej osób by go zobaczyło.

Wokalistka jednoznacznie stwierdziła, że film “absolutnie” nikogo nie obraża – “ani wiary, ani Boga, ani Jezusa”

W filmie padają słowa, że jesteśmy tylko ludźmi. Nikt nie jesteś święty. Jesteśmy tylko ludźmi i do tego grzesznymi. Ten film wyłącznie demaskuje ludzi, a nie demaskuje wiary.

Zobacz również –  Nie wszystkie koleżanki Jemioła były wczoraj obecne! Sprawdź które wpadły na jego pokaz

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.