Śledź nas

news

Nina Tyrka: „Kolejna ciąża? Może kiedyś…”

Tancerka, nauczycielka tańca, partnerka życiowa choreografa Agustina Egurroli. Choć chętnie paraduje w sukniach ślubnych po wybiegu, do ślubu jej nie spieszno. Uważa, że dziecko łączy ludzi bardziej niż jakakolwiek przysięga.

Ostatnio, zresztą nie po raz pierwszy wzięłaś udział jako modelka w pokazie sukien ślubnych Violi Piekut. Jak się czułaś w jej kreacjach?

Miałam przyjemność już trzeci raz prezentować na sobie suknie ślubne i wieczorowe z kolekcji Violi. Stroje są przepiękne, kobiece, podkreślają urodę i kształty każdej kobiety. W sukniach ślubnych tkwi jakaś magia. Za każdym razem, kiedy wkładam je na siebie czuję się najpiękniejsza i tak silna, że mogłabym góry przenosić. Przynajmniej w swoich oczach.

Kiedy w końcu włożysz suknię ślubną nie tylko na wybieg, ale na prywatną ceremonię?

Nie wiem. Na pewno nie wezmę ślubu po to, by się ładnie ubrać. Mimo upływu lat ciągle nie spieszę się do zamążpójścia. Jest nam dobrze w obecnej sytuacji. Dla mnie scementowaniem związku jest dziecko, a nie dokument, czy przysięga w obecności kilkuset gości. Jesteśmy rodzicami Carmen i to zawsze będzie nas wiązać, niezależnie od tego, czy będziemy razem, czy też nie.

Wasze wesele mogłoby być bardzo ciekawe, gdyby na parkiecie znalazło się przynajmniej kilkunastu profesjonalnych tancerzy, zakładając oczywiście, że wśród gości byliby koledzy z branży.

Nie jestem zwolenniczką wesel. Uwielbiam chodzić na śluby i wesela przyjaciół, zawsze bawię się na nich wspaniale, jednak osobiście, gdyby przyszło co do czego, wolałabym skromny, cichy ślub w otoczeniu najbliższych bez pompy i zbędnej otoczki. Przerażają mnie te wszystkie przygotowania. Mnie takie rzeczy nie są potrzebne do szczęścia. Może to jest fajne, ale ja chyba nie czuję tego klimatu.

Czy Carmen będzie miała rodzeństwo?

W najbliższym czasie nie planuję kolejnej ciąży, ale nie mówię jeszcze nie… Może kiedyś. Poczekamy, zobaczymy.

Tańczysz zawodowo już kilkanaście lat. Wiem, że to piękny zawód, ale też nie pozostaje obojętny dla zdrowia. Jak długo zamierzasz jeszcze szaleć na parkiecie?

Na taneczną emeryturę jeszcze się nie wybieram (śmiech). Zamierzam tańczyć, tak długo jak to będzie możliwe. Mam przed sobą całe życie. Ciągle pojawiają się ciekawe propozycje i projekty, w których mogę realizować się jako tancerka. To mnie bardzo uskrzydla i napędza do działania. Jestem teraz na dobrym etapie mojej kariery zawodowej. Czerpię z tego ogromną przyjemność i satysfakcję.

Czy w projektach będzie miejsce dla Marcina Millera, z którym tańczyłaś w „Tańcu z gwiazdami”?

Raczej nie.

Nie ma czasu, czy jest jednak kiepskim tancerzem? Słyszałam, że go czasem chwaliłaś?

Nie było aż tak źle. Bywało, że go chwaliłam, bo miałam nadzieję, że to da lepszy skutek, natomiast mam wrażenie, iż mieliśmy kompletnie różne priorytety. Jeśli chodzi o program, Marcin miał swoją bajkę, a ja swoją i nie koniecznie była to ta sama bajka. Generalnie pracowało nam się dość dobrze, ale brakowało między nami jakiegoś zgrania. Szanuję go, ponieważ wszystko osiągnął ciężką pracą, ale w tańcu nie udało mi się do niego dotrzeć.

Czyli nie masz żalu, że niedawno wasz duet musiał pożegnać się z programem?

Każdemu jest przykro, kiedy musi odejść. Każdy z nas stara się, żeby jednak wygrać, ale nic na siłę i nie za wszelką cenę. Cieszę się, że udało nam się dobrnąć aż do siódmego odcinka. Trochę więc sobie potańczyliśmy (uśmiech).

Rozmawiała Martyna Rokita

fot. screen z facebooka

 

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

news

Popek wypoczywa na wakacjach – zobacz zdjęcia i z kim!

Z kim Król Albanii wybrał się na urocze wakacje? Zobacz zdjęcia – takiego Popka jeszcze nie widzieliście! 

Przypomnijmy, że Paweł Ryszard Mikołajuw znany wszystkim jako Popek to raper o charakterystycznym – wytatuowane ma nawet gałki oczu. Wokalista skradł od jakiegoś czasu  serca polaków podczas udziału w show pod nazwą “Taniec z Gwiazdami“. Pomimo tego, że prawie cała Polska głosowała na niego i dzięki temu zdobył trzecie miejsce, nigdy nie ukrywał, że jego największą pasją i fanką jest ukochana córka Julia.

Polecamy – Wiemy, ile Wojewódzki zarobi na książce! Ta kwota powala!

Artysta w swoich mediach społecznościowych relacjonuje już od jakiegoś czasu ważne wydarzenia ze swojego życia, dlatego nie mogło zabraknąć również zdjęć i filmików z zasłużonych wakacji! Tym razem Popek wybrał się z córką Julią do Tunezji, z której ze szczerym uśmiechem pozdrawia swoich fanów. Pomiędzy filmikami z promocją swojej płyty nie mogło zabraknąć zdjęć z Jego uroczą córcią, która nie odstępowała taty na krok! Popek z dumą dokumentował chwile spędzone z “Julcią”, której uśmiech nie schodził z twarzy. Ich widok po prostu rozczula!

Czy według Was, Popek powinien dostać order SUPER TATY? 

Zobacz również – Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka! 

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pozdrowienia z Tunezji

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Król na wakacjach..

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

See You later alegater

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jazda bez czymanki

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jak ptak

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jak ptak

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Fot. Screen z Instagram 

Next post
Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Anna Wendzikowska zdradziła imię dziecka! Zaskoczeni?

anna

Anna Wendzikowska szykuje się do porodu. Już teraz zdradziła imię dziecka!

Anna Wendzikowska jest w zaawansowanej ciąży, mimo to nie zwalnia ani na chwilę. Na jej Instagramie cały czas pojawiają się nowe zdjęcia, a w zeszłą sobotę odbył się jej baby shower, podczas którego wystąpiła na naprawdę wysokich szpilkach.

HOT NEWS- Alicja Węgorzewska o polskich wokalistach! Sylwia Grzeszczak, Liber…!

Baby shower był utrzymany w niebiesko-różowych kolorach, więc trudno było zgadnąć, czy na świecie pojawi się chłopiec czy dziewczynka. Przyjaciółka dziennikarki udzieliła wywiadu dla Faktu, w którym wyjawiła, że Ania spodziewa się córki, którą najprawdopodobniej nazwie Antonia! Pierwsza córka Wendzikowskiej, 3 letnia Kornelia na pewno ucieszy się z siostry!

Podoba Wam się to imię?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krzysztof Gojdź broni Gwit: “Lej na Polaków cebulaków hejterów”!

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Alicja Węgorzewska o polskich wokalistach! Sylwia Grzeszczak, Liber…!

węgorzewska

Alicja Węgorzewska ocenia polską kulturę! Co sądzi o popowych wykonawcach?

Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska bardzo docenia swoich kolegów z branży. Uważa, że polscy śpiewacy operowi znajdują się w czołówce światowych wykonawców. Artystka chciałaby, aby polscy projektanci znaleźli się wśród najważniejszych domów mody na świecie, bo tylko tamten rynek może zaspokoić ich ambicje.

HOT NEWS- Krzysztof Gojdź broni Gwit: “Lej na Polaków cebulaków hejterów”!

Gwiazda czasami porzuca świat opery i decyduje się na duety z wokalistami popowymi, a nawet raperami! Traktuje to jako rozrywkę, przymrużenie oka i zaprasza swoją publiczność do zabawy. Z polskich wokalistek najbardziej docenia Sylwię Grzeszczak! Co ciekawe kiedyś sama śpiewała z jej mężem Liberem!

Co sądzi o Sylwii? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ– Wiemy, ile Wojewódzki zarobi na książce! Ta kwota powala!

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Krzysztof Gojdź broni Gwit: “Lej na Polaków cebulaków hejterów”!

gojdź

Krzysztof Gojdź jest oburzony komentarzami na temat Dominiki Gwit!

Doktor Krzysztof Gojdź zastanawia się, czemu patrząc na Dominikę Gwit, oceniamy jej wagę. Przecież najważniejsze jest serce! Lekarz nigdy nie poznał aktorki osobiście, jedynie mijał ją na różnych eventach, ale i tak zauważył, że emanuje z niej radość życia i samozadowolenie. Bardzo mu się to podoba!

Dominika jest wesołą dziewczyną. Pozostań taką!

HOT NEWS- Wiemy, ile Wojewódzki zarobi na książce! Ta kwota powala!

Doktor stwierdza, że niestety Polacy uwielbiają krytykować, gdy ktoś jest trochę inny lub ma za dużo kilogramów. Jednak nie warto się tym przejmować. Zaproponował jej też podróż do Stanów Zjednoczonych, gdzie nikt się nie przejmuje jak kto wygląda! Dominika jest fajną aktorką i dajmy jej cieszyć się życiem!

Co z problemami zdrowotnymi? Doktor ocenia w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mocne słowa Zamachowskiej- chodzi o rodzinę jej męża!

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.