Śledź nas

news

Które gwiazdy zagoszczą jesienią w naszych domach? TVP ujawniła ramówki telewizyjne swoich stacji!

Nowa koncepcja programowa Telewizji Polskiej zakłada przede wszystkim  konsekwentne sprofilowanie głównych anten oraz odmiennie niż dotychczas określanie  i pozycjonowanie zadań na rzecz społeczeństwa, które TVP jako telewizja publiczna zamierza realizować od jesieni 2016 roku.

W ramówce na Jesień 2016 roku Biuro Programowe TVP rekomendowało honorowanie wszystkich zasad wynikających z misyjnego charakteru Telewizji Polskiej. Wymieńmy niektóre z nich: powszechność dostępu i treści, zachowanie równowagi miedzy rodzajami i gatunkami audycji, wyważenie treści w procesie kształtowania opinii, wysoka jakość, innowacyjność, nowoczesność, integralność przekazów, wiarygodność, bezstronność i odpowiedzialność. Biuro Programowe zabiegało też o wzmocnienie społecznego zaufania wobec TVP oraz o wzmocnienie roli telewizji publicznej jako ośrodka wspierającego rozwój myśli twórczej. Warto przypomnieć choćby organizowane przez TVP konkursy na różne formy wypowiedzi artystycznej związane z mediami elektronicznymi, jak np. scenariusze seriali telewizyjnych i nowoczesny system NOS, powstały niedawno pod auspicjami Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej.

Aby spełnić podstawowe wymogi misji nadawcy publicznego i dotrzeć do polskiego widza z ofertą zróżnicowaną i komplementarną, zdecydowaliśmy się na wyraźne sprofilowanie głównych anten i uwydatnienie ich specyfiki i odrębności. Wieloletnie zacieranie tej odrębności prowadziło dotychczas do tzw. „kanibalizmu anten”, podejmujących bratobójczą rywalizację o widza za pomocą oferty identycznej gatunkowo i porównywalnej pod względem atrakcyjności. Na takie praktyki w Telewizji Polskiej nie będzie już miejsca.

W ramach profilowania anten Jedynka będzie budowana jako telewizja wartości. Hasło spinające na dziś: Jedynka w chwilach najważniejszych dla Polaków.

Charakter Dwójki określa natomiast motto: „dwa razy więcej dobrej rozrywki, i jeszcze więcej radości”.

Potrafimy robić świetne produkcje w bardzo wielu gatunkach. Mamy też kilka sztandarowych projektów związanych ze sportem. Musimy jednak pamiętać, że jeśli nie spełnimy obietnicy naszej marki to odbiorcy będą rozczarowani. Jak widzą Państwo po jesiennych nowościach poprzeczkę stawiamy sobie bardzo wysoko.

Misja, nasze ambicje i niemała konkurencja mobilizują. Cały czas musimy być kreatywni i innowacyjni. Dzięki temu tworzymy najlepsze produkcje i osiągamy rekordy oglądalności – wyniki sierpnia (TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport).

Przechodząc do anten, tych sztandarowych, bo o nich dziś na konferencji mówimy, w naszym  zamierzeniu Jedynka ma być programem ogólnym i wszechstronnym, adresowanym do szerokiej polskiej widowni. Jedynka poprzez swe programy ma łączyć, służyć spójności społecznej i narodowej, kreować dobre emocje wokół wspólnych przeżyć związanych z wydarzeniami, które pokazuje, objaśnia a czasem i kreuje. Dlatego tak doniosłą rolę nadajemy w Jedynce segmentowi informacyjnemu, przede wszystkim „Wiadomościom” i „Teleekspressowi”, dzięki któremu – jak pokazują najnowsze badania CBOS –  Telewizja Polska jest dziś najważniejszym źródłem wiedzy i codziennej informacji o wydarzeniach krajowych i międzynarodowych aż dla 24 procent Polaków!

W nowej ramówce Jedynkę będzie cechować różnorodność gatunków i form telewizyjnych, wśród których czołową rolę odgrywają: informacja, publicystyka, fabuła i dokument.

Jesienią 2016 roku  gatunki te – szczególnie szeroko pojmowana publicystyka – są w Jedynce silnie reprezentowane i to w dużej mierze przez nowości programowe. Myślę tu np. o nowych audycjach interwencyjnych w rodzaju reporterskiego „Obserwatora”, o powracającym po latach magazynie „Zaginieni. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…”, o premierowym programie powracającej do TVP1Anity Gargas. Nowości a także audycje kontynuowane, np. popularna „Sprawa dla reportera” Elżbiety Jaworowicz, mają wspólne, wysoko cenione przez nas cechy: empatię, życzliwość wobec tzw. zwykłych ludzi i ich problemów, dziennikarskie zaangażowanie w walce z krzywdą najsłabszych i  społecznym wykluczeniem. Bardzo zależy nam na tym, by Jedynka była postrzegana jako program łączący Polaków  nie tylko w chwilach wielkich sukcesów, lecz także porażek i trudności.

Walory edukacyjne i prospołeczne wyróżniają również inne premierowe propozycje Jedynki, w tym niedzielny program „Weterynarze z sercem”, adresowany do widzów poszukujących przystępnej wiedzy o zwierzętach żyjących w środowisku ludzkim. To program dla całej rodziny.

Wymiar publicystyczny – historiozoficzny, kulturowy – posiada też inna premierowa pozycja Jedynki –  autorski program Witolda Gadowskiego „Łowca smoków”, utrzymany w konwencji reporterskiego zapisu podróży, przygód i spotkań dziennikarza z największymi „złymi” tego świata.

Jako telewizja wartości Jedynka będzie opierała swój przekaz antenowy m.in. na takich pryncypiach, jak przywiązanie do polskiej tradycji, kultury i obyczajów narodowych. Wiele z nich znajdziemy w takich programach Jedynki, jak np. niedzielny „Zakochaj się w Polsce”.

Za jedno z najważniejszych zadań TVP1 uważamy przywrócenie Polakom dumy i pamięci historycznej, m.in. poprzez prezentację i wnikliwą analizę przeszłości. Służyć temu będzie wyjątkowo bogata w tym roku oferta dokumentalna Jedynki, w tym filmy o pilotach legendarnego Dywizjonu 303, historia Witolda Pileckiego („Powstrzymać Holocaust”), dokumentalna opowieść o wędrówce polskich dzieci – ofiar zsyłek syberyjskich („Wygrać z przeznaczeniem”), film o Radiu „Solidarność” („Hakerzy Solidarności”) itp. W misję przywracania Polakom pamięci historycznej wpisują się również zaplanowane w Jedynce filmy fabularne, np. apokaliptyczne „Miasto 44” Jana Komasy czy „80 milionów” Waldemara Krzystka.

Wartością niezwykle cenną jest dla Jedynki wielopokoleniowa rodzina, do której jesienią 2016 roku kierujemy m.in. rozśpiewany talent show „Hit, hit, hurra”. Jego cechą charakterystyczną jest brak negatywnej, w istocie – komercyjnej rywalizacji pomiędzy młodymi uczestnikami, którzy nie odpadają w  kolejnych odcinkach, a wygłaszane przez dorosłych  profesjonalistów oceny ich występów skupiają się na elementach pozytywnych.

W rodzinnym kręgu uznanie powinny zyskać także niekomercyjne w przesłaniu i wymiarze warsztatowym seriale, mające w sezonie jesiennym swoje kontynuacje: „Ojciec Mateusz” i 10 część „Rancza”. Komercyjny wymiar, ale nie bez wysokich ambicji i aktorskich kreacji ma za to oczekiwana z niecierpliwością „Komisja morderstw” – premierowy serial wprowadzający widzów Jedynki w świat kryminalnych zagadek i tajemniczych zdarzeń łączących mroczną przeszłość z teraźniejszością.

TVP2 rozpoczynająca  Jesień 2016 roku z mottem „dwa razy więcej dobrej rozrywki, i jeszcze więcej radości” ma być w naszym zamierzeniu programem skierowanym do bardziej wymagających grup odbiorców, promującym aspiracje i udział w wysokiej kulturze i ambitniejszej rozrywce. W jej strukturze gatunkowej podstawową rolę będą odgrywać: kultura – w tym twórczość literacka, filmowa, teatralna i muzyczna – oraz profesjonalna rozrywka. Z Jedynką ma łączyć ją głównie bliski, przyjazny stosunek do widza, akcentowanie atmosfery i serdecznych relacji rodzinnych.

Jesienią 2016 roku do Dwójki znakomitym, miejmy nadzieję, stylu powróci wielka literatura, m.in. w premierowym, cyklicznym programie „Myślnik, program z książką w roli głównej”, w którym prezentacja nowej książki ma być punktem wyjścia do dyskusji o wartościach, ideach, światopoglądach, obyczajach i trendach artystycznych. Dyskusje będą obejmować różne pokolenia polskich czytelników, różne wrażliwości i upodobania. O literaturze będzie traktować także inna cykliczna nowość Dwójki – pt. „Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową”, prezentujący nie tyle samą książkę, co przede wszystkim osobę jej twórcy. Bohaterami pierwszych odcinków będą wybitne, barwne osobowości: krakowski poeta Jan Polkowski oraz dziennikarka, pisarka i blogerka Marta Kwaśnicka.

Jesienią 2016 roku Dwójka przepełniona będzie też poezją, a to za sprawą premierowego cyklu „Wiersz codzienny”, zrealizowany przez słynnych polskich aktorów i studentów Szkoły Filmowej w Łodzi.

Wysoka kultura w TVP2 to także „Studio Teatralne Dwójki”, prezentujące jesienią 2016 roku dzieła najbardziej interesujących twórców młodego pokolenia oraz specjalne relacje z Festiwalu Filmowego w Gdyni, w którego programie znalazły się liczne filmy koprodukowane przez Telewizję Polską, w tym najnowszy obraz Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń”. Za kulisy fascynującego, teatralnego świata zagląda oczekiwany z wielkim zaciekawieniem, premierowy serial Dwójki pt. „Artyści” z całą plejadą wybitnych polskich aktorów różnych pokoleń w mniejszych i większych rolach – Ewą Dałkowską, Dorotą Segdą, Jerzym Trelą, Markiem Frąckowiakiem, Tomaszem Karolakiem. W roli głównej – dyrektora fikcyjnego Teatru – wystąpi Marcin Czarnik. Warto zaznaczyć, że  „Artyści” to oryginalna produkcja własna TVP, zrealizowana z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce.

Wysoka kultura reprezentowana będzie w Dwójce przez  znakomite tytuły z repertuaru światowego i polskiego kina, ujęte w tematyczne cykle filmowe, takie jak „Czwartkowy cykl filmowy”, „Niedzielne pasmo filmowe” czy „Kino Relaks”. Do kręgu wysokiej kultury należą również premiery wybitnych filmów dokumentalnych, które Dwójka pokaże np. w cyklach „Czy świat oszalał?” i „Świat bez fikcji”. Filmy te – np. „Uchodźcy, dochodowy biznes”, „Obama w Białym Domu”,  „Niewolnicy Isis”  czy „Solidarność według kobiet” – poruszają najważniejsze, najbardziej bolesne z punktu widzenia europejczyka problemy współczesnego świata.

Jesienią 2016 roku nowy wymiar w Dwójce zyska także rozrywka. Ma być radosna, pełna dowcipu, mądra a przynajmniej – niebanalna. Bez rechotu, za to z refleksją, ujęta w zróżnicowane formy telewizyjne. Będzie to, z jednej strony, satyryczne podsumowanie tygodnia czyli „Best of the Best” Marcina Wolskiego, z drugiej zaś – nowy, rozrywkowy format konkursowy „Bake off – Ale ciacho!”, powstały w ramach prestiżowego porozumienia programowego zawartego z BBC Worldwide. Do rywalizacji o tytuł najlepszego cukiernika-amatora stanie w nim 12 uczestników, wspomaganych przez gwiazdę polskiej sceny kulinarnej – Roberta Makłowicza.

Szeroką paletę rozrywki w Dwójce tworzą liczne teleturnieje z ambicjami edukacyjnymi, nowa edycja słynnego talent show „The Voice of Poland”, popularne polskie i zagraniczne seriale, w tym dalszy ciąg „O mnie się nie martw” z Joanną Kulig i Stefanem Pawłowskim oraz kontynuacja brawurowej „rodzinki.pl” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.

Kulturalno-rozrywkowy charakter Dwójki nie oznacza całkowitej rezygnacji z publicystyki. Reprezentować ją ma np. nowy, sobotni program „Południk Wildsteina”, którego osią będzie dyskusja wybitnego dziennikarza z zaproszonymi do studia gośćmi. Analityczne, kameralne rozmowy nie tylko o polityce, lecz także o zjawiskach społecznych, cywilizacyjnych czy kulturalnych z pewnością wzbogacą program TVP2.

Chcemy, by ważną częścią przesłania Dwójki  stała się obecnie rodzina i jej dobro. Jesienią 2016 roku wprowadzamy do oferty TVP2 programy edukacyjne, kształtujące postawy tak społeczne, jak i prozdrowotne. Przykładem tego będzie nowa, misyjna produkcja, oparta na cenionym formacie brytyjskim „Honey, We are killing the Kids” – w polskiej wersji mająca tytuł  „Kochanie, ratujmy nasze dzieci”. Jej zadaniem będzie promowanie właściwych nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowego, aktywnego trybu życia.

Bliska relacja z widzem, zrozumienie, rezygnacja z napuszonego stylu, kameralność a nawet intymność rozmów i dyskusji to charakterystyczne i pożądane przez nas cechy Dwójki. Swój najpełniejszy wyraz znajdą one w premierowym programie pt. „Szeptem”. Będzie to program nocny, emitowany na żywo, w którym Antena TVP2 „zostanie oddana w ręce widzów”. Każdy z nich będzie mógł zadzwonić do studia, by podzielić się swoimi przeżyciami, refleksją. Rozmowom będzie towarzyszyć para prowadzących: Ewa Błaszczyk i Dariusz Kowalski, których własne doświadczenia i empatia na pewno staną się dodatkową wartością audycji.

fot. screeny z facebooka

news

Kolejne nagie gwiazdy w sieci – mamy zdjęcia!

Ostatnimi czasy bardzo modnym trendem są pojawiające się w internecie nagie fotki gwiazd. Zobacz, które się tym razem rozebrały!

Dwa dni temu swoje zdjęcia toples w sieci umieściła Edyta Górniak, która opalała się podczas dnia wolnego na łódce w Poznaniu. Wszystkich zaskoczył ten wpis piosenkarki, jednak odzew w komentarzach był pozytywny. 

Kolejną gwiazdą bez ubrań jest Kinga Rusin! Naga sesja zdjęciowa dziennikarki już niebawem ukaże się w magazynie Viva! Zrobiła to by promować ekologię i walkę o środowisko oraz dla swojej inicjatywy społecznej Zielone Serca.

Rozebrałam się dla eko wydania Viva! i społeczności Zielonych Serc. – podpisuje swoje zdjęcie na Instagramie

Polecamy –Górniak opala się topless – zobacz ile pokazała!

Następna naga dziennikarka to Ania Wendzikowska, która co prawda często raczy nas swoimi zdjęciami w bikini, jednak teraz poszła o krok dalej. Dodała na swojego Instagrama zdjęcie bez stanika, gdzie widać nawet kawałek piersi! Podpisując je po prostu.. “klimacik”. Miejmy nadzieję, że to nie koniec fotek z wakacji na Malediwach i poczęstuje nas jeszcze jakąś kusą fotografią.

Od dawna jest nam wiadome, że Anna Mucha lubi pokazywać swoje ciało w social mediach. Często chwali się pięknym krajobrazem na tle swoich nagich pleców. Jednak w ostatnim czasie dostaliśmy jedynie zdjęcie w bikini. Nic straconego, czekamy na więcej, wakacje dopiero się zaczęły!

Zobacz także – Wzruszona Kinga Rusin wspomina swojego tatę. Czego żałuje?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Rozebrałam się dla eko wydania Vivy! i społeczności Zielonych Serc @zielone_serca (wejdź i dołącz do nas!), żeby zwrócić uwagę na małe eko-kroki i duże eko decyzje rządu. Bo tu chodzi o nasze zdrowie i nasze życie! Na Ziemi jest już grubo pond 7 miliardów ludzi i jeśli każdy z nas zrobi mały eko krok to razem to będzie siedmiomilowy skok! Nie popadajmy w ekstremizm. Zróbmy tyle z małych eko-kroków ile możemy i myślmy o następnych! Oto co ja zrobiłam do tej pory, a jestem w połowie drogi: – nie jem mięsa. Produkcja mięsa (wylesianie pod pastwiska i uprawę pasz, woda, procesy trawienne zwierząt rzeźnych, ubojnie) jest odpowiedzialna za 18% wszystkich gazów cieplarnianych – to więcej niż cały transport. – Często jeżdżę rowerem. – Mam samochód hybrydowy – przynajmniej po mieście poruszam się bezemisyjnie, chociaż nie mogę zapominać, że prąd w Polsce jest z węgla… Staram się jeździć samochodem jak najmniej, – unikam kupowania ubrań z materiałów syntetycznych, kupuję rzeczy dobrej jakości, wymieniam się, oddaję – nie wyrzucam, – segreguję śmieci, – wyłączam zbędne światło (mam w zasadzie oświetlenie wyłącznie ledowe), – wyciągam z kontaktu ładowarki, których nie używam, – kiedy wyjeżdżam nie zostawiam urządzeń na „stand by”, – biorę szybki prysznic zamiast kąpieli, – staram się chodzić po schodach zamiast jeździć windą, – piję wodę z kranu, – mam własne lniane siatki na zakupy i metalową butelkę na napoje. Myśląc o kolejnych eko krokach postanowiłam jeszcze bardziej zaangażować się w przekonywanie innych, stąd wspomniana społeczność Zielone Serca @zielone_serca . Taką wybraliśmy sobie misję z moim partnerem, Markiem Kujawą. Liczę, że do nas dołączycie i namówicie do tego znajomych. @zieloneserca to ludzie którzy chcą oddychać czystym powietrzem, mieć dostęp do czystej wody, nie zgadzają się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt. Im będzie nas więcej tym większy będziemy mieć wpływ na rzeczywistość i na duże eko decyzje rządu.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

klimacik #maldives #vacaystyle

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

water, sand & sun #najlepiej #maldives #wakacje #totalnychillout 🏝🌍☀️

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

always look on the bright side of life ❤️

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

bez komentarza …

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hello world! 😎❤️💋

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Moje małe – wielkie szczęścia. 🦋🧞‍♂️ #polishlake @maggie_sowa @filipurbaniakcom @rafalxadamski @piotrso.hair @marcin__wieczorek #edytagorniak #dayoff

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Każda matka powinna uczyć tolerancji? Hyży uczy!

Agnieszka Hyży w wywiadzie podpowiada wszystkim czego powinna uczyć każda matka swojego dziecka. Zgadzacie się ze zdaniem Agnieszki?

Agnieszka Hyży, polska dziennikarka i prezenterka w wywiadzie na See Bloggers opowiedziała nam czego powinna uczyć każda matka żeby przede wszystkim nie było hejtu.

Na pewno szacunku do drugiego człowieka; do tego, że ktoś może być inny, biedniejszy, bogatszy, innego koloru skóry, innej orientacji seksualnej…

Agnieszka w swojej wypowiedzi, że mimo tego, że wszyscy są różni, każdy jest człowiekiem.

Polecamy – Cezary Pazura w końcu pokazał córkę – do kogo jest podobna?

Jaka jest misja Hyży w wychowaniu dziecka?

Zaszczepienie w nim takiej pewności siebie. Takiego poczucia, że jest kimś ważnym, wyjątkowym, że nikt absolutnie nie może w nim tego zniszczyć

Czy według Agnieszki hejt będzie zawsze? Jak przygotować do tego swoje dzieci zobaczycie w wideo z wywiadem Agnieszki Hyży!

Zobacz również – Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę?! To prawdziwa piękność!

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Szokujące doniesienia! Lady Gaga i Bradley Cooper spodziewają się dziecka?!

Jak donoszą zagraniczne media Lady Gaga już wkrótce zostanie mamą! 

Plotki na temat romansu Lady Gagi z Bradleyem Cooperem nie ustają na sile! Jak podaje jastrząbpost.pl zagranicznymi mediami wstrząsnęła informacja o tym, że Lady Gaga spodziewa się ich wspólnego dziecka! Ile w tym prawdy?

ZOBACZ- Cezary Pazura w końcu pokazał córkę – do kogo jest podobna?

Po burzliwym rozstaniu z Iriną Shayk w mediach szybko pojawiły się spekulacje, że powodem rozpadu ich związku jest właśnie Lady Gaga. Czyżby wokalistka faktycznie spodziewała się dziecka? Ta informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Gdyby jednak okazało się, że w owych plotkach jest ziarnko prawdy, wiadomość ta z pewnością wzbudziłaby sensację na miarę royal baby!

HOT NEWS – Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę?! To prawdziwa piękność!

Jak myślicie, czy Lady Gaga rzeczywiście może być w ciąży? Ciekawe jak do tych plotek odniesie się Bradley Cooper

View this post on Instagram

Awh my heart… ❤ Can't breathe ❤

A post shared by Bradga fanpage 💘 (@gagaandbradley) on

View this post on Instagram

Miss this sm! ❤

A post shared by Bradga fanpage 💘 (@gagaandbradley) on

View this post on Instagram

How she hold him 😍 Adore them sm! ❤

A post shared by Bradga fanpage 💘 (@gagaandbradley) on

View this post on Instagram

Scene from ASIB ❤

A post shared by Bradga fanpage 💘 (@gagaandbradley) on

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Michał Szpak chwali się muskulaturą! Jego zdjęcie bez koszulki robi wrażenie

Michał Szpak pokazał zdjęcie bez koszulki! Fanki są zachwycone!

Mimo, że Michał Szpak nie należy do zagorzałych wielbicieli siłowni, wokalista może pochwalić się całkiem imponującą muskulaturą! Widać to na jego najnowszych zdjęciach z koncertu, które opublikował na Instagramie!

ZOBACZ – Cezary Pazura w końcu pokazał córkę – do kogo jest podobna?

Ubrany tylko w czarne skórzane spodnie Michał Szpak szaleje na scenie podczas trasy koncertowej, prezentując swoją muskulaturę. Widać, że artysta jest w swoim żywiole! Co więcej pod zdjęciem wokalista zapowiada:

Trasa letnia trwa na dobre i nie spodziewajcie się mdłego klimatu 😈

HOT NEWS – Edyta Górniak na YouTube u Kordasa?

Zdjęcie, które opublikował Michał Szpak od razu przypadło do gustu jego obserwatorom. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod jego fotkami bez koszulki:

A ludzie mówią że Michał jest niemęski❤️🔥

Częściej występuj z gołą klatą!!!💞🔥
 
Bosko 😍😍😍
 
Sztos😍🔥
 
Ułaaaaaaaa😈😈😈🔥
 
Najpiękniejszy artysta 😍❤😘
 

A jak Wam podoba się Michał Szpak w takim wydaniu? Mieliście okazję być na jego koncercie?

View this post on Instagram

#holiday #friends #doubletroublee #peace #love #freedom

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

View this post on Instagram

#banana

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

View this post on Instagram

#freedom #love #peace #holiday #friends By @dawidplaczek ❤️

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

View this post on Instagram

#love

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Foto.Screen Instagram/AKPA

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.